Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ] cz.1 (zlikwidowany)


Recommended Posts

Mam problem z tym sklepem, wyslalem im moją uszkodzoną replike-KJW H&K USP Tactical i od 9 dni nie odsłali ani nie pisali do mnie więc zadzwoniłem:

 

-Dzwonie w sprawie mojego USP Tactical, który do pana odesłałem

-Proszę czekać na maila

-Ale wyslalem go ponad tydzień temu

-Proszę czekać na maila

 

ehh... co ja mam zrobic... minął już tydzień i wieści o USP niema :cry:

 

EDIT

jak juz udalo mi sie z nimi skontaktowac to włączyli autoresponder 8O

Link to post
Share on other sites
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóz... ja zaś dostałem porysowaną replikę gaziaka (dwa mocne zadziory na lewej stronie zamka M9 KWA). Stawiam na sklep i uszkodzenie przy testowaniu lub pakowaniu (nawiasem mówiąc wkurza mnie strasznie pakowanie przez MG tylko w papier i folie, zamiast w karton). Odwoływać się nie będę ... wiadomo, że to ja uszkodziłem ;) Zresztą i tak wkrótce więcej rys załapie.

Link to post
Share on other sites

Chyba najlepszy sklep na polskim rynku.

 

Na maile odpowiadają prawie że natychmiast. Po czym jeśli odpowiemy im na ich maila to dostaniemy odpowiedź w kilka minut. Pod tym względem ogromny plus.

Druga sprawa... każda czynność związana z naszym zamówieniem jest od razu przekazywana na maila. Niemal że od razu dostajemy wiadomość że zamówienie zostało przyjete, towar jest pakowany, czy paczka została juz wyslana. Też duży plus.

Jeśli coś idzie nie tak to szybko dostajemy telefon z wyjaśnieniami i pytaniem czy chcemy kontynuować zamówienie. Po prostu miodzio :)

Obsługa na najwyższym poziomie i przede wszystkim jest to obsługa która doskonale orientuje się w świecie air softu.

Link to post
Share on other sites
A to ze sie coś kupuje i towar dociera to chyba jest już interes sklepu a nie jego "zaleta".

uwierz, ze na polskim rynku można to wziąść za zalete ;)

 

EDIT:

Paczka doszła. Czas realizacji powala na kolana.

Zaksięgowanie zamówienia w sklepie (+ pakowanie) - 32h

Wysyłka - 8h

Link to post
Share on other sites

No to cos dodam do listy.

1. Super oferta sklepu - ma jakis polski lepsza? Chyba nie.

2. Bardzo dobra obsluga. Chlopaki staja na glowie, aby poradzic, pomoc.

Przekonalem sie nie raz. (serwisowane mp5, Glock etc. itp.). Profeska i tyle.

3. Bez problemowy serwis. Znaja sie na rzeczy.

 

Nie chce mi sie pisac eleboratow - polecm i tyle.

Dziwie sie tym co sie czepiaja, szczerze... z tymi ludzmi mozna doslownie wszystko ugadac i zalatwic, milo, fajnie i z usmiechem.

 

Mikolaj.

Link to post
Share on other sites

To i ja dodam swoje 3 grosze:

 

Zamawiałem u nich na prawie 2 tys. zł. (3 razy) aega, gaziaka, i trochę dupereli i zawsze towar dochodził do mnie po max. 2 dniach roboczych od zamówienia. Zero kłopotów, kontakt mailowy perfekcyjny, bez problemów się też dodzwoniłem (próbowałem tylko 15 minut ;-)

 

Jeden maluteniuńki minusik. Zauważyłem że czasem (ale tylko czasem) o "dniach bez wysyłek" MG informuje w noc poprzedzającą. Jakby tak troszke wcześniej można... ;-)

A poza tym Ogroooomny plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony same plusy:

-szybki kontakt emaliowy (raz nawet po pięciu minutach)

