Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M14 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

a przed wymianą ile miałeś fps ? i czy ty masz weterana z tej nowszej seri 2009 czy starszego bo wiem że jest jeszcze starsza seria

Veteran kupiony w maju 2008 po 2 miechach miał 430-440 fps w styczniu padł tłok i zębatka po wymianie mam tak jak teraz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Trochę odświeżę temat.

 

Czy dokupię gdzie w Polsce muszkę do tej m14 ? I czy u was też selektor łapie luzy ?

 

Luzy łapał i musiałem wymienić płytkę selektora bo było tylko auto ;/

Muszkę w jakimś sklepie w Polsce widziałem na 100% więc musisz poszukać, niestety nie pamiętam gdzie to było :/

 

Znalazłem :]

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2710

Edited by 1911
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja miałem jedynie problem z kablami przepaliły się po jakiś 4 miesiącach użytkowania a z ich dostępnością jest ciężko , przez długi czas nie można było ich dostać w Polsce dopiero teraz pojawiły się na spec shopie więc niedługo powinienem mieć sprawną replikę . Odnośnie innych części też może być ciężko z ich dostępnością aczkolwiek polecam replikę pod względem wykonania zewnętrznego jak i celności (m14 Veteran) ale powiem że drugi raz bym jej chyba nie kupił , więc radze przemyśleć dobrze zakup bo jak na 1800 zł za sam karabin który zaczyna się psuć to jednak dużo (może trafiłem na feralny model).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...