Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PP-19


Recommended Posts

Znając życie, to w środku siedzi Cyma. Firmy zajmujące się produkcją takich rzeczy skupiają się na wyglądzie zewnętrznym, a środek kupują najlepszy w rozsądnej cenie.

 

Dodajmy do tego fakt, że Silverback to nowy producent. Nie sądzę, że stworzyliby swoją linię produkcyjną dla części gearboxa. Sądząc po FPSach, w środku jest właśnie CYMA serii CM.02b albo c.

Edited by KreciKs
Link to post
Share on other sites

A czego chcesz od bebechów Cymy? Poza tym ZL robi AS VALa i VSS z bebechami Cymy, a repliki będą około 2500zł i jakoś nikt rabanu nie robi.

 

Tak samo w pepeszy hexagona siedzą części cymy i JG. Co za różnica co bedzie w środku? Ważne żeby było zewnętrznie dobrze wykonane, środek zawsze można wymienić, zewnętrznie jest większy problem. A magazynki i tak troszke tańsze niż do wspomnianej pepeszki :<

Link to post
Share on other sites

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to że w takiej replice mogli by zastosować coś lepszego niż Cyma.

 

Czyli co? Ty byś pewnie wsadził tam GB V.2 z KWA...

 

Jak dla mnie to ważniejsze w tym momencie jest wykonanie zewnętrzne. Bebechy można wymienić jak zajdzie potrzeba,a Cyma taka zła nie jest.

Link to post
Share on other sites

Człowieku zobacz sobie ile kosztuje GB Cymy. 1400zł? Nie. Płacisz za CAŁĄ replikę,nie za same BEBECHY.... :sciana:

 

Porównaj jakość LCT, a jakość Silverbacka... To zupełnie dwie inne ligi. A cena podobna (LCT można dostać taniej i to w Polsce). LCT mają gearboxy Cymy, ale zewnętrznie są bliskie doskonałości.

Edited by KreciKs
Link to post
Share on other sites

Porównaj jakość LCT, a jakość Silverbacka... To zupełnie dwie inne ligi. A cena podobna (LCT można dostać taniej i to w Polsce). LCT mają gearboxy Cymy, ale zewnętrznie są bliskie doskonałości.

 

LCT robi PP-19? Nie. Będą robić to będzie o czym rozmawiać.

Link to post
Share on other sites

Czyli co? Ty byś pewnie wsadził tam GB V.2 z KWA...

 

Jak dla mnie to ważniejsze w tym momencie jest wykonanie zewnętrzne. Bebechy można wymienić jak zajdzie potrzeba,a Cyma taka zła nie jest.

No to się różnimy bo ja kupując replike powyżej 1000zł WYMAGAM by bebechów nie trzeba przez jakiś czas wymieniać a i wykonanie było na wyskoim poziomie.
Link to post
Share on other sites

No to się różnimy bo ja kupując replike powyżej 1000zł WYMAGAM by bebechów nie trzeba przez jakiś czas wymieniać a i wykonanie było na wyskoim poziomie.

 

To kup sobie KWA,albo G&P. Poza tym nie wiem co wy macie do tej Cymy. W mojej Gietce wszystko chodzi jak należy,u kolegów też.

 

Btw.

A czego chcesz od bebechów Cymy? Poza tym ZL robi AS VALa i VSS z bebechami Cymy, a repliki będą około 2500zł i jakoś nikt rabanu nie robi.

 

Nic dodać,nic ująć.

Link to post
Share on other sites

Tak i nie. Ostatnio robiłem Galila KA. Aby podciągnąć to pod SP130 musiałem sporo wymienić. Stockowy układ na dyszy był absolutnie nieszczelny. Zostało z tego popychacz, AR oraz sprężynki. Silniki też polazł do wymiany. Plusem jest to, że wyszło ~480 fps.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...