Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A gdzie chcesz upchać? Możesz dać ładownicę na kolbę, możesz skołować sobię podłużną baterię ktora wejdzie do prowadnicy ale nie licz na więcej niż na 1500 mah, nawet mniej.

Poza tym można zawsze dać na przód, ale to łączy się z otwieraniem gb. a jak masz risa to i tak nie wejdzie i będziesz musiał schować do puszki.

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Cześć chłopcy.

 

Mam sobie model SA-A01 i mi się szyny odkręcają same z siebie. Co robić, jak żyć?

 

Odkręciłem szyny i dokręciłem ten pierścień. Mocno. Serio. Bałem się mocniej, żeby nie zepsuć tego gównolitu, który i tak już jest mocno pokaleczony.

 

Skręciłem, ruszyłem do boju, niestety w polu się okazało, że szyny dalej się kręcą jak chcą.

 

Swoją drogą, chcę sobie kupić jakiegoś "ras fixa". Nie musi to być oryginalny Madbull, (w zasadzie z przyczyn finansowych jest to wręcz niewskazane xD), wystarczy dowolna szyna łącząca komorę spustową z łożem. Żeby trzymało to w jednej linii. Polecicie coś?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Powiem tak - widziałem ostatnio obok siebie Specnę i G&P. G&P było zdecydowanie ładniejsze. Bardziej matowa farba + bicia, nie zauważyłem też żadnych niedoróbek. Spasowanie podobne, tj. w obydwu całkowity brak luzów między połówkami korpusu.

 

Tak więc pogłoski o wyższości Specny nad G&P uważam za mocno przesadzone. Co zresztą wcale mnie nie dziwi, bo to przecież chińczyk.

Link to post
Share on other sites

Moja piękna M16A4 (SA-B07,wersja z oszynowaniem),ma juz z 5 miesięcy,wymieniłem w niej lufe na guardera 6,02,gumke na zieloną G&G i komore czerwoną elementa (tutaj dopiszę że trzeba dobrze ułożyc dystanser),aktualnie wrzuca sie do niej mosfet,trzeba zmienić w niej o-ring bo lekko sie rozsypuje,do reszty brak zastrzeżeń,KABLE ZMIENIĆ NA 100! Tanie,chińskie badziewie,spasowanie naprawde świetne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...