Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft - lans czy działanie?  

560 members have voted

  1. 1. Airsoft - lans czy działanie?

    • Lans - noszę (używam) niepotrzebnego lub niewykorzystywanego ekwipunku
      147
    • Działanie - noszę (używam) wyłącznie niezbędnego ekwipunku
      413


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejna złota łopatka została przyznana

Jak i nagroda "Post nie na temat". Gratuluję.

 

A wracając - nie oszukujmy się. Każdy choć trochę (chociaż podświadomie) zawsze pragnie choć trochę lansu, ale obwieszanie się jak choinka rzeczami, z których nie korzystamy też jest bezsensowne ;)

Link to post
Share on other sites

Od przyznawania nagród (w tym złotych łopat) to jest moderacja. W tym wypadku to nie ma mowy nawet o brązie, na brąz to trzeba zrobić odkop minimum pięcioletni... Powtórzę to raz jeszcze. Skoro temat nie jest zamknięty to można się w nim wypowiadać. A i post był jak najbardziej na temat.

Link to post
Share on other sites
ale obwieszanie się jak choinka rzeczami, z których nie korzystamy też jest bezsensowne :icon_wink:

 

Przypomina mi się pacjent co kilka dobrych lat temu (5? 6?) latał z odlewem plecakowej radiostacji. Po co? Nie wiem, najwidoczniej miał taki kaprys.

 

Co do samego lans vs działanie.

Można mieć na sobie tonę sprzętu za "miliony monet", z którego zasadniczo się nie korzysta a jak już to raz na ruski rok. Jednak targa się to na sobie bo "wymaga" tego stylizacja lub reko i dalej można się świetnie bawić i skutecznie działać. Tak samo jak można świetnie się bawić mając bawełniaka lub dresik (ortalion z trzema paskami) i dwa hicapy upchane upchane w kieszeniach.

Pytanie "lans vs działanie" trzeba zadać sobie samemu kiedy dochodzi do sytuacji gdy trzeba szybko się glebnąć (kontakt lub pokrycie ogniem) a stoi się po kostki w błocie, ale nie robi się tego bo "kontrakt mi się pobrudzi".

Edited by sliver
Link to post
Share on other sites

Pytanie "lans vs działanie" trzeba zadać sobie samemu kiedy dochodzi do sytuacji gdy trzeba szybko się glebnąć (kontakt lub pokrycie ogniem) a stoi się po kostki w błocie, ale nie robi się tego bo "kontrakt mi się pobrudzi".

Kontraktu nie szkoda bo kontrakt wytrzyma. Dlatego myśl powinna brzmieć "chinol mi się rozleci".

Link to post
Share on other sites

Ja ogólnie rzecz biorąc stawiam na funkcjonalość, ale niestety podświadomie ciągle mnie ciągnie do lansu, przez co czasem kupi się rzeczy, które totalnie się nie przydają :teeth: Próbuję też unikać wszelkiej maści chinoli, ale to tylko z takiego względu, że z moim szczęściem przedmiot nie-markowy na 99% rozleci mi się przy pierwszym użyciu/w najmniej odpowiednim momencie. Wolę dłużej poodkładać i kupić coś porządnego (a co za tym idzie lansiarskiego :icon_mrgreen: ) niż wydać kase i jeszcze nie mieć pożytku z zakupu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...