Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura - jaki rodzaj wybrać: Udówka? Na pas? Molle?


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam!

Czy ta kabura będzie pasowała do paska miwo military o szerokości 5cm. Zadaję pytanie ponieważ w opisie jest napisane że do paska 4,5cm. i nie wiem czy podejdzie. Jeśli nie to może możecie mi polecić jakiś pas i kaburę do g17.

http://gunfire.pl/product-pol-1152195775-Kabura-polimerowa-do-Glocka-17-Czarna.html

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.1370.PAS-OPORZADZENIOWY.F-03.MIWO-MILITARY

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na internecie widziałem kabury które można montować na pasie lub na szelkach ale nie mogę znaleźć żadnych dedykowanych do sig sauera. Wymyśliłem sobie ze będę nosił pistolet na szelkach (żadnych konkretnych szelek nie mam na myśli) a w razie jak by mi się odwidziało to bym mógł kaburę przenieść na pas. Dopiero zamierzam kompletować ekwipunek i pytam tylko tak wstępnie. Odniosłem wrażenie ze zadałem złe pytanie, proszę się nie denerwować :)

Link to post
Share on other sites

Noszenie kabury na szelkach to kretyński wymysł świata filmowego. Ani to wygodne, ani sensowne - no chyba, że jesteś pilotem i nie masz innego wyjścia...

 

Sensownej kabury do takiego noszenia nie znajdziesz, sugeruję pogodzić się z myślą, że to bez sensu.

 

edit:

^- myślę, że można śmiało zmienić nazwę tematu na bardziej pomocną ;)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko.

Czy ktoś ma/użytkuje taką kaburę i czy da się ją przerobić na biodrową :icon_question:

Dokładnie taką nie, ale w tych mniejszych chińczykach wystarczy wywalić cały ten górny pasek razem z fastexem i zaczepić do pasa tylko ten pasek z rzepem, który jest przyszyty na stałe do kabury.

Niestety, muszę mieć tą dużą, bo tylko do niej mieści się MP5K.

Może ktoś ma pomysł na przeróbkę... :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...