Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabinek do 600zł


Recommended Posts

A używki za ile by wyrwał? A co sadzicie o tym żeby kupić wydmuszke i wsadzić lepsze bebechy.

 

A dozbieranie nie wchodzi w gre mam jeszcze dużo wydatków poza ASG ale nie chce odrazu super pro wytrzymałości tylko żeby do wakacji wytrzymało a później to bym wstawił kompletne GB lepszej firy.

Link to post
Share on other sites

Kolego, próbujesz zakrzywić rzeczywistość. Wszyscy piszą, że nie ma sensownej emki do 600 zł, a ty oczekujesz cudu, że ktoś ci coś poleci. Konstrukcja korpusu M4 jest taka felerna, że plastikowe body często się łamie w okolicy kolby. Trzeba mieć tego świadomość inwestując w taki sprzęt. G36 też jest z plastiku, ale tu konstrukcja jest inna i bez problemu daje radę nawet w ciężkich warunkach.

Link to post
Share on other sites

Kisielowy niedokładnie przeczytałeś temat nie chce tu ani słowa o kałaszach.

Jak już pisałem gietki odpadają PM też.

Niech ktoś wreszcie napisze o tej emce co wysłalem linka(sensownego) i interesuja mnie tylko i wyłącznie emki.

 

Nikt ci nic sensownego o tej emce nie napisze, bo to szajs. Chcesz, to to kupuj, twoje pieniądze. Ludzie radzą ci kupić inne, polecane i sprawdzone repliki. Ziolo już ci napisałał, jakie emki są najlepszym i najtańszym wyborem:

Emeczki...

Evolution Airsoft (mój typ)

KWA (pancerny GB)

G&P

I jeszcze parę innych.

I nie naginaj rzeczywistości, bo dobrych emek od dobrych firm, nieużywanych NIE MA.

Link to post
Share on other sites

Tak lecz wysłali temat w którym wszystko jest opisane i pisze na temat tego co jestem zainteresowany, czekam na opinie kogoś kto to ma jeżeli sie ktoś taki nie znajdzie kupie giete, i niekoniecznie muszą być nowe. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolego, próbujesz zakrzywić rzeczywistość. Wszyscy piszą, że nie ma sensownej emki do 600 zł, a ty oczekujesz cudu, że ktoś ci coś poleci. Konstrukcja korpusu M4 jest taka felerna, że plastikowe body często się łamie w okolicy kolby. Trzeba mieć tego świadomość inwestując w taki sprzęt. G36 też jest z plastiku, ale tu konstrukcja jest inna i bez problemu daje radę nawet w ciężkich warunkach.

Potwierdzam, nawet adapter kolby od M4 mi się w G36 rozwalił :icon_razz: Zrobiłem ten błąd, że zawieszenie przyczepiłem do kolby, trzeba było do body.

RaaZ - http://gunfire.pl/product-pol-1152193310-JG1138.html. Nie jest to emka, ale magazynki/kolbę od niej bierze ;)

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Tyle Ci już ludzie napisali ... Masz kilka zagranicznych linków (użyj translatora jak nie rozumiesz bo mnie się nie chce rąk męczyć zbytnio pisaniem o emakch nisko-budżetowych)

 

http://forums.zeroin.co.uk/showthread.php?114667-G-amp-G-Combat-Machine-AEG-CM16-Raider-L-DST-%28Tan%29

 

- Test repliki

 

Mało jest o niej rzeczy, ale ja i tak zostanę przy swoim, że dobrej emki do 800 zł nie kupisz :) A tak przy okazji - i tak jej nie ma na gunfire ;)

Link to post
Share on other sites

^ Up jak nie wiesz czy Ci z asg wyjdzie to idź gdzieś, pożycz replikę i zobacz jak to jest :) Bo kupisz, a później replika się znajdzie na komisie z dopiskiem "nie używane bo mi się nie spodobało" i kilka stów w błoto, bo za tą samą cenę nie sprzedaż :)

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to, tylko osoby z którymi miałem sie strzelać rezygnują z zakupu. Szukałem jakichś grup w pobliżu i znalazłem 1 która jest jeszcze aktywna, problem w tym że zapewne niepełnoletnich nie przyjmują. Taki rejon kraju (Podkarpacie)

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to, tylko osoby z którymi miałem sie strzelać rezygnują z zakupu. Szukałem jakichś grup w pobliżu i znalazłem 1 która jest jeszcze aktywna, problem w tym że zapewne niepełnoletnich nie przyjmują. Taki rejon kraju (Podkarpacie)

To po co śpieszyć się z kupnem repliki ? Napisz pierw do teamu, od ilu lat przyjmują. Jak będziesz musiał trochę poczekać, to pieniądze zbieraj i kupisz sobie po żądną emke od Evolution Airsoft lub KWA. Nic na siłę nie kupuj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...