Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

War Thunder


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sensie że jak ?

 

Wyobraź sobie tak, czołg lekki, zasuwający 60 na godzinę po płaskim, z niezłym działem praktycznie niewrażliwy na ogień dział czołgów średnich i niszczycieli na swoim poziomie przez znaczne pochylenie płyt pancerza. Chyba, że pokaże ci łaskawie tył wieży. Na co w pojedynku 1 na 1 nie masz co liczyć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już chyba wiem o czym piszecie jojcząc na T-50 :)

Btw. Liczyłem na to , że Wt nie będzie WOT-em ( World of Prototypes ), w którym 75 % sprzętu spotykanego na mapach, to cuda wianki które czasem nie zostały nawet wybudowane umierając na etapie konceptu. Niestety ...

A szkoda. Bo fajnie się zapowiadało.

Link to post
Share on other sites

Im dalej w las, tym więcej sposobów na rozwalenie T-50. Szczególnie, kiedy kierowca myśli, że jest niezniszczalny. Walić ACPR po wieży, słabszymi działami w tył i przód, obok działa. Lepszymi działami bok. HEAT między gąsienice, w przedział załogi lub silnik. A w ogóle to najlepiej wjechać na górkę i zapomnieć o problemie pochylonego pancerza.

 

Ale dobieranie zawodników do rozgrywki, jest wciąż na beznadziejnym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje że dopracują te czołgi, bo sensowny "czołgowy FPS" marzył mi się od baardzo dawna ( WOT wzbudził zniesmaczenie ). Póki co WT naziemny jest komiczny. Jazda slidem czy drift między drzewami jest zabawny tylko przez kilkanaście pierwszych sekund.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Fakt, matchmaking to DRAMAT.

 

Niestety dalej tego nie poprawili. Gram ze swoją ekipą to często rzuca nas na Tygrysy - a u nas najlepszy ma 4.7 :D

Fajnie, że można wzywać artylerię i używać samolotów. Wciągnęły mnie teraz te czołgi :F

Link to post
Share on other sites

O widzę, że nie tylko Ja uważam MM za fatalny :icon_biggrin:

Mając PZ F2, StuG'a i Tygrysa H1 mam bitwy z czołgami 4 ery dla których moje maszyny są jak papier.

Nie spodziewałem się też, że Pantera będzie tak dobrym czołgiem, jak bym to wiedział to olałbym linię Tygrysa i expił właśnie linię pantery :/

 

Zauważyłem, że graficznie poprawili stabilność gry. Na PC (przy bitwach lądowych tylko) często miałem skoki FPS'ów teraz zauważyłem znaczną poprawę.

 

Dodali też chyba takie pierdoły jak wgniecenia w ziemi od gąsienic czy też przy jeździe po błotnistym terenie mamy uwalony błotem czołg :icon_biggrin:

 

Gra ma kilka minusów ale też kilka plusów wszystko zależy chyba od dnia :icon_biggrin:

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

O widzę, że nie tylko Ja uważam MM za fatalny :icon_biggrin:

Mając PZ F2, StuG'a i Tygrysa H1 mam bitwy z czołgami 4 ery dla których moje maszyny są jak papier.

Nie spodziewałem się też, że Pantera będzie tak dobrym czołgiem, jak bym to wiedział to olałbym linię Tygrysa i expił właśnie linię pantery :/

 

Zauważyłem, że graficznie poprawili stabilność gry. Na PC (przy bitwach lądowych tylko) często miałem skoki FPS'ów teraz zauważyłem znaczną poprawę.

 

Dodali też chyba takie pierdoły jak wgniecenia w ziemi od gąsienic czy też przy jeździe po błotnistym terenie mamy uwalony błotem czołg :icon_biggrin:

 

Gra ma kilka minusów ale też kilka plusów wszystko zależy chyba od dnia :icon_biggrin:

 

Nie grałem od paru miesięcy, ale prawdopodobnie słabo cię rzuca bo masz tygrysa. Nieważne jak słabe masz inne czołgi, liczy się najwyższy battle tier. Powiedziawszy to, grałem z dokładnie takim samym zestawem, F2, Stug z l43 + tygrys i naprawdę nie narzekałem, nieczęsto miałem bitwy wypchane 4 tierami.

 

Kurcze, czas pościągać updejty i postrzelać ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...