Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

Mam taki zestaw

http://azteko.pl/mod...op-p-11807.html

Plus, no mogę napisać w sumie. Po założeniu flata, ustawiam ramię dynksa by trochę gumki wychodziło do środka lufy. Następnie biorę wycior z paskiem ręcznika papierowego nawiniętego, nasączam go zmywaczem bezacetonowym i wycieram z gumki to tłustą świecąca warstwę w środku. Po tym zabiegu flat kręci jak szalony. Taki patent na flata brata.

Pozdro

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

Hejo ceus, fajny patent wydaje się, a to własnie testowałeś z tą twardszą gumką od modify - czarną (tę mam) czy tą jasnoszarą - miększą?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Dzięki piękne ceus, też zakupiłem Warthoga 9" ale jeszcze nie był w akcji. Zauważyłem minimalny, naprawdę minimalny luz na lufie zewnętrznej w moim modelu. czy wszystkie Warthogi tak mają?

Ona tak troszkę pracuję wewnątrz keymoda, ja stabilizowałem.

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

No tak partyzncko. Zdjąłem keymoda i na atrapę bloku gazowego nawinąłem równo izolke by nie przekosić lufy. Nałożyłem ponownie keymoda i jest sztywność.

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

Ale to blok gazowy owinąłeś izolką, czy lufę wewnątrz niego, bo ja już teraz w sumie nie wiem. Wybacz, że tak dociekam, ale chciałbym u siebie też to usunąć :) Myślisz, że w wolnej chwili dałbyś radę zrobić zdjęcia tego rozwiązania?

Link to post
Share on other sites

Jak na zdjęciu zaznaczyłem. Jest atrapa bloku gazowego. Zdejmujesz front owijasz izolką blok gazowy nakładasz keymoda i masz sztywność.

 

 

0e33cfc4b4747844ad90f0709833d39e.jpg21c93d61df22d0de4edff60303faaadc.jpg

 

Dzięki wielkie, kozacko twój warthog wygląda, ja na razie nic nie obklejam bo luzi jest taki minimalny naprawdę, a lufa w środku siedzi prosto

 

Dzięki wielkie, kozacko twój warthog wygląda, ja na razie nic nie obklejam bo luz jest taki minimalny naprawdę, a lufa w środku siedzi prosto

Link to post
Share on other sites

Panowie, po roku używania gc16 postanawiam zrobić jej małe przemeblowanie.

Na pierwszy ogień poszła lufa i gumka - leci do mnie Promyk 6.03 407mm i flathop MapleLeaf. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Będę pisał.

 

Co do latającej lufy, dobrym trickiem jest założenie tłumika, który oprze czoło na krawędzi keymoda. Dobrze dokręcony unieruchamia lufę a całość jest monolitem. U mnie jest coś w tym stylu i sprawdza się milion razy lepiej niż dzikie klejenie izolką w okół bloku gazowego

http://www.taiwangun.com/tlumiki-dzwieku-2/imitacja-tlumika-dzwieku-110x35mm-black-m-etal-2?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jako, że mój predator był wersją generującą około 330fps (sprężyna na wadze 6,5kg) to

poskładałem wszystko wczoraj na nowo. Poszła 110 guardera (na wadze pokazywało około 9.5 kg) + sorbo. Efekt to 375fps i trochę rozrzut w fpsach/ +/- 5 fps. Z tego co widziałem w temacie to na tej sprężynie wychodzić powinno pod 400 fps. Nieszczelności za bardzo nie zauważyłem. Dysza stosunkowo szczelna. Oring głowicy tłoka naciągnąłem w celu poprawy szczelności. Tam były największe straty. Szczelność głowica cylindra/cylinder na bardzo dobrym poziomie. Ktoś wie gdzie może być problem? Czy może jednak to dobry wynik jak na taką sprężynę? Kwestia cylindra typu 2?

Edited by giob
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wczoraj do warthoga weszła 9kg od krytaca + sorbo cylinder stok, dysza stok i lufa promyk 260. Wyszło 415-20. Wcześniej na 100 guardera było jakieś 370 na hopie 0.

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

Siadłem do repli. Doszczelniłem jeszcze raz. Zmieniłem oring. Nie chce wyjść jakoś inaczej. Jaki typ cylindra masz w swoim Warthogu?

Link to post
Share on other sites

Zdaje mi się, że znalazłem winną rezonującej sprężyny w serii GC. Moja repla w stocku nie rezonowała jednak była wersją 330 fps. Zmieniłem na 110 guardera. Zaczęła rezonować. Nie dałem za wygraną. Rozkręciłem i sprawdziłem w czym obie sprężyny się różnią. Jeden szczegół. Sprężyna GG na końcu którym opiera się na prowadnicy jest zwężona. Guarder na stokowej prowadnicy lata jak żyd po pustym sklepie. Około 3mm luzu, gdzie na innej prowadnicy jest maks milimetr. Po zmianie tej części rezonowania brak.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...