Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.Zabawe w asg zaczalem od mp5 firmy galaxy.Nie spodobalo mi sie oblewanie ludzi calymi magazynkami kulek wiec z racji tego ze mam odpowiednia ilosc gotowki postanawiam przerzucic sie na snajperke.Poszukalem po forum podobnie wypadaja SWD i Warrior.Na allegro wpadlem na ciekawa oferte,lecz ze na snajperciach sie jeszcze nie znam prosze was o pomoc.Czy to ogloszenie jest wiarygodne czy raczej trol?

http://allegro.pl/l9...4345632562.html

 

Pisze ze mozna wycisnac 100m+ zasiegu a w jakimkolwiek opisie replik snajperskich widze napis ze nigdy sie nie osiagnie takiego dystansu.

Czy lepiej kupic nowego wella i tuningowac,czy zostac przy tym z linku.

Pozdawiam ersoftofcuf.

I prosze nie zamykac bez odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Ech, chyba ban się szykuje. Jak chcesz tuningować i TAM JEST DOBRY ZESPÓŁ SPUSTU to warto. W innym wypadku nie... nie wiadomo co tam jest więc ja bym nie kupował. Po taniej lufie mogę sądzić, że z resztą jest podobnie a właściciel się nie znał, co może owocować "problemami".

 

To co tam siedzi to w większości chłam, którego nie pcham do karabinu. Jeśli komora to PDI to ok (ale raczej podróbka), zespół metalowy nic nie znaczy... bo może to być chiński znal, który jest po prostu kiepski.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ale chcesz, żeby boczniak miał zasięg? Uwierz mi, na 25-30m toto strzela.

Poza tym- nie lepiej kupić za te 600 (400 well i 200 CM.030) kałasza bojca + zmiana gumki? Zasięg będzie oscylował w granicach 50-55m, a i fps-y takie, że boczniaka nie potrzeba...

Link to post
Share on other sites

No ok to raczej zrezygnuje albo za max 400 kupie moze sie z nim dogadam.

Ja osobiście bym się dziwnie zapatrywał na gościa, który obniży o 20% (bo jak stargujesz do 400zł to cena spadnie o 100zł czyli 20%). Szczególnie, że w ogłoszeniu napisał:

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do zakupu i rozsądnej(!!) negocjacji ceny, gdyż wartość części, które są wsadzone jest znacznie większa!

Pogrubienie moje.

Link to post
Share on other sites

Panie Kozaq, autor nie jest nowicjuszem, pisze, że chce przekwalifikować się ze szturmana na snajpera, potrzebuje odpowiednią replikę, którą będzie tuningował i replikę boczną, a Ty namawiasz Go na kolejną replikę szturmową... :sciana:

 

Przemcioasg, jakim budżetem dysponujesz, bo chyba zdajesz sobie sprawę, że przyzwoita snajperka to wydatek rzędu 2000-3000 PLN... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Myślisz, że be żadnego doświadczenia w dziedzinie wyborówek złożysz tą replikę pożądnie? Dobry żart! Powiedz Tacie jutro to się uśmieje :)

 

Tłok, cylinder też zrobisz? Dysze do elki kupisz w Pl?

 

Obecnie w erze czeskich części prościej złożyć m24.

 

Sprowadź wszystko zza granicy na raz i jak napiszesz mi na PW to Ci to złożę za monstera czy tam maga do swd.

Link to post
Share on other sites
#edit Jak wsadzisz tam sprężynę m170 od guardera będzie 100 metrów... znajdź mi m170 od guardera.

ASGshop.

 

Tłok, cylinder też zrobisz? Dysze do elki kupisz w Pl?

 

Wszystko to można bez problemu wykonać na obrabiarce (oprócz cylindra, który trzeba mocno wypolerować, a tego się na obrabiarce nie zrobi), o ile oczywiście się umie, ma dostęp do maszyny, materiały, itp. Pomijam oczywiście fakt, iż nie znając się, nie wiemy na co zwrócić uwagę i zrobimy jakąś kupę, a nie dobre części...

To tak gwoli ścisłości.

 

 

A że jesteśmy w dziale opisowym, a nie tuningowym, to...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...