Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chronograf strzelecki


Recommended Posts

Chronograf o uniwersalnym zastosowaniu: wiatrówki, łuki, kusze, paitball, asg, sportowa broń palna.

Zakres prędkości: 8.0~2000 m/s.

Waga: 0.96kg

Gwint do statywu: 1/4 UNC

Zasilanie: baterie lub akumulatorki 2xAA oraz gniazdo do zasilacza zewnętrznego 230V/7-16V

Pobór prądu @ 3V: 95mA ( podświetlenie LCD włączone ), 77mA ( podświetlenie LCD wyłączone ).

Wymiary ( h w d ): 21.5 x 10.5 x 10 cm

Wysokość szczeliny pomiarowej: 12 cm.

 

 

DSC03749s01a.jpg

 

CR_R2A_DSC03740.JPG

 

Urządzenie pojawi się w sprzedaży w listopadzie 2015 r.

Link to post
Share on other sites

Mogłem się wstrzymać z kupnem wcześniejszego modelu :-/

Co muszę zaznaczyć, że jestem z niego bardzo zadowolony. Tak samo z realizacji zamówienia, które mimo małego potknięcia zostało sprawnie przeprowadzone.

 

Mała sugestia patrząc na powyższe, fajnie by było gdyby się składał. Taki odstający jest niepraktyczny w transporcie

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ceny się zmieniają, również dzięki temu może mieć inne oferty dla krajowych odbiorców jednostkowych a inne dla zagranicznych hurtowych. Cena jest bardzo konkurencyjna i tyle, cała forma mi pasuje. A nowe chrono już leci byłem zadowolony z "gołego" pewnie będę jeszcze bardziej zadowolony z obudowanego :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Hej. Mam dwa pytania może ktoś się z Was pomoże:

1. Czy i jak dokonać kalibracji chrono? Jest jakaś metoda? Mam Guarder Speeder 2000 i pokazuje wyniki różne od innych chrono. Ostatnio dwukrotnie pokazał ponad 1000fps!

2. Mam problem z ładowaniem tego samego chrono, ktoś z Was się z tym spotkał? Wiem, że źródło zasilania ma wpływ na wyniki pomiaru, więc szukam jak to naprawić. W trakcie ładowania, przez ok 1-2min mryga lampka ładowania potem nic, chyba że wyjmę ładowarkę i podłączę ponownie; sytuacja się powtarza, itp. itd. Jest tam aku 8,4v 1,3Ah NiMh.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...