Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

jak oceniacie wytrzymalosc spustu wytrzyna po wymianie tloka sprezyny (140) i prowadnicy czy jest odrazu do wymiany?

 

kolejne pytanie czy taki hop up http://www.ebay.co.u...=item259c379d12 bedzie pasowal do cymy? jestdedykowany do TM

 

Stockowy zespół spustu walnie na 100% może nie odrazu ale po kilkuset strzałach napewno. Komora będzie pasować ponieważ ta cyma to kopia tm, jednak taka ciekawostka- w moim egzemplarzu nie można odkręcić końcówki lufy jest tak jakby na stałe. A co do sprężyny to takie m140/150 to siedzi w karabinie od producenta- przynajmniej w tym od krakmanów.

Edited by Bienia
Link to post
Share on other sites
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mozesz zrobic zdjecie koncowki lufy ? chodzi ci o montaz tlumika?

Niestety nie da rady ponieważ mam zamontowany tłumik ''na stałe''. Tak tak chodzi o tą końcówkę, którą się wymienia na tą z gwintem. W moim egzemplarzu nie pomogło nawet maltretowanie jej kombinerkami heheh. Chociaż jak pisałem do Mikołajskiego to twoierdził że w jego modelu bodajże gunfire (z przyrządami cel) z tego co wyczytałem końcówka jest zblokowana śrubą. U mnie tego nie ma.

Edited by Bienia
Link to post
Share on other sites

$_12.JPGa w tej wersji? http://gunfire.pl/pr...iego-CM701.html taka przejsciowka ? http://www.ebay.co.u...=item3f18e617d2

 

http://www.ebay.co.u...=item460c42ec23 ta czesc spustu sie niszczypierwsza?

 

Co do przejsciówki jak mówię u mnie nie ma opcji na jej montaż. A co do searów to nie ma reguły który pierwszy padnie to raczej loteria a co do tuningu to wszystko jest opisane w temacie vsrki od TM.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Witam

Mój syn ma TM Vsr10 gspeca i za dużo pożyczyczałem :icon_smile: wiec sprawiłem sobie 701 z GF.

Porównałem do Vsr10 i wszystko mniej więcej pasuje i jest identyczne, są nawet plusy osłona spustu w cymce metalowa w TM platik.

Ogólnie repliczka nieźle zrobiona ale jak to u chińczyka słabo poskładana. Cylinder jest kiepski taki matowy porowaty chrom, nie ma porównania do błyszczącego jak lustro w TM. Pierścienie to niestety nie teflon tylko plastik ,te dwie rzeczy powodują że kultura pracy prosto z pudła była tragiczna. Dolne wyciecie cylindra miało ostre krawędzie i tarło o korpus ,po oszlifowaniu i maksymalnym możliwym wypolerowaniu cylindra zaczeło to nawet przyjemnie działać aczkolwiek do TM to dużo brakuje.

https://dl.dropboxus...67590377952.mp4 tak to porusza się po tych zabiegach.W moim egzemplażu również nie mogę odkręcić końcówki lufy w celu założenia adaptera albo to jest przyklejone czy coś, nie wiem.

W stoku jak przyjechało z GF miało 460FPS na 0.2 .

Mieszkam w Irlandii wiec musiałem zrobić downgrade do 1J i tu ciekawostka pozytywna dla Cymy, otóż po zastosowaniu sprężyny Laylaxa sp100 która w Gspecu dawała mi perfect 1j (328fps) w cymie było 365fps wiem że lufa dłuższa ale dobrze to świadczy o stokowym doszczelnieniu w cymce.

Powiem tak niezła kopia VSR ale nie prosto z pudła.

Nie wypowiem się na temat Tunningu mocowego bo takiego niestety nie dane jest mi doświadczyć w kraju w którym mieszkam.

Fajna baza pod odrobinę tuningu czy polecam ? tak za cenę za jaką ją wyrwałem to tylko wella można kupić a tego to bym patykiem nawet nie chciał ruszać po moich doświadczeniach z ich produktami.

Miałem ją raz na strzelance jest na tym filmiku w drugiej połowie od momentu kiedy pada deszcz :

 

(pamiętajcie że to jeden dżul tylko i nic nie zdążyłem zrobić z Hopupem za wyjątkiem wyczyszczenia ze smaru i teflon fixa)

 

 

IMGP9606.JPG

 

 

 

IMGP9612.JPG

 

IMGP9613.JPG

 

IMGP9616.JPG

 

IMGP9621.JPG

 

IMGP9622.JPG

 

 

IMGP9629.JPG

 

 

IMGP9630.JPG

Link to post
Share on other sites

Co do końcówki lufy to pewnie jak w barze jg jest zaklejona lakierem jakimś. Podgrzej nad gazem przez 4-5 minut i wtedy odkręć. Tak to niczym nie mogłem ruszyć a po podgrzaniu klik i poszło z łatwością.

 

Dokładnie u mnie też była sklejona jakimś czerwonym ''klejem''.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Tutaj jest trochę info o kompatybilności

http://www.airsoftsn...o-upgrades.html

 

Tutaj konkretne fotki flaków

https://www.facebook...92453697&type=1

Jakby jakimś cudem znikły, to walić do mnie na pw, mam je wszystkie na dysku.

 

AirsoftSniperParts.com Initial investigation:

 

Has a metal Trigger Guard

Uses VSR trigger with 45 degree piston sear

Uses APS2 Type 96 piston with 90 catch!

 

Therefore cylinder diametre is less than that of the VSR.

 

However i can see that a ASPUK EZ Trigger should fit and combone with an APS2 Piston should work a dream.

 

 

Cylinder, barrel and hop options still to be investigated.

 

 

Well in impressed. Doesn't happen often.

 

This us pretty much a direct clone if the TM VSR. The quality is very very good and as such I think better than the TM. It feels more solid.

 

All parts are VSR!!!!!!

 

Barrel is 430 mm.

 

Has a metal trigger guard.

 

 

Weirdly in stock for the piston has a 90 catch yet the piston sear is 45 degree. Still, it works.

Only downside, the cylinder us aliminium.

 

Fps was 525 but settled down to 509 IN STOCK FORM!

 

Definitely worth buying if you're after a VSR rifle. If fitting a Laylax zero trigger or ASPUK EZ trigger you'll need a dremel to cut the metal trigger guard.

 

Jakoś mi się nie chce wierzyć w te 525FPS w stocku. Co oni tam pakują...?

Edited by Stary Traper
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da się ustalić czy te końcówkę lufy da się zawsze (różnymi sposobami) wykręcić, czy istnieje możliwość trafienia na trudny egzemplarz w którym tak się po prostu nie da?

 

Pytam bo kusi mnie ta cyma i chciałbym w nią wsadzić promyka 455mm który, o ile rozumiem, będzie wystawał.

Link to post
Share on other sites

Da się ustalić czy te końcówkę lufy da się zawsze (różnymi sposobami) wykręcić, czy istnieje możliwość trafienia na trudny egzemplarz w którym tak się po prostu nie da?

 

Pytam bo kusi mnie ta cyma i chciałbym w nią wsadzić promyka 455mm który, o ile rozumiem, będzie wystawał.

 

Cześć,

W moim egzemplarzu nie były potrzebne żadne sztuczki, bez problemu się wykręca gołymi palcami czy w rękawicach, a wewnątrz nie widać żadnych "środków uszczelniających". Więc taka trochę loteria.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...