Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

new medal of honor


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To się trochę wtrącę,sądzę że nowy medal się świetnie sprzeda na całym świecie ponieważ: po pierwsze,jednostki specjalne w WF pochodzą z całego globu,a miłośników jednostek czy tam innych dupereli mamy nie mało,nie wliczając weteranów,który chcieliby sobie jak to ich jednostki zostały odwzorowane.Po drugie sama grafika przyciąga,nie wiem jak was ale mnie na pewno po tych wielu wspaniałych godzinach przegranych w trzeciego BF'a.Po trzecie twórcy zadbali o reklamę tej gry w 100%.

Sam lubię tego typu FPS'y,trochę taktyki i się człowiek cieszy.

Link to post
Share on other sites

Ja bym się nie sugerował. Popatrzyłem sobie dziś na IGN szukając recki Warfightera-tam każda strzelanka która nie jest CoD/BFem dostaje w tyłek. Podobnie na innych dużych serwisach. Ja się zdecydowałem na zakup kilka dni po premierze. Poczekam aż LvLCap wrzuci więcej filmików z MoH, bo póki co dał tylko jeden (choć jest na tak). I tak nie będę miał teraz czasu na granie :(.

Link to post
Share on other sites

Tez tak macie, ze w misji gdy trzeba ostrzeliwac wioske z helikoptera (misja zaczyna sie gdy kilka helikopterow przelatuje nad gorami) to gdy przelaczascie sie na lunete zamontowana na karabinie i oddajecie strzal to za kazdym razem wlacza/wylacza sie wam przyblizenie mimo, ze nie naciskacie nic innego oprocz strzelania? Moze po instalacji patcha ten problem znika? Grac sie nie da i ledwo ta misje przeszedlem.

Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem załamany grafiką. To ma być ten Frostbite 2? Niezły dowcip. W singlu gra wygląda super,a w multi jak jakiś nowszy CS. Jeśli się da to chyba zwrócę to coś i będę jednak grał w BF3 CQ.

Ja myślałem o tym samym. Poważnie. Tyle, że mam kupioną wersję elektroniczną przedpremierowo i nie wiem czy się da...

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to totalna kaszana.

Strzelanie podlega tak totalnej randomizacji, że często pistolecik jest silniejszy niż seria z karabinu z dwóch metrów.

Penetracja pocisku to jakaś kpina, przeciwnik schowa się za krzaki i już mu nic nie można zrobić.

Odblokowanie elementów wyposażenia ciągnie się niemiłosiernie, po paru godzinach grania chyba jeden dodatkowy celownik się pokazał, a reszta to kamóflarz.

Mapy to całkowite CQB, jeszcze gorzej chyba niż w MW3.

Jakieś miejsca w środku mapy gdzie nie można włazić.

Przez chwile, nie wiem jakim cudem biegałem z MP7, które na żadnym przeciwniku nie zrobiło najmniejszego wrażenia. Chyba dodany do broni tłumik całkowicie redukuje damage.

Strzelanie z biodra ma wmontowany jakiś kosmiczny recoil.

To takich kilka wrażeń na początek.Taki więc podsumowując, MoH z 2010 roku miał nawet fajny klimat i od czasu do czasu sobie w niego pykam, natomiast Warfighter nie przynosi żadnej przyjemności z grania. No i ci Niemcy gadający prze mikrofon, których nie można wszystkich na raz wyłączyć. Jak ktoś myśli o kupnie do multi, to całkowicie odradzam.

Link to post
Share on other sites

Ja tam na razie sobie grałem parę godzin dzisiaj znowu i już jakoś da się przeżyć grafikę. Tylko żeby cokolwiek odblokować do broni to jest porażka. Muszę grać Gromowcem z tłumikiem badziewnym,ta mapka w "dżungli" to niezła porażka. Ściany tekstur,w dodatku jeden resp jest taki,że nie można wyjść nigdzie,tylko poruszać się jedną ścieżką (i wyjść za zasieki na tej drodze). Spodziewałem się jakiegoś systemu zniszczeń (w końcu Frostbite 2),a tutaj nic. Przeciwnicy chowają się za deskami,krzakami i są nie do zabicia. No i granaty wydają mi się trochę za mocne. Jak dla mnie to wygląda to jak jakiś nowszy CS (i tak samo mi się w to gra).

 

Gdzie zamawiałeś swoją grę Arafat? Ja zamówiłem na gram.pl i dostałem 23ego już. Może jak ściągnę nowe sterowniki do grafy to będzie to lepiej wyglądać (chociaż pewnie nie ma takiej opcji :D). Ogólnie to czuję się nieźle oszukany,gdyby MP wyglądał jak SP to byłoby bardzo dobrze,a tak jest mizernie.

Link to post
Share on other sites

Gdzie zamawiałeś swoją grę Arafat? Ja zamówiłem na gram.pl i dostałem 23ego już. Może jak ściągnę nowe sterowniki do grafy to będzie to lepiej wyglądać (chociaż pewnie nie ma takiej opcji :icon_biggrin:). Ogólnie to czuję się nieźle oszukany,gdyby MP wyglądał jak SP to byłoby bardzo dobrze,a tak jest mizernie.

 

W sumie to nawet nie wiem, brat to załatwia :) Jak wróci to mogę dopytać. W każdym razie chodziło mu o wersję limitowaną, może stąd te opóźnienia :/

Link to post
Share on other sites

OFF umiesz ustawić logo WMASG na plutonie?

 

Nie da się (przynajmniej na razie).

 

W sumie to nawet nie wiem, brat to załatwia :icon_smile: Jak wróci to mogę dopytać. W każdym razie chodziło mu o wersję limitowaną, może stąd te opóźnienia :/

 

No ja też właśnie mam limitowaną. Zamówiłeś na Xboxa,czy na PC? Może na Xboxie tym razem lepsza grafika jest,a na PC gorsza (rewanż za BF3? :icon_biggrin: ) ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...