Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika ASG


Recommended Posts

Witam.

Jesli chodzi o ASG, to jestem calkowicie nowy. Chcialbym dowiedziec sie jaka replika jest dobra na start. Chodzi mi o karabin elektyrczny. Nazbieralem troche kasy i moge wylozyc tak do 700 zl. Raczej nie interesuja mnie repliki AUG.

 

Myslalem o tej replice: http://gunfire.pl/pr...inka-CQB05.html

Czy jest warta? Nada sie na start?

 

Z gory dzieki.

 

PS. Przepraszam za brak polskich znakow (wina sprzetu)

Edited by Mirtis
Link to post
Share on other sites

Chryste jaka ta emka jest brzydka ;<

A co do tematu to bierz rk boyi model dowolny, patrz głównie na wygląd i wykonanie z prawdziwego drewna albo prawdziwej stali.

Albo cymki 0.4x w górę.

Kałach jest najrozsądniejszy ;>

Link to post
Share on other sites

Masz 7 stówek. Dołóż jedną stówke. Razem 8 stówek. Kup emke od Evolution Airsoft. Nie zawiedziesz się.

 

Pomyślałeś może skąd weźmie baterię i ładowarkę? Z 800 zł robi się ponad 900 jeśli nie więcej.

Link to post
Share on other sites

Są lepsze, ale Combat (no urzekla mnie ta M16A3) też jest dobre :icon_smile:

Strzela tak jak powinna, zasięg przy 315FPS (wewnętrznie wszystko stock) taki jak chińczyk przy 400 na zielonej G&G.

To ten chińczyk chyba nie ma 400 fps :D No chyba że tłoczy inne powietrze :)

Link to post
Share on other sites

Dześ, a skąd wiesz że ten chińczyk to nie jest CM028 z mechboxem systemy i springiem M210 oraz konwersją gazową wspierającą tłok i tłoczącą właśnie importowane z japonii powietrze?

 

Dobra, dość żartów. Olej emki, bo co z tego że kupisz, jak porządne (niesypiące się) akcesoria do niej są drogie? Pomyśl o G36 czy AK. Przy giecie zawsze możesz kupić adapter na magi od emek i w późniejszym okresie mieć już zapas magazynków, jeśli faktycznie dalej będziesz M4 czy M16 chciał..

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...