Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jestem po obejżeniu kolejnego odcinka (5) i nie wiem jak Was ale mnie zaskoczył. Przez pierwsze 4 panowała wszechobecna rozwałka a tu poruszyli temat psychiki wojaka który wrucił z misji (głównie) . Dla mnie to jest wielki +, Ciekawe co pokażą w kolejnych odcinkach

 

PS widze ze nie tylko mi przypadła do gustu postać Zbója :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Mi również przypadł serial do gustu. Pomijając te kilka błędów to całkiem przyjemnie się to ogląda.

Trochę postać Konasza nabiera zbyt wielu wątków zbędnych - mam namyśli ten niby romansik. Chociaż jestem w stanie gościa zrozumieć, każdego by swędziało po takim czasie :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przyznam szczerze, że nie znam dokładnie specyfiki działania celowników holograficznych, ale też to zauważyłem i wydaje mi się, że podobnie jak w airsoftowych kopiach różnego rodzaju kolimatorów i celowników holograficznych celowanie z ich użyciem przy zamkniętej przedniej osłonie jest możliwe i nie jest wybitnie trudne. Pytanie o celowość czegoś takiego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Największą wadą tego serialu są niestety poruszane nowe wątki, które są kompletnie bezsensowne. Nie rozwijają się, nagle urywają i kompletnie tracą rację bytu. Chociażby wątek prokuratora szukającego Iwana w 10 odcinku. Po co on był, skoro i tak się urwał. Nie wspomnę już o poważnych wątkach które mogą dotknąć np. rannych żołnierzy, których armia wypierdzieliła do cywila, czyli wątek Biskupa. Powinni zająć się nim tak jak w "Over There" wątkiem Bo Rydera po utracie nogi już w 1 odcinku. W sumie serial robi złą robotę żołnierzom, bo zwykły widz stwierdziłby że ich problemy to coś w stylu "paluszek i główka to szkolna wymówka". Dla mnie póki co to historia kilku mdłych żołnierzy bez charakteru z kretyńskimi problemami. Kwestii typowo militarnych nie poruszam, bo głównie rażą mnie fabularne bzdury i absurdy, które ten serial niszczą.

Edited by Fear Factor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...