Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie używam małych batek tylko duże z zapasem prądowym jak i pojemnościowym. Nie ma sensu brać batki, która ma zdychać. Kup coś mocnego, zmień ewentualnie sprężynę na mocniejszą lub zębatki aby mieć dobry rof i zapas mocy. Osobiście od 2 lat używam tylko li-po i jestem zadowolony. Kwestia kolejna to dobra ładowarka (dobra czyli nie turnigy i max b6, tylko lepsze.)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Również podpinam się pod pytanie z tą różnicą, że chodzi mi o 8,4V NiMH dokładnie o tą: http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-8-4v/akumulator-nimh-3000-mah-8-4v-typ-large-8fields.html

 

Używam FIREFOX'ów i generalnie jestem zadowolony. Zastanawiam się jednak czy te 8FIELDS są zbliżone jakością do FIREFOX, czy są może lepsze lub gorsze od nich?

Link to post
Share on other sites

Ja też się zastanawiam jakie to są dobre ładowarki jak nie Turnigy czy iMax B6.

Sam używam Hobby King Eco Six i nie narzekam poza tym że balanser mam na zewnątrz :/ Ale jakościowo nie różni się od takiego iMaxa którego już nie raz widziałem i bawiłem się w menu. Te ładowarki są tanie, dobre i proste w obsłudze i jak ktoś nie ładuje akumulatorów 24V to starczy :P Na warunki Airsoftowe w sam raz starczą.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Maiałem te baterie i nie polecam... podobnie jest z resztą szpeju na taiwangun

Odpowiadając na pytanie: nie warto kupować akumulatorów 8 FIELDS. Działać będą dopóki się nie zepsują, ale po prostu się nie opłaca. Są droższe i gorsze od np baterii Turnigy dostępnych na allegro..

 

 

Zawsze warto pisać o bateriach jak gość się pyta o ładowarkę. Post o baterii jest sprzed kilku lat.

 

8fields są takie sobie... Ładowarka też taka sobie, brałbym z gunfire, bo jest o kilkanaście złotych tańsza, a jakość podobna.

 

Co do szpeju to nie jest taki tragiczny - ładownice do magów są zdecydowanie lepsze niż te GFC, no ale - płacisz za jakość, możesz kupić szpej za 100zł i kilka razy tańszy. Wiadomo, który jest lepszy. Więc nie oczekujcie jakości uznanych marek w taniej produkcji czy to gunfire czy taiwana.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...