Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Żywotność tanich replik


Recommended Posts

A obudowa to tam małe piwo... zaraz przepiłuje wyrzut łusek.

Dzięki za podsunięcie pomysłu co do tuningu zewnętrznego. Wiesz może, co zrobić żeby lufa zewnętrzna nie gibała się na boki? Mam już jakiś pomysł, ale może ty MacGyver_2 :lol: na coś wpadniesz.

A co to za ostra amunicja? nabój z kałasza :) :?:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I co maxavelli? Masz jakiś inny pomysła na przyczynę, poza sugerowanym przezemnie uszkodzeniam gearboxa? Jak z moją propozycja zamiany :D.

 

Corky: Właśnie myślałem o taśmie. Coś się zrobi. Jak mnie to wkurzy to zaleje betonem... Wtedy nepewno nie będzie się giebać. Przynajmniej giwera się dociąży :lol:.

Link to post
Share on other sites

Cholera, moje MP5 jest nie do zdarcia. Wczoraj udało mi się strzelić w miarę prosto na dobre 20 metrów (przeciwnik widział działanie HU, kiedy kulki nagle wzbijały się w górę), a kiedy potknąłem się o jakiś szmelc i wywinąłem orła lądując całym ciężarem na replice, tylko magazynek wypadł. Spluwa strzela jak strzelała.

PS: czy w "normalnych" replikach śrubka do regulacji silnika jest potrzebna?

Link to post
Share on other sites
PS: czy w "normalnych" replikach śrubka do regulacji silnika jest potrzebna?

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli... Ta śruba jest fabrycznie wyregulowana tak, żeby było dobrze. Przydać się może jak wymieniasz silnik, czy zębatki. Wtedy można podregulować. Tak normalnie nic z nią nie trzeba robić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Urwała się końcówka komory HU, ta pobierająca kulki z magazynka

8O To jest ostatnia rzecz którą brałem pod uwagę w uszkodzeniach tanich replik.

Skoro bearbox jest nadal cały, to dorób tą część koło komory. Ja proponuję taśmę MacGyvera :lol:. Poważnie, to nie wiem jak ta część wygląda w mp5 ale w większości aeg'ów ta jest podobna. Może z jakiejś plastikowej rurki :?:.

Link to post
Share on other sites
polecam początkującym

I tak, i nie...

Sprawa z wytrzymałością ma się tak. Jeżeli ktoś kupuje tanie repliki do niemalże codziennych strzelanek, to faktycznie może się po 2 miesiącach zdziwić :(

Inna sprawa, jeżeli ktoś kupuje taką replikę z zamysłem "oswojenia" się z airsoftem. Mam na myśli okazyjną strzelankę, do tarczy, głównie poznane "o co w tym wszystkim chodzi". Mam M4a1 BOYI. Jest to wersja nieco gorsza od xm177 DE. Jednak mają te same gearboxy. Po drobnych przeróbkach poprawiło się skupienie, i do strzelania do terczy i z kimś w bydynkach jak najbardziej się nadaje.

Podsumowując. Wytrzymałość repliki zależy od poszamowania przez właściciela.

Link to post
Share on other sites

Ja,nie,ze bym niemial pieniendzi,no ulakomolem se i kupilem tanie repliki i potem ich przerabialem i robilem HopUpy i vylevalem plastikove czensti tavnYm plastikem i srubami,davalem metalove rurki i po paru strzalach se zlomaly jakiesz czensti,to znuv rozbir i virtanie i vkladanie metalicnych drutuv i tak.Duzo czasu temu posvientilem i dosc pieniendzi.

Poviedzialem sobie,kupie czosz lepsego,no i kupilem Kalacha od Cybergun. I zaczolem go przerabiat na SVD. Po rozebraniu vidzialem ,ze to jest to samo co te tanie sprenzinki od WELLa ci CYMY.

Kupilem kolbe ,koncuvke plomienia. nationgnulem sprenzine,bo inne do tego niepasujom. I dotont,pul roku jest to v rozbiorone i nic s tym nerobim i jusz teraz mne to kosztovalo,ze bym sobie kupil fajnom markovom AEG.

Jusz teras viem,ze jezeli ktosz chce zaoszcendit pieniondze i jeszte sobie postrzelat ,nech sobie jednorazovo vydaje viencej i kupi porzondny gun.

Hovg.

Jezeli ktosz chce videt foto tych mojich rozbironych gun,kturych mam chyba okolo 100 tak napisz na

jiri.rucky@tiscali.cz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja Mam 4 repliki wtym 3 nie dzialajom

 

Replika:Colt XM

Producent:Well

Amunicja:najpierw 0.12g (badziewie) puzniej biale 0.20g

Cena:45zl!!!

Karabin byl nie samowity mialem go 4tygodnie bo ten dronzek do naciongania penkl z tego powodu bo ciongnolem go do gory zasieng okolo 30 m w prostej lini.Mial Hop-Up!!

 

Replika:M4

Producent:Well

Amunicja:Zolte bezszwowe 0.20 Cena:99zl.Sprzedawca sie pomylil i dal 1 magazynek wiencej

Replika byla bardzo dobra mialem ja 1Miesiac nie zepsula sie tylko zabardzo naoliwilem lufe i musialem rosktencic go calego udalo sie go skrencic tylko drobne elementy zostaly i postrzela chwile i znowu nie strzela gearbox dziala wyjolem go i wziolem go do szkoly :D strzelal na dobre 20m na Olsztynskij Kotlowni jest wypas.

 

Replika:Shodgun P799

Producent:Cyma

Amunicja:Skrzydelkowata

Cena:40zl

Za Dlugi opis poprostu plastik do dupy i tyle dlatego nie dziala jedyny plus to to ze ma lufe w 3 czensciach moge se na lufe innej broni

 

Replika:G36C

Producent:Double Eagle

Amunicja:Skrzydelkowate (badziewie)

Cena:50zl

Replika dziala!!! ten karabin to niejest takie wielkie badziewie ruznorodne dodatki MAM PYTANIE ZEBY KTOS ZNALAZL TLUMIK DO NASADKI POLICYJNEJ DZIENKI replika strzela na 20m ale rozzut kulek jest bardzo duzy :( szkoda mial buc dod magazynek ale POCZTA POLSKA UKRADLA!!! :evil: dziala dlugo. WSZYSTKIE REPLIKI KUPILEM NA AIRSOFT GUNS.

Link to post
Share on other sites

Ups, okazało się, że komora HU cała się w p'ździec połamała. No nic, na razie ściągnę sobie nową od tego gościa z Allegro, który handluje szczątkami tych zabawek i czekam aż się CM.027 pojawi na rynku (postanowione i przyklepane - CM.027, nawet i bez tłumika. 280 fps nie w kij dmuchał).

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Mój kolega kupił tego XM-a z airsoftgunsa za 170 zł. Ma go już ponad pół roku 8O wystrzelał z niego już kilkanaście tysięcy kulek i wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Najlepsze jest to, że znudziło mu się asg i daje mi tego guna :D będę mógł sobie pomajsterkować a potem go opchne :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...