Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Jak z wytrzymałością gearboxa? Proszę o odpowiedź osób, które trochę kulek przemieliły na mocniejszych sprężynach niż te dodawane do zestawu. Chcę wsadzić m130 guardera, lecz nie chcę przesadzić i doprowadzić do uszkodzenia szkieletu.

Link to post
Share on other sites

Może kogoś zainteresuje wynik przeglądu po 7miesiącach intensywnego użytkowania M16 Specny. Na początku dałem replike do smarowania, podkładkowania, wymieniona została dysza na AirsoftPro oraz czarna systema. Replika generowała wtedy na stockowej sprężynie 425fps (rozrzut 422-428). Teraz dałem ją serwisantowi na jego prośbę bo chciał coś przetestować, przy okazji ją przeglądnął. Replika przemieliła spokojnie 30tys. kulek, używana praktycznie co tydzień. Jedyny problem jaki z nią był to podwójne strzały kiedy zużyła się gumka i naleciał syf do dyszy.

Po otworzeniu gearboxa serwisant sam był mocno ździwiony, bo replika w środku praktycznie w ogóle nie ma śladów zużycia, co potwierdza wynik na chronometrze - na stockowej sprężynie, po przemieleniu ok. 30tys. kulek i na stockowej gumce replika generuje 420fps z rozrzutem rzędu 2fps. Sam zacząłem żałować, że obiecałem sprzedać ją znajomemu...

Link to post
Share on other sites

G27 jest do bani, kumpel ma taki i nie da się go zamontować prosto, co szybko zżera zębatkę silnika.

Jakoś ja dałem radę (foto w profilu) a miałem te same problemy ze swoją sztuką, co wspomniano wcześniej - źle nachodził i cisnął w łożyskach. Ale do tego trzeba trochę więcej skila w szlifowaniu, bo wystarczy zrobić to dobrze w miejscach nachodzenia na łożyska i miejscach styku z body a bardzo ładnie taki chwyt idzie ułożyć. Do tego moim zdaniem silnik w nim ciaśniej siedzi niż w magpulowym, ale na tyle dobrze że nie blokuje regulacji silnika.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cena śmieszna, do tego myślałem, że kable nie zmieszczą się w prowadnicy, ale jednak. Wreszcie jest ta szybka wymiana, tylko ciekawe jak teraz z wytrzymałością prowadnicy. Przedtem siedziała na śrubie w gearboxie, teraz trzyma się jedynie na znalowej nakrętce.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...