Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PIKNIK snajperski


Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest, 120 osób.

 

Co prawda teren daje większe możliwości ( dla ok. 300.. ) ale to nie ma być apokaliptyczna sieczka.

Scenariusz opiera się na specyfice gry snajperskiej we wszystkich jej odsłonach, w tym bliskiego wsparcia ale jednak z nastawieniem na spryt i zasięg. Będzie można wykazać się umiejętnością skrytego zwiadu, możliwością dalekich "headów" jak również dynamicznym killerstwem. Większość będą stanowili "normalni" gracze, jak sądzę ale z zacięciem do kombinowania - innych raczej niezainteresuje nasze spotkanie. To dobrze, tak ma być.

Bez obaw jednak, to nie będzie konflikt asymetryczny z przydzieloną rolą zwycięzcy.

Chcę to tak ustawić, żeby pokazać współdziałanie snajperów i szturmowców oraz słabości obu formacji, że tak się wyrażę.. ;)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Czy ja mówię, że mi źle? :D Więcej łbów do odstrzelenia.

 

Lamb, mam nadzieję, że regulamin będzie jasny i klarowny bo jak mam pojechać i słyszeć pitolenie, że mamy repliki za mocne :D to wiesz hehehe. Tzn mam nadzieję, że uczestnicy będą świadomi, że będzie do nich strzelane z 600, 700, 750fps, plastikiem, szkłem, uranem, kryptonitem itp?

Link to post
Share on other sites

Ło boszee..

 

Teren i organizator czaka na nas.

Pozostało mnie to rozpisać a Wam przyjechać. Miesiąc to chyba nie mało gdy już się o tym wie od poprzedniego miesiąca, nie?

Płatność na miejscu - tym bardziej.. nie marudź! ;)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Stówa wpisowego?

No dobra, nie wypada psioczyć, nikt nie zmusza jechać.

 

Tylko ja bym chciał tak co najwyżej towarzysko wpaść, piwa sie napić z tym i owym, pogadać o starych replikach i starych Polakach a strzelanie i scenariuszowanie zostawić innym.

 

Da się tak?

 

Można nie brać udziału w żadnych atrakcjach a po prostu przyleźć, usiąść i pogadać?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...