Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie problem z zacinaniem nadal nie rozwiązany. Po oddaniu strzału na singlu tłok zaciął się w połowie drogi i za nic nie można było go ruszyć. Nie była to wina baterii, bo próbowałem reanimacji na 11,1v. W końcu rozebrałem gb - w środku ok, zęby całe na zębatkach, na tłoku ostatni lekko przytarty. W sumie niepotrzebnie rozbierałem. Zauważyłem, że koszyk silnika jest zakrzywiony, a powinien być prosty - stąd silnik też krzywo siedzi i myślę, że to przyczyna zacinek.

 

Teraz, spróbuję naprostować ten koszyk i sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Przez 3 godziny próbowałem wypodkładować zębatki w mojej G36C. Niestety przy obracaniu w pewnym momencie stawiały mocny opór. Poniżej zamieszczam filmik, który prezentuje co było przyczyną. Poza tym na zębach, które napędzają zębatkę tłokową jest wykruszony jeden ząb.

 

http://youtu.be/e9lUSRT8L-c

 

Replika nie była na żadnej strzelance i nie wystrzeliła więcej niż 300 kulek. Sprężyna oczywiście stockowa, ostatnio nawet zmieniłem na SP90.

Link to post
Share on other sites

Ktoś wie, czy do gniazda magazynka będzie pasował pin od JG? I czy komora HU od SHSa podejdzie?

 

Kupiłem dzisiaj taką gietkę jako uszkodzoną i oprócz braku pinu i niekompletnej komory (oraz sklejonej lufy z komorą) nic jej nie dolega... haha.

 

Jeszcze coś. Jak zdjąć EBB?

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Ktoś wie, czy do gniazda magazynka będzie pasował pin od JG?

 

Będzie pasował pin od chwytu przedniego od JG, nie od gniazda magazynka. Pin od gniazda magazynka JG ma taki mini krzyż.

 

I czy komora HU od SHSa podejdzie?

 

Tak

 

Kupiłem dzisiaj taką gietkę jako uszkodzoną i oprócz braku pinu i niekompletnej komory (oraz sklejonej lufy z komorą) nic jej nie dolega... haha.

 

Gdzie taki interes zrobiłeś?

 

Jeszcze coś. Jak zdjąć EBB?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...