Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam pomocy snajperów ASG :)


Recommended Posts

Witam :icon_smile:

Na wstępie :

1. Nie jestem leniem... To forum przegrzebałem kilka razy (czytam je już dobre 2/3 dni ) i trafiłem na wiele tematów o snajperstwie , dlaczego nie warto być snajperem , rola snajpera i strzelca wyborowego itp..

2. Zaczynam zabawę z ASG ale proszę mnie nie odwodzić od roli snajpera bo wiem że to się wiąże z wywaleniem jednego maga na strzelance jak dobrze pójdzie :icon_smile:.

3. Jestem odpowiedzialny itp :icon_smile: kilka lat strzelałem z łuku sportowego (42 lb) i bloczkowego (75 lb ) jako zawodowiec (jest to broń biała ).

4. Wiem że było kilka takich tematów wcześniej ale wypowiadający sie tam ludzie przeważnie kłócili się albo wymieniali repliki ograniczone finansowo prze zakładającego temat.

5. Lubie zabawę w "komandosa" więc jak by był łuk do ASG to prawdopodobnie o niego bym pytał w tym temacie :icon_smile:

6. Jestem "dys.." więc proszę strasznie nie linczować jak będę kaleczył polski :icon_smile:

 

Co do tematu ( moje pytania są skierowane do ludzi którzy się po prostu znają... )

Interesują mnie tylko i wyłącznie 4 takt'y.. Ograniczenia finansowe - miło by było zmieścić

się z repliką do 1 000 zł ale jak będzie droższa to w niczym nie przeszkadza , zawsze można dozbierać :icon_smile:

 

Tak więc panowie profesjonaliści :

1. Jaka baza pod snajperkę jest dobra ? SWD/SVD odpada :icon_smile: chcę mieć 600 fps + po tuningu :icon_smile:

2. Jaki boczniak polecacie ? preferuję pistolety :icon_smile:

3. Z jakiej minimalnej odległości mogę strzelić mając 600 fps + ? i z jakiej maksymalnej ?

(replika będzie miała domontowany dalmierz elektroniczny tak dla bezpieczeństwa :icon_smile: )

 

Wszelkie złote rady mile widziane :icon_smile:

Co do repliki chciał bym konkretny model i firmę jak można :icon_smile:

Z łaski swej proszę nie wyzwać od zielonych snajperów tylko potraktować na równi z sobą i po prostu dobrze doradzić :icon_smile: był bym wdzięczny :icon_smile:.

 

Pozdrawiam :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Co do tematu ( moje pytania są skierowane do ludzi którzy się po prostu znają... )

Interesują mnie tylko i wyłącznie 4 takt'y.. Ograniczenia finansowe - miło by było zmieścić

się z repliką do 1 000 zł ale jak będzie droższa to w niczym nie przeszkadza , zawsze można dozbierać :icon_smile:

 

Nie da się :icon_lol: Nie ma czegoś takiego jak replika karabinu wyborowego po wyjęciu z pudełka. Trzeba sobie to wszystko samemu poskładać. To niestety kosztuje "ciut" więcej. Co jak poskładać i kupić:

http://forum.wmasg.pl/forum/202-karabiny-wyborowe-opisy-i-tuning/

Wybierasz replikę i myk myk myk czytasz. W niektórych przypadkach w pierwszych poście znajduje się obszerne kompendium wiedzy stworzone przez użytkowników.

 

Tu fajny temat o snajperstwie:

http://forum.wmasg.pl/topic/86254-zielony-snajper/

 

Kolejna rzecz. "Snajperstwo" to świetna zabawa. Celne trafienie z 70m pierwszą kulką tak, że delikwent nawet nie wie skąd dostał to jedna z przyjemniejszych rzeczy w tym hobby. Tylko przyjrzyj się temu z kim się strzelasz. Ja karabinu wyborowego używam praktycznie 2-3 razy do roku. Bywa tak, że jadę na strzelankę w nowe grono i na miejscu okazuje się, że towarzystwo jest pełne terminatorów. Moja złota zasada: "Hi-capy + full auto(brak limitów) + szpej ACM = 90% prawdopodobieństwa na terminatorkę" :icon_lol: Oczywiście nie mam zamiaru nikogo urazić, to tylko moje luźne obserwacje.

 

Tak więc przemyśl to sobie raz jeszcze. Moja rada jest taka. Kup replikę w stylu SL8, jakieś dobre maskowanie, odkładaj kasę i zbieraj doświadczenie.

Link to post
Share on other sites

Łuk ASG - nice :3 aż poszukam :icon_razz:

 

Terminatorom strzela się w ręce albo w uda od strony du*y :icon_smile: to boli więc tego nie ukryją :icon_razz: co do snajperki z pudełka..

chodziło mi o bazę pod snajperkę do 1000 zł :icon_smile: a tuning to ja już sobie ogarnę :icon_biggrin:

 

Z łaski swej podajcie mi takie najbardziej nadające się na bazę a ja już sobie o nich poczytam :P

Edited by OrientAkaBlue
Link to post
Share on other sites

Terminatorom strzela się w ręce albo w uda od strony du*y :icon_smile: to boli więc tego nie ukryją :icon_razz: co do snajperki z pudełka..

chodziło mi o bazę pod snajperkę do 1000 zł :icon_smile: a tuning to ja już sobie ogarnę :icon_biggrin:

 

Naiwnyś :icon_lol: W takim razie kup VSR Tokio Marui.

Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem "jak nabierzesz jakiegoś doświadczenia",

Btw. z np. 280 fps też można wybić zęby :icon_wink:

 

Ile możesz wydać na replikę broni bocznej?

 

on np. biega z pistoletem, ale dobrą opcją też może być jakaś replika MP7 lub MP5K. Chociaż nie znam się tak na tym, na pewno przemyślałbym taką opcję :icon_wink:
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz tylko i wyłącznie bazę pod snajperkę to kup mb01 lub mb08 od wella, albo Bara 10 od JG. Są tematy na forum odnośnie tych replik. Nie ma co wydawać fortuny na bazę ze względu na to, że i tak będziesz musiał wymienić wszystkie bebechy żeby replika "snajperska" stała się repliką snajperską.

Link to post
Share on other sites

Khem, witamy kolejnego ćwierćpiśmiennego.

 

I pamiętaj im lepsza baza pod składanie tym mniej problemów póżniej. Nie daj się wpędzić w chińskie "snajperki" bo z nich zosraje w zasadzie tylko obudowa. I tak prawdę mówiąc na dobrze złożoną czterotaktową snajperkę to szykuj kolejnego tysiaka.

 

A co do honoru terminatorki to poprę Buńka, znaczy się naiwnyś :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

A jak ma działać ów dalmierz elektroniczny? Zastanawia mnie użyteczność takiego urządzenia w lesie w kontekście ASG.

 

Snajperzy z mancraftem są fajni, bo zmuszają człowieka do myślenia i ukrywania się na większych odległościach.

Link to post
Share on other sites

wilq1979 Dalmierz miał by za zadanie dokładnie określić odległość od celu gdyż wolę mieć pewność że to jest 40 m i mogę strzelić niż strzelić z odległości 25 m i nabić komuś konkretnego sińca albo coś w ten deseń :)

 

EndeBeats To R4 well to całkiem niezła opcja i do CQB by się też nadawał chyba :P

 

arend Dla Ciebie mogę być nawet analfabetą :P ale skoro już się wypowiadasz to napisz mi łaskawie jakie bazy są dobre Twoim zdaniem i nie chińskie przy okazji :D był bym wdzięczny :P

Link to post
Share on other sites

Możesz brać, tylko pamiętaj, by przerobić ją na lipolkę. Standardowo chodzi ona na nimhu. Jeżeli chodzi o repliki używane, to jest to temat rzeka. Jeżeli się na tym nie zna, to warto się upewnić, że ma się nie daleko serwisanta, który zgodzi się do repliki zajrzeć. Sprzedający nie powinien mieć nic przeciwko, jeżeli replika działa.

Edited by EndeBeats
Link to post
Share on other sites

Repliki używane to loteria. Dobrze by było odbierac osobiście i to razem z kimś kto siedzi w temacie. Bo można kupić coś zgodnego z opisem a można i na minę trafić.

Tak jak ci wyżej napisano jednąz najlepszych podstaw będzie TMka.

A i nie zrzymaj się, bo regulamin jednoznacznie wymaga poprawnej pisowni, Co obejmuje i wielkie litery i znaki diakrytyczne.

Link to post
Share on other sites

Ja mam swd od a&k i mam okolo 613 fps boczniak to skorpion od jg. Koszt swd po tuningu jest najtanszy i najbardziej wytrzymały. Skorpion to fajny boczniak tyle ze musisz sie pobawic w przerobke kabury z polskiego raka. Jedyny problem to magazynki.

Edited by Krzychu9978
Link to post
Share on other sites

arend - zżymaj* jak coś :) Co do SWD to słyszałem o nim że bebechy to istne puzzle nawet dla tych doświadczonych :P

skoro schodzimy na takie tańsze bazy to co powiecie o warrior I ? słyszałem że na bazę się nada i wygląd rodem z cs-a :) może bym kupił na allegro jakiegoś zajechanego w/w well-a (bo i tak tam się wszystko wymienia prawie xD ) co o tym myślicie ?

arend wypowiedz się w tej kwestii bo widziałem na forum że dość specyficznie traktujesz tę replikę :)

Link to post
Share on other sites

Przykro mi OFF ale już byłem w tych działach :/ nie pytam jak stuningować tylko czy ma to sens :P chce mieć taką bestię (nie z mancraftem..) że jak ktoś zobaczy że siedzie w krzakach (o ile zobaczy.. :P ) to żeby poważnie się zastanowił czy podejść na te 70/90 m :D więc pytanie brzmi : Czy gruntowny tuning L96A1 warrior I ma sens ?

Link to post
Share on other sites

Panie, akurat o SWD i Wariorze to masz ładne opracowanie w tematach zrobione :icon_lol:

 

Gruntowny tuning ma sens bo...

 

Pytasz o repliki, które są na rynku od dawien dawna. Nie jesteś pierwszą osobą, która pomyślała ich tuningu.

 

Zmasakrowanej używki IMO nie opłaca się brać. Doprowadzenie tego do stanu używalności może być okropnie żmudne. Poczytaj o tych replikach i wyciągnij wnioski.

 

Uprzedzam, że w tym dziale nie rozmawiamy o tuningu replik.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...