Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

@Ceus zanim zachciało mi się grać semi 500+ to gralem na szturmie 450fps i tam nie oszczędzałem trybu auto. Serio albo trafilem dobry egzemplarz albo inni maja pecha. Tłok wymieniłem gdy ukruszył sie ząb chwile po przejsciu na dmr(tu wina mosfetu zrobionego pod 7.4V i zmęczonej życiem batki 11.1V) ale również trafiał do repliki tłok z 1metalowym zębem g&p żółty.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie jest problem, zrobiłem wszystko posiłkując się dziesiątkami filmików na YT, i nie styka coś.

Myślę że coś nie tak jest z elektroniką. najprawdopodobniej silnik za każdym razem nie robi pełnego ruchu, czy tam tłok

i odzywa się ETU. przez co po jednym strzale na semi zatrzymuje się i nie odpala drugi raz.

zablokowanie spustu, odłączenie bateri. podłączenie ponownie. jeden strzał i znów.

a broń aż gwiżdże kiedy strzela. nie wiem czy to wynika z aż tak ogromnego efektu strzykawki jaki jest w tym boreupie.

Co robić? nie chcę nic tam zmielić :icon_wink:

 

zrobiłem szybki test. otworzyłem tylko dół. wyjąłem silnik. i spróbowałem nim zakręcić bez obciążenia ale nadal przez etu, mