Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierdzielicie z tym WE. Jak ma się taką kasę, i nie stać Cię na chociażby Socom Gear, to bez wachania kupowałbym WE. Przy Colcie od SG, mnie nabicie jednego magazynka w lato starcza na wystrzelanie go, plus ewentualnie kilka dodatkowych strzałów po załadowaniu następnego magazynka. To nie jest plastikowa gównowarta zabawka, która się posypie po 10 strzałach. Licz się z tym, że każda akcja powoduje reakcję, a sprzęt się zużywa :)

Link to post
Share on other sites

A masz porównanie... z czymś? Klamki WE i SG (bo to też WE ale z lepszą farbką) mają genialną tendencję to albo rozpadania się same z siebie albo do łapania takich luzów, że przestają działac i rypie się wszystko po kolei. Wszystko to z powodu skandalicznej jakości stopu robionego chyba z pierza, kurzu spod szafy i obciętych paznokci. I uważam, że klamki SG/WE do kupy z glockami KSC/KWA to trzy najgorsze typy jakie można wybrać w okolicach 400zł (bo z beretką bella to ja nie porównuję :D). Nawet więcej, są klamki tańsze a lepsze (KJW przykładowo nawet).

 

Co wybrać? Jak ma wyglądać to wybierz cokolwiek. Spsuje się to kij, wyglądało będzie nadal (chyba, że się np zamek w WE rozpadnie na połówki).

Link to post
Share on other sites

Kulki okrągłe ,a gaz...cóż, gazy jak to gazy. Podśmierdują.

 

Poważnie. Jeśli chodzi Ci o markę kulek to możesz sam poczytać-najlepsze chyba są G&G o ile mnie rozum i wiedza nie myli.

Gaz-sam nie wiem szczerze mówiąc więc nie doradzę.

Co do wagomiaru kulek to...Dokładnie jak kolega Rudy pisze,zależy od repliki. Chyba najbardziej uniwersalne są 0.23g ale nie radzę się tym zbytnio sugerować bo "tak mie sie Panie ino wydoje"

 

Mówisz ,że jesteś początkujący- wybacz,czepię się ale na Twoje pytania znalazłbyś odpowiedzi na forum szukając i czytając trochę. Tak wiem, forum jest by pomagać ale własna inicjatywa też się liczy ;)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Link to post
Share on other sites

A masz porównanie... z czymś? Klamki WE i SG (bo to też WE ale z lepszą farbką) mają genialną tendencję to albo rozpadania się same z siebie albo do łapania takich luzów, że przestają działac i rypie się wszystko po kolei. Wszystko to z powodu skandalicznej jakości stopu robionego chyba z pierza, kurzu spod szafy i obciętych paznokci. I uważam, że klamki SG/WE do kupy z glockami KSC/KWA to trzy najgorsze typy jakie można wybrać w okolicach 400zł (bo z beretką bella to ja nie porównuję :D). Nawet więcej, są klamki tańsze a lepsze (KJW przykładowo nawet).

 

Co wybrać? Jak ma wyglądać to wybierz cokolwiek. Spsuje się to kij, wyglądało będzie nadal (chyba, że się np zamek w WE rozpadnie na połówki).

Ja wyznaję metodę pt. "Jak dbasz, tak masz.". Póki co nie miałem żadnej awarii, a odnośnie pękającego body, to spadał mi on nie raz i nic się nie stało. Dam znać jak coś się schrzani.

Link to post
Share on other sites

Ja wyznaję metodę pt. "Jak dbasz, tak masz.". Póki co nie miałem żadnej awarii, a odnośnie pękającego body, to spadał mi on nie raz i nic się nie stało. Dam znać jak coś się schrzani.

 

Chyba raczej: "Chwalę to co moje" :icon_lol: Filmiki o rozpadających się klamkach WE krążą po internecie dobitnie świadcząc o ich jakości.

Link to post
Share on other sites

Dexter - czyli mówisz, że te klamki są dobre jednak?

 

"Panowie z tych filmików ewidentnie nie dbali o klamki. Bowiem kupując klamkę WE czy SG do dbania o nią należy zaliczyć NIE RUSZANIE JEJ."

 

Wydaje mi się, że te "klamki" jednak nie są dobre co ironicznie zaprezentował w swojej wypowiedzi dexterkrak.

Swoją drogą, autorze jakiego wyboru ostatecznego w końcu dokonałeś?

Link to post
Share on other sites

Bym się naczytał takich opinii 6 lat temu, bym się nie szarpnął na Hi Capę WE.

Nie wiem czy komuś się chce szukać, ale jako dzieciaczek miałem z nią duże problemy (dzisiaj wiem, że to wina szczelności).

Teraz śmiga jak trzeba, ale ewidentnie nie są to gnaty niezniszczalne. Części zapasowe zawsze dobrze mieć, taśmę teflonową też :icon_biggrin:

Nie jestem na bieżąco w temacie, ale na pewno za tę cenę da się kupić coś, od czego się nie siwieje.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...