Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.011 - G36c [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

4 dni minęły,odpowiedzi brak,a mnie naprawdę interesuje czy ta cymka jest coś warta czy lepiej kupić np. tą od GFC Guns...

 

Zdajesz sobie sprawę z tego od kiedy jest ta replika u nas na rynku?

Czekaj cierpliwie,albo sam kup i nam udziel odpowiedzi... takie podbijanie tematu nic Ci nie da.

Link to post
Share on other sites

Tak więc po wystrzeleniu około 2,5K kulek 0,20 G&G ,z Gb Jak i repliką nic się nie dzieje strzela równo i na tym samym poziomie. Zasięg skuteczny na stokowych częściach jakieś 40 m mowa o trafienie w człowieka nie w kartkę A4(być może lepszy strzelec trafi w kartkę)Replika parę razy walnęła o glebę ,ale na szczęście nic się nie urwało. Bateria jak to w stoku oczywiście się do niczego nie nadaje, musiałem ją często ładować trzeba będzie wymienić. Także magazynek nie przypadł mi do gustu , wygląda jak tania plastikowa zabawka. Atrapa zamka wygląda troszkę jakby była niedopracowana. Piny siedzą mocno na swoim miejscu, więc raczej ich nie zgubie może z czasem się wyrobią ,na razie jest dobrze. Korpus Jest matowy i chropowaty. Do GB nie zaglądałem, replika jest na gwarancji więc tam nie mieszam. Mam zamiar wymienić gumkę i lufę w celu poprawienia celności jak i zasięgu. Z moich spostrzeżeń to by było tyle, mam nadzieje że się przydadzą, jak się będzie coś działo to napisze.

Edited by Daniel1
Link to post
Share on other sites

Widziałem to w sklepie. Szału nie ma. Body jest matowe, ale wygląda jak by było pomalowane. Replika wyjęta prosto z pudełka miała rysy na kolbie tak jak by zdarty lakier, a pod spodem było błyszcząco tak mi się przynajmniej wydaje. Komora HU opiera się o GB, więc lepsze niż JG.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupiłem replikę na początku grudnia z aukcji Gunfire za 370 PLN + Kolimator 120 PLN

 

Body matowe, lekko chropowate, dobrze spasowane nic nie lata, nie ma żadnych luzów. Piny siedzą mocno. Magazynek z gorszego przeźroczystego plastiku, ale siedzi mocno - zero luzów i zawsze podaje kulki.

 

calosc.jpg

 

Przebiegu ma już 1kg kulek 0.23 czyli lekko ponad 4000 kulek. Raz czy dwa mi upadła, ale nic się z nią nie dzieje, wszystko działa. Strzela dobrze, z 25m, wszystko wchodzi w kartkę A4.

Bateria stockowa w temperaturze -5 wystarczy na trochę ponad pełnego hi-cap'a, mniej więcej na 500 kulek.

Kupiłem ostatnio http://gunfire.pl/pr...h-7-4V-20C.html mieści się nawet lepiej niż stockowa. ROF na oko taki sam. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić baterii na strzelance.

Do GB nie zaglądałem, jest na gwarancji - poczekam przynajmniej do wiosny. :icon_wink:

 

gb2.jpg

 

Hopup nawet całkowicie "wyłączony" lekko podkręca.

 

hopup.jpg

 

Lufa wew - będzie szła do wymiany.

 

lufa%20wew.jpg

 

4 śruby i 3 piny - do wyjęcia GB i imitacji bloku gazowego.

 

pint%20i%20sruby.jpg

 

blok%20gazowy.jpg

 

Jedna rzecz która bardzo mnie rozczarowało to tłumik płomienia.

 

tlumik%20plomienia.jpg

 

Nie da się go odkręcić. Być może da się go wyjąć, ale trzeba by rozebrać blok gazowy, jeżeli w ogóle się da, bo metalowa obejma mocno to trzyma, dałem sobie spokój bo nie chciałem nic połamać. A i tak nie ma pewności czy pod spodem jest jakiś gwint. Trzeba będzie kupić blok gazowy od CM003 lub JG (chyba pasuje), koszt około 75 PLN.

 

Ogólnie jak na nową replikę do 400 PLN jestem bardzo zadowolony. Nadaję się na CQB jak i do lasu. Działa bezproblemowo w niskich temperaturach. Stosunek ceny do jakości bardzo wysoki. Zobaczymy jak dalej sobie będzie radzić. Jakby się coś działo to napiszę.

Jak ktoś ma jakieś pytania lub chce dokładniejsze, w wyższej rozdzielczości zdjęcia jakiś części pisać na pw.

 

Za wszystkie błędy przepraszam.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...