Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PIKNIK snajperski


Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mylisz się ale to nie temat o tym ;] i zara się offtop zrobi.

 

Do imprezki niecały miesiąc i nadal brak wiadomości o pikniku, scenariuszu, planie imprezy. W takiej sytuacji wcale taki pewnien nie jestem czy zaglądnę bo jak szczegółowe informacje pojawią się za późno abym się zorganizował- odpadam. Na ten moment pół na pół.

Link to post
Share on other sites

Jak masz problem z transportem, to dla mnie nie ma problemu żeby zabrać Cie z Kielc. I tak jadę, auto duże... Jak coś, to kontakt masz, a zgadamy się pewnie bliżej pikniku. Jedyny problem, to taki, że prawdopodobnie będe musiał wracać w sobotę.

Link to post
Share on other sites

Lambert, został tydzień do imprezy, a większość chętnych nie wie na co dokładnie się decyduje i czy jest sens jechać... Wiele osób ma kawałek drogi a pogoda nie rozpieszcza. Naskrob coś i motywuj, bo już specjalne wolne w robocie wziąłem :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam wszystkich!

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.

Sprawa oczywiście upadła - choć jak sądzę nie ostatecznie.

 

Jest kilka powodów, za przyczyną których sprawy tak się potoczyły, w tym dwa podstawowe;

Termin kwietniowy był ostatnim dla mnie możliwym - potem/obecnie jestem niedyspozycyjny. Niestety, pogoda uniemożliwiła wykonanie wcześniej pikniku. Co więcej jeszcze w przeddzień ( prawie.. ) naszego terminu leżał śnieg. To przede wszystkim spowodowało, że właściciel terenu poprosił o zrewidowanie naszych terminów - dla niego było niewykonalne przygotować teren w tej sytuacji dla naszych potrzeb a dla nas pogoda była kluczowa. To miał być ( ma być ) piknik a nie obóz przetrwania. Dlatego ten termin poleciał..

 

Przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę.

Nie pytajcie dlaczego..

 

2. Druga sprawa, czyli co z nowym terminem pikniku;

Teraz jest mi jeszcze trudniej deklarować - nie jestem pewny zbyt wielu spraw.

Nie mogę obecnie dysponować swobocnie swoim czasem.

 

Ale to się zmieni i sądzę, że uda nam się spoatkać w formule, którą sobie wymyśleliśmy.

Właściciel terenu jest świetnym gościem i napewno podejmie nas jak tylko wymyślimy coś nowego.

 

No chyba, że odechciało Wam się tego wypadu na grilla.. ;)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...