Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Zdecydowałem się na takie coś:

http://wmasg.pl/var/images/community_gallery/6797/main.jpeg

Tylko nie mogę nigdzie tego znaleźć. Jedyne co znalazłem to takie:

http://www.taiwangun.com/chwyt-przedni-z-szynami-ris-do-ak-slr105a1-p-j

Ale to nie ma szyny po boku i tu moje pytanie... Czy da się ja jakoś zamontować? Widać tam taki mały element po boku, tylko czy można na niego zamontować szynę?

 

No i jeszcze 2-ga sprawa.

Chciałbym zamontować jakiś chwyt na szynę od dołu. Czy ten by był okey?

http://allegro.pl/ergonomiczny-chwyt-na-szyne-ris-mod-2-black-i4396412985.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Sport+i+Turystyka-3919_Sporty+strzeleckie+i+my%C5%9Blistwo-13495_ASG-15041_Akcesoria-15042_Elementy+broni-15045

Mieliście z nim do czynienia?

 

Z góry dzięki ;p

Link to post
Share on other sites

To po boku to właśnie szyna. Jej długość wystarczy na założenie popularnych montaży na latarki.

Podany chwyt jest w porządku, o ile lubisz tego typu rozwiązania. Będzie tylko wystawał około 1,5 cm na długość w stronę muszki, gdyż nie zmieści się cały na szynie.

Plus dla samael16 - zapomniałem, że szyny do pełnowymiarowych AK nie pasuję do AKSU.

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites

Powała - miałem pewnego czasu 4 różne montaże (tzn wzór ten sam, tylko późniejszy chinol, wcześniejszy, dedykowany pod SLR CA i jakiś jeszcze inny) Nie pasowały one zamiennie na wszystkie repliki. Dlatego jest szansa, że znajdzie się pasujący na Twoją szynę bez przeróbek. Opchnij ten, szukaj dalej. Może lepiej kupić używkę od kogoś na strzelance, przymierzając uprzednio.

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam dało się luz zminimalizować grzebiąc przy zawiasie, tak przynajmniej w kobrze było.

Jak to nie zadziała to pozostaje ci najlepszy przyjaciel asgeja, czyli izolka pomiędzy szynę, a montaż.

Czyli jednak bez "podkładkowania" się nie obejdzie.... :icon_cry:

 

Ps

Czekam jeszcze na "poradę" od Erkiii. On na pewno mi "dobrze doradzi"... :icon_mrgreen:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Przeprasza, już nie mogę edytować.

 

Problem rozwiązany. Sprawa prozaiczna.

Dla "potomności" - dźwigienka zaciskowa ma od spodu regulację, wystarczyło odpowiednio dokręcić nakrętkę regulacyjną i wszystko jest cacy... :icon_mrgreen:

 

Ps

Ciemniak ze mnie. Jak mówi staropolskie powiedzonko "g.... chłopu nie zegarek".

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja miałem osobiście inną jaskółkę. Taką przykręcaną śrubą. Teraz leży gdzieś na raszówce w zaroślach.

Problem był w tym , że śrubka lubiła się sama odkręcać. Stwierdziłem że zamiast kolejnej jaskółki lepiej kupić losową szynę i przymontować ją na dekiel. Czekam teraz tylko aż spawarkę po znajomości dorwę

A co z frontem podanym wcześniej (http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Cyma-AK74U-aluminiowa-szyna-RIS/459)

Ktoś upychał taki na RKaśce boya? (01)

Link to post
Share on other sites

Mam takie szyny na moim skladaku, miksie stalowego korpusu mag-k jg i stalowej podstawy szczerbiny i okuc frontowych boyi. Po odpowiednim wyregulowaniu bydle siedzi jak skala, nie klekocze i sie nie rusza:).

 

Tapniete z Wildka wiec brak ogonkow.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kopia M3 Samsona, podejdzie.

 

Niestety, mylisz się. Nie jest to kopia Samsona, a jakiś prywatny wymysł LCT zbliżony do M3.

 

Foto M3jek:

 

opplanet-samson-ak-47-rails-ak47-m1-saiga-blk.jpg

Oryginalne Samsony do palnej wersji pasują do AKS74UN VFC (u mnie pasowały),

jedynie rura gazowa wymaga przeróbek.

 

Cyma faktycznie wypuszcza je teraz w nowej serii swoich replik. Tylko czekać, aż komuś się odwidzą :)

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...