Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Posiadam SR25, ale to elektryk, więc mam ochotę na czterotaktowy zamek :icon_biggrin:

Szukam czegoś do CQB ( zasięg skuteczny 45-50m, ok.450fps), co polecacie ?

Od razu mówię mój budżet na replikę to 600zł, na tuning- zobaczymy :D

CQB i 450 fps?!

Link to post
Share on other sites

Mam takie miejsce, Fort Chrzanów :D

Co do włażenia do budynków, raczej bym tego nie robił bez boczniaka :bialaflaga: , ale jest tam teren gdzie, są małe polanki i na nich mógłbym polować, bądź też siedzieć w oknie i polować na przeciwników którzy szturmują budynek (gdyby weszli mam boczniaka;-))

Więc co sądzicie np. o tym : http://gunfire.pl/product-pol-1152196447-Replika-krabinu-snajperskiego-SW-04-TAN.html i czy w ogóle da się tą replikę kupić w PL ( wiem, że ma 470fps w stocku, ale to się da zniwelować :D)

Edited by kacper111
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to wywalenie pieniędzy do kominka. Nie lepiej porządnie wyciszyć to twoje SR? Zasięg będziesz miał ten sam, a na pewno zaoszczędzisz parę stówek (ta replika co podałeś w linku w stocku nawet do CQB by się nie nadawała-dolicz na "dzień dobry" lufę za przynajmniej 200zł i inne bajery, a wtedy uznasz, że i tak całe g. z tego wyszło).

Link to post
Share on other sites
Dla mnie to wywalenie pieniędzy do kominka. Nie lepiej porządnie wyciszyć to twoje SR? Zasięg będziesz miał ten sam, a na pewno zaoszczędzisz parę stówek (ta replika co podałeś w linku w stocku nawet do CQB by się nie nadawała-dolicz na "dzień dobry" lufę za przynajmniej 200zł i inne bajery, a wtedy uznasz, że i tak całe g. z tego wyszło).

 

 

A czytać umiesz?

 

Posiadam SR25, ale to elektryk, więc mam ochotę na czterotaktowy zamek
Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Tyle, że ja potrzebuję drugiej słabszej snajpy, automat do CQB mam, pistolet mam, karabin wyborowy na duże dystansy też, więc teraz mam ochotę postrzelać z czterotaktu na te 45m. Jeśli replika nie przypadnie mi do gustu to ją sprzedam, bądź wsadzę promyka i będę jej używał w zimie na mokrym ługu :icon_razz2: , chociaż wątpię bo strzelałem w CQB z repliki karabinu wyborowego właśnie do tego przeznaczonego i mi się spodobało, a dodam iż replika to było to :http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/m58-black.html XD

arend nie jeden raz widziałem kogoś latającego tam na zewnątrz z nawet 490fpsami, a po za tym miałem też taki pomysł, aby siedzieć na jednym z nasypów i strzelać do przeciwnika schowanego w krzakach na dole, z resztą każdy ma swój styl gry.

Edited by kacper111
Link to post
Share on other sites

Dobra, mam dylemat między trzema replikami :

-JG BAR 10G (450zł)

-M24 Snow Wolf (430zł)

-L96 Well warior (400zł)

Co wybrać ? [Ze względu na wytrzymałość bebechów, i łatwość tuningu(głównie Lufy i gumki na aegową)].

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Wiem, że do Wella była taka komora co moŻna było wsadzić aegową lufę i gumkę chyba też, o Barze się nie wypowiem bo nie wiem, choć dość duży temat jest o niej jak i też o SW która jest przyzwoita, temat Wella bije rekordy także też jest.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Rany, snajperka do cqb. ;D

Czy koniecznie musi być to "czterokrat"? Załóżmy, że stoisz przy oknie (co już łamie wszystkie zasady "snajperstwa") i ktoś

wbiega do budynku, zanim Ty przeładujesz tą "snajperkę". Nie lepiej uzbroić się w jakąś "kosiarke"? Takie coś znacznie lepiej będzie się sprawdzało przy obronie budynku.

Link to post
Share on other sites

Hmmmmmmmmm. Obrzyn z Warriora. Może być ciekawe. Szkoda że sprzedałem swojego. Wszak dzisiejsze tendencje do karabinów wyborowych do zastosowań miejsko-policyjnych to krótkie lufy.

Czyżby znów mnie kusiło do sprężynowej snajperki;D

Przemyślmy:

- moc ~350 fps (czyli wręcz downgrad sprężyny)

- lufa max 350mm (się znajdzie gdzieś taka precka)

- łoże zdałby się łorior ze składaną kolbą, albo ten z taką sportową. W ostateczności jakieś łoże typu remingtona m700.

- bebechów w zasadzie ruszać by nie trzeba było. Moze drobny teflonfix.

 

 

 

Dzięki Kacper za pomysł. Bo po skończeniu Hery GCC już mi się zaczeło nudzić z braku jakiejś dłubaniny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...