Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką wersję giety?


Recommended Posts

Witam! Interesowała mnie g36c od JG, ale po dłuższym zastanowieniu się pomyślałem o g36k (JG). Już byłem zdecydowany ją zamówić, ale wieczorem natknąłem się na jedną z konwersacji, w której forumowicze polecali bardziej g36c od boyi. Jest dużo opinii na ich temat, ale każda inna i nie wiem, na której mogę polegać. Moglibyście pomóc??? Czy boyi ma "lepsze" bebechy od JG? Czy lepsza jest jednak wersja dłuższa (czyli k). G36c JG ma podobno 350 fps, wersja tej samej firmy, ale k podobno w granicach 400 fps lub więcej, ale nie wiem jak z gietami z firmy od boyi?

Edited by lol987
Link to post
Share on other sites

Ja mam takową kolbę (aczkolwiek wersja Aresa) i mi leży duży bardziej niż standardowa. Po 1)Rozkładana, możesz dopasować pod siebie, po 2) wygodna poduszka policzkowa, po 3)Stopka Kolby z gumy, która jest antypoślizgowa (u mnie to działa), oraz po 4)co niektórzy lubią, jest drobnym akcentem który ją wyróżnia spośród standardowych giet, choć ostatnio trochę mniej bo jest bardziej popularna. Jednak druga gieta jest niedostępna, także możesz jedynie kiedyś tam zainwestować w spray/kolbę jak napisał mój poprzednik :)

Link to post
Share on other sites

W przypadku GFG14 stosunek jakości do ceny masakruje. Od drzwi się przyznaję, że nie mam ale strzelałem (gdybym nie miał innych gietek to bym kupił już dawno tą czternastkę). Na start nie trzeba nawet zmieniać gumki i lufy (przynajmniej tak było w tej z której sobie postrzelałem). Minus w testowanym modelu to bateria mimo że ma to być 1600 mAh to po trzech cyklach mikroprocesorówką wcisnęło się tylko ok 1200.

 

@edit - i dwa lata gwarancji jak coś.

Edited by SaintPierre
Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić G36c od boyi, mam ją od niedawna i póki co jestem zadowolony. W tej chwili jest to pełen stock włącznie z baterią i ładowarką. Mi bateria wytrzymuje 4 magazynki. Zasięg ma przyzwoity, z ok. 45 m można trafić w sylwetkę człowieka. Duży pozytywny efekt daje blow back, który zwiększa realizm dzięki odczuwalnemu odrzutowi i przyjemnemu dźwiękowi.

Różnica w cenie niewielka a myślę że warto.

http://redberet.pl/p/62/1152219321/boyi-hk-g36-c-ebb-g-001--g36-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

ale chyba widziałem gdzieś jeszcze taniej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...