Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kuleczki


Guest zehn

Recommended Posts

"Każdy ma swoich znajomych", jak dotąd nie miałem złych doświadczeń jeśli chodzi o Guardera, a są - co prawda niewiele ale - tańsze i dostępne w TajwanGun, a jak wynika z linków Autora, stamtąd będzie brał repliki, więc zaoszczędzi na kosztach przesyłki.

Nie upieram się przy swoim, weźmie jakie będzie uważał za stosowniejsze.

Link to post
Share on other sites

Ja nie miałem złych doświadczeń z GFC Rockets. Tyle, że latają jak chcą. Porównywanie guarderów i G&G jest cokolwiek tak trafione jak porównywanie P&J i Grand Masterów. A już polecania guarderków nie komentuję wiem tylko, że swego czasu co paczka guarderów od krakmanów to inaczej latała.

Link to post
Share on other sites

Guarderów kijem przez szmatę nie tykać , ja ile razy z nich strzelam to same zacinki i pokręcony tor lotu .

Jesteś z Krakowa więc polecam TE kulasy do boczniaka , idealny tor lotu :]

 

Do SR25 podobno Biovale ale nie miałem ich okazji testować , na pewno nie Guardery / Madbulle .

Link to post
Share on other sites

A ja polecę w tej kolejności King Arms -> Madbull ->Guarder .Co do g&g się nie wypowiem,bo widocznie miałem 2 razy wadliwą serię.Wszyscy je zachwalali,a mi latały gorzej niż pejoty.Ponadto kilka pękło już w magach(brązowe G&G 0.28).King arms'y niby to samo co madbull,a latają lepiej od nich. ;p

Link to post
Share on other sites

Bym polecił do SR-25 - 0,28g kulki G&G, Madbull.

Jak stawisz preclufe do SR-25 to najlepiej używać kulki G&G, Madbull.

Do boczniak - 0,23g G&G, Madbull, a nawet 0,25g bo sa z tego pistoleta strzelałem z 0.25g G&G.

Edited by henno
Link to post
Share on other sites

Używałem P&J/G&G/Guarderów o wadze 0.2/0.23/0.25 Wiele razy i w dużych ilościach.

Żadne nie sprawiały mi problemów, jedynie za wyjątkiem zacinek w kiepskiej jakości midach, których już nie używam raczej. Wszystkie z tych są wystarczająco dobrymi kuleczkami ale G&G również stawiałbym na czele. Czegoś się jednak po takiej cenie oczekuje i latają z reguły poprawniej. Biorąc pod uwagę role repliki albo bierzesz coś tańszego i sypiesz kompozytem dobrze się bawiąc albo kupujesz jedną paczke G&G na 3 miesiące i przykładasz się by każdy strzał był celny. Twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Bym polecił do SR-25 - 0,28g kulki G&G, Madbull.

Jak stawisz preclufe do SR-25 to najlepiej używać kulki G&G, Madbull.

Do boczniak - 0,23g G&G, Madbull, a nawet 0,25g bo sa z tego pistoleta strzelałem z 0.25g G&G.

Ja mam PJ 25 i powiem, że G&G 0.28 są za lekkie dla stocka(500fps). Z 0.30 mam tylko rocektsy, które latają "jak chcą". Z tego co jest obecnie w sklepach, to zamawiam madbulle 0.30

Link to post
Share on other sites

Guarderów kijem przez szmatę nie tykać , ja ile razy z nich strzelam to same zacinki i pokręcony tor lotu .

Jesteś z Krakowa więc polecam TE kulasy do boczniaka , idealny tor lotu :]

 

Do SR25 podobno Biovale ale nie miałem ich okazji testować , na pewno nie Guardery / Madbulle .

Biedny... masz pecha i tyle. Więcej nie skomentuję... :maniak_jezyk:

Link to post
Share on other sites
Biedny... masz pecha i tyle. Więcej nie skomentuję... :maniak_jezyk:

 

Osoby , które polecają Guardery to w większości ci , którzy przerzucili się na nie z P&J albo innych tego pokroju kulasów .

Radzę spróbować sobie różnych kulek na porządnej replice [ Nie kałaszku cymy składanym kombinerkami ] i wtedy widać różnicę .

Link to post
Share on other sites

Nie Powała. To Ty pleciesz bzdury i polecasz kał.

Używam ich od dawna w replikach tuningowanych i to z powodzeniem, żadnych zacięć, ani ubocznych, niekorzystnych skutków!

 

PS.

@dexterkrak, szanuję Twoją wiedzę, ale nie musisz być niemiły i obrażać mnie!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Używam ich od dawna w replikach tuningowanych i to z powodzeniem, żadnych zacięć, ani ubocznych, niekorzystnych skutków!

 

PS.

@dexterkrak, szanuję Twoją wiedzę, ale nie musisz być niemiły i obrażać mnie!

 

Przetestuj G&G/King Armsy, zobaczysz różnicę.

Link to post
Share on other sites

Przetestuj G&G/King Armsy, zobaczysz różnicę.

 

 

Testowałem na emce kwa,g3 tm/ca,p90 tm i powiem tyle,że jedyny minus guarderów,to ich faktura,która umożliwia blokowanie w midach.Mi te kulki się lepiej podkręcają,niż king armsy.Co do zasięgu i skupienia,to w szturmówce różnicy jako tako nie widzę.W g3 gdzie miałem lekko ponad 500fps najlepiej latały king army,choć guardery też dawały radę.

Link to post
Share on other sites

Nie muszę być niemiły ale i nie muszę być miły. Nie obrażam Cię tylko stwierdzam, że nie wiesz o czym piszesz.

Piszę po dwuletnim doświadczeniu w używaniu Guarderów nie tylko przeze mnie, ale również innych uczestników naszej grupy, więc wiem o czym piszę (wcześniej używałem Xtreme).

Uważam, że polemika na ten temat nie ma sensu... :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Piszę po dwuletnim doświadczeniu w używaniu Guarderów nie tylko przeze mnie, ale również innych uczestników naszej grupy, więc wiem o czym piszę (wcześniej używałem Xtreme).

Uważam, że polemika na ten temat nie ma sensu... :bialaflaga:

 

A ja od czterech lat biegam z chińskimi nakolannikami , teraz będę się kłócił , że są tak samo dobre jak markowe :]

 

Polemika rzeczywiście sensu nie ma , potestuj różne kulki [ Zobaczysz , że nie wszystkie , które dużo kosztują są dobre ] i wtedy możemy sobie podyskutować i podoradzać innym .

Link to post
Share on other sites

Nie krytykowałem, ani nie odradzałem innych kulek, więc nie odnoszę moich propozycji do innych kulek, a zwłaszcza tak "ukochanych" przez Was G&G. Po prostu Guardery jeszcze nie zrobiły mi "krzywdy".

 

PS.

Kupię G&G, przetestuję i jeśli okażą się zdecydowanie lepsze, na pewno na nie przejdę, tak jak uprzednio z Xtremów (niegdyś bardzo polecanych) na Guardery (niegdyś bardzo polecanych). :wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...