Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to szukaj, możesz tezpopisać maile do sklepów kiedy zamierzają sprowadzić daną replikę.

Pisałem żeby sprowadzili dostawę agm 003 long.

Pisali ze w najbliższym czasie na pewno nie

 

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Hehe. O celnosc chodzi Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

 

Mówimy tutaj (cokolwiek nie kupisz w tym budżecie) o kawałku najpodlejszego z na świecie plastiku ze sprężynką i kilkoma metalowymi śrubkami, a Ty bredzisz coś o "celności" płynącej z kolby? :icon_mrgreen:

Edited by lech
Link to post
Share on other sites

Kup sobie pompę z komisu jeszcze Ci na kulki zostanie.A jak coś lepszego to polecam rugera kjw mk1 także szukaj używek,pancerne pistolety niestety trzeba zaopatrzyć sie w butlę z Green gazem.

Ewentualnie używana beretta 92 na co2,takie kapsułki są tanie a pistolet godny polecenia.

Link to post
Share on other sites

:sciana: Tak, polecaj komuś, kto nie sra forsą (bo gdyby miał jej więcej to pytałby o repliki za 300, 500 czy nawet 1000 i więcej złotych) gaziaki. Ga-zia-ki! Które potrzebują gazu, który kosztuje ergo trzeba mieć więcej forsy, a za dwa miesiące więcej forsy (bo się gaz skończył). Ja wiem, że to nie jest tani sport, ale są sposoby, by był tańszy lub droższy. Gaziaki są sposobem, by był droższy.

 

Mówimy tutaj (cokolwiek nie kupisz w tym budżecie) o kawałku najpodlejszego z na świecie plastiku ze sprężynką i kilkoma metalowymi śrubkami, a Ty bredzisz coś o "celności" płynącej z kolby? :icon_mrgreen:

Jak się trafi na ładny egzemplarz to replika jest zadziwiająco celna i ma ładny zasięg. Jak się trafi na kiepski to jest tylko przyzwoita.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Na taiwangun są obecnie AGM 003 z kolbą. Sam kupiłem na początek mojej przygody z airsoftem i polecam.

A co nowa replika to nowa :icon_razz2:

 

Do tego nie dość, że promocja na shotguna to jeszcze promocja na przesyłkę:

 

" ... Skorzystaj z darmowej dostawy

Warunki promocji:

- promocja rozpoczyna się 22.01.2016 a kończy 15.02.2016

- Promocja obowiązuje tylko dla zamówień dostarczanych przez UPS

- Darmowa przesyłka dotyczy przedpłaconych zamówień powyżej 1zł..."

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...