Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15 A2 RIFLE


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wie ktoś czy to cacko (m15 a2/a4 rifle) jest odpowiednie dla wzrostu 190 ? Tzn czy dobrze sie to trzyma itp.. .

M16tki mają koło metra jeśli sie nie myle - ja mam 173cm wzrostu i dla mnie nawet budynki są nie straszne ;) .

Emki mają to do siebie że praktycnzie dla każdego są wygodne, chociaż trzeba troche czasu żeby znaleźć "złoty środek" czyli punkt gdzie trzyma sie foregrip najwygodniej, no i np po przesiadce z SARów/G3 trzeba sie przyzwyczaić do wyższej linii celowania a także metalowej stopki kolby .

 

Mam nadzieje że pomogłem :) .

Edited by Goose
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Ostatnio zakupiłem m15a2 Rifle CA (nową) w sklepie na C...... Odrazu przy zakupie wziąłem tuning do 370-400fps (na chrono jest 385, więc dobrze). No i tu kończą się dobre słowa... przedni pin jest cały obdarty z farby i ma kilka rys(częste odkręcanie ?), foregrip da się lekko przekręcić w prawo, przy pierwszym zdjęciu foregripa ułamał się jeden z tych ząbków na górze. Kulki 0.2 są podkręcane dopiero dobrze przy ustawieniu 90% a rozrzut to około 50 cm na 35m, kulki 0.25 nie są odpowiednio podkręcane nawet na ustawieniu 100% i lecą bardzo wolno, co strzelanie muszę dokręcać kolbę inaczej się lekko giba, po 1 miesiącu wnętrze magazynka wyszło z obudowy (to w co wkręca się ampul wyrwało się razem z kawałkiem plastiku). No i to tyle replika nie ma 2 miesięcy ,była na 4-5 strzelankacha wygląda jakbym miał ją 2 lata.... Miał to być mój 1 elektryk, więc chciałem kupić coś porządnego i jak widać nie wyszło. Replika w tym tygodniu jedzie do sklepu na serwis (w gearboxie wszystko sprawne), zobaczę co zrobią z tym rzeczami, jeśli nadal będzie to samo to sprzedaje replikę... ponieważ pewniej na strzelance to ja się czułem z shotgunem z taiwanguna niż z tą repliką w której nigdy nie wiadomo kiedy coś się zepsuje...

Link to post
Share on other sites

Znikło edytuj...

 

PS. zapomniałem dodać: foregrip się lekko rozchodzi na początku (zanim pękł ten ząbek, teraz zresztą też). Przy wymianie gumki hop up na systeme wyjąłem to plastikowe półkole trzymające lufę w 2 częściach (a uważałem i podważałem z 2 stron). Lufa zew lekko się kręci ( dokręcenie nic nie pomaga). Wydaje mi się iż dostałem jakiś wystawowy egzemplarz ponieważ odrazu po moim zakupie ilość towaru spadła do 0. Ostatnio na strzelance pożyczyłem od kolegi stokowe aks74u Boyi i powiem tylko jedno zbieram na to...

Link to post
Share on other sites

witam mam pytanie co by sie stało hjak bym do rofla z CA wsadził baterię nie 8,4 tylko tą mocniejszą np.9,6v czy szybciej by i dalej strzelał czy nie?? czy by to mogło spalić slinki czy jak?

 

ROF wzrosnie

Zasieg bedzie taki sam xD

LUDZIE spokojnie uzywaja 9,6 w CA stock.

Link to post
Share on other sites

W mojej M15A2 Rifle pękło body. Replika upadła z wysokości ~ 1 m na schody w trakcie strzelanki w ostatnią sobotę. Razem z nią upadł jej operator i nieźle sobie zbił dupę ;).. ale nie o tym temat. Kupiłem body BOYI i selektor ognia prawie nie porusza się po włożeniu GB do środka. Reszta jest kompatybilna. Body się ładnie składa na częściach CA(cały front, kolba, chwyt silnikowy), G&P(GB, silnik i rączka transportowa). W ten sposób mam no-name M16A3.