-przesyłki przychodzą mi po 12 godzinach od potwierdzenia zamówienia

-parę razy pokręciłem coś w zamówieniu (zmieniałem adres, zawartość paczki, ale zawsze wszystko było jak chciałem)

-asortyment sklepu jest chyba największy w Polsce (no i wiele rzeczy jest tańszych niż w innych sklepach)

 

Chociaż jeden minus mają :? - Z odbiorem osobistym zawsze miałem problemy (mówili: "o 16 pod pocztą taką i taką, ale proszę zadzwonić za godzinę dla pewności" a za godzinę przekładają o następną i tak do 21 :evil: ), ale to tak naprawdę grzeczność z ich strony, bo prowadzą tylko sprzedaż wysyłkową, (dlatego już nie umawiam się na odbiór osobisty).

Link to post
Share on other sites

Witam,

chcialbym wyrazic wyrazy uznania dla MG :wink:

a konkretnie co mi sie podoba:

po pierwsze primo podoba mi sie to ze sklep wysyla wszyskie potwierzdzenia na maila itp itd. ( niektore sklepy tego nie robia (camo) i jest ciezko puzniej cokolwiek udowodnic w razie W :wink: )

 

paczka doszla bez zadnych problemow itp itd

 

kontakt mailowy jest tez git :)

 

ogolnie duzy + dla sklepu :twisted:

Link to post
Share on other sites

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D

A mój punkt widzenia jest taki.

Często robię zakupy dla grupy i dość często "muszę" modyfikować zamówienia. Muszę przyznać że Panowie w MG wykazują sie wręcz anielską cierpliwością (nawet jeżeli modyfikacja jest na tańsze części) za co mają u mnie dużego plusa.

Kolejny plus za podejście do klienta i szybkość reakcji sklepu na maile. Nigdy nie czekałem dłużej niż 4 godziny na odpowiedź.

Paczka dochodzi w terminie i z zawartością zgodną z zamówieniem. Za to kolejny plus.

Mam nadzieję że moja współpraca z tym sklepem będzie się nadal dobrze rozwijała.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Zatem od poczatku:

Składam zamówienie prosze o wysyłke jak zawsze GLS'em na mój koszt za pobrniem.

Nagle e-mail GLS nie prześle nam kasy /MG/ nie mamy z nimi umowy.

OK

Robie przedpłate i przy koazji drugie zamówienie.

Dzwonie wczoraj o około 16 a Pan mówi że jedzie zawieść paczke do spedytora !!

Okazało się że każde moje zamówienie zawoził do spedytora.

Teraz pewnie Ktoś się zapyta dlaczego spedytor nie mógł przyjechać

ano mógł ale w przedziałe 4/6 godzin a Panowie z MG nie zawsze są na miejcu.

Dlatego duży + za podejście do klienta

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Krótkie info o tym jak powinna wygladać modelowa transkacja:

Wtorek wieczorem: zamówienie w MG

Wtorek w nocy: mail za danymi do przelewu

Sroda: przelew

Czwartek po południu: info o wysyłce

Piatek w południe: sprzęt mam już w domu ;-)

 

Nic dodać nic ująć. Mój kolejny duuuży plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ode mnie plus jeśli chodzi o wysyłke magazynek low cap przyszedł po wysyłce zamówienia po 2 dniach...jeśli chodzi o sam magazynek to skurczybyk sie chwieje na boki strasznie :( i tu minus ale myśle że mi go wymienią, bo jak wiadmo zawsze sie zdaża jakies uszkodzenie fabryczne..

Link to post
Share on other sites

Robiłem kilka razy zakupy na mg.pl i muszę przyznać, że sklepo jest bardzo solidny i wszystko idzie bardzo sprawnie i szybko.

Komuniakcja świetna, szybko odpisują na maile.

UMP podaje na semi co kilka strzałów podwójną kulkę, ale napisałem i poprosiłem o dosłanie poprawionego tappet plate'a i wysłali bez żadnego problemu.

 

Ogólnie - profesjonalny i godny polecenia sklep - już szykuje się na nastepne zakupy.

Jak dla mnie duży +

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...