 

Ogółem zdziwiłem się jakością body w CA... bardzo negatywne odczucia :( szajs jakich mało. Uważajcie na swoje RIFLE.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja natomiast mam 2 pytania:

 

1.Myślę nad tuningiem (LVL I z M110) tej repliki w ASGSHOP http://asgshop.pl/produkt.php?id=2038 czy to dobry wybór czy jeszcze coś jest warte wymiany po rocznym użytkowaniu stocka?

 

2. Mam 3 reale STAR'a i nie zawsze dobrze podają czasem zdarzają się puste strzału oczywiście przesmarowałem magi, ale nic to nie dało czy można coś z tym zrobić? Czy wam też tak reale nie działaja? :P

Link to post
Share on other sites
1.Myślę nad tuningiem (LVL I z M110) tej repliki w ASGSHOP http://asgshop.pl/produkt.php?id=2038 czy to dobry wybór czy jeszcze coś jest warte wymiany po rocznym użytkowaniu stocka?

 

Jeśli masz wymienioną lufe na precke i gumke, to wszystko powinno być ok. Ja po roku mialem rozwalone zębatki, ale z tego co czytałem to to był wyjątek i większości zębatki dają radę. Jeśli coś będzie wymagało wymiany na pewno serwis asgshopu cię o tym poinformuje

 

Gdzie obecnie można dostać najtańsze i najpewniejsze M15A4 od CA?

 

Czy ta oferta jest obecnie najatrakcyjniejsza?:

http://www.madonion.eu/wyswietl_produkt.ph...dd46f422fc816f7

 

Czy wybór CARBINE'a zamiast RIFLE'a jest rozsądnym rozwiązaniem? Czym one tak na dobrą sprawę się różnią?

 

Wszystkie będą równie "pewne", a ceny chyba jednak możesz sprawdzać sam.

Carbine od rifle rózni się długością lufy i z tego co wiem rodzajem cylindra (typ 1 w carbine, 0 w rifle). Ogólnie chodzi o użyteczność, niektórym długa replika przeszkadza, innym nie. Mi się bardziej podoba rifle i dlatego go kupiłem ;) Rifle jest teoretycznie celniejsza niż krótka.

 

 

Mam pytanie, od kiedy jest dostępna nowa wersja m15 z CA, ta z żółtą gumką hop upa?

 

Nie gumka jest żółta a pokrętła regulacji hopa. Dostępna jest od conajmniej ponad roku, bo już takie były kiedy kupowałem

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie nie o to chodzi.

Górne body - upper receiever czy jakoś tak :P.

Jak patrzysz na całe body to na lewym dolnym rogu masz pin.

Odkręcasz go imbusem,wybijasz i rozsuwasz frontset upper receiever a zostaje ci kolba,dolne body,chwyt pistoletowy i wystające GB ; )

 

A więc jak zdjąć upper receiever od frontsetu ?

Edited by Sheriom
Link to post
Share on other sites

@Ruryk

 

Trzeba się trochę nagimnastykować. Ja to robiłem w dwie osoby. Jedna ściągała ring, druga odkręcała tę "zębatkę". Później znalazłem klucz od szlifierki kątowej ( służący do montowania tarcz ) - pasuje prawie idealnie. I nie trzeba do niego dwóch osób :-F :-F :-F

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

@madjong

 

Dzisiaj zrobiliśmy to z kumplem i niestety bez tego klucza ;P.Myślałem,że pójdzie łatwo ale jednak miałeś rację trochę się nagimnastykowałem :P.Ale w końcu się udało.

 

W skrócie operacją wygląda tak

1.Odkręcamy imbusem pin,następnie wybijamy go z body.

2.Rozsuwamy frontset razem z górą.

3.Wyjmujemy lufę razem z komorą hop-up

4.Ściągamy okładziny

5.Jeżeli jesteśmy w dwie osoby jedna odciąga delta ring a druga odkręca "tę zebatkę" czy to kombinerkami czy czym innym

6.Po odkręceniu wyjmujemy lufę i oto cała operacja

 

Pzdr Ruryk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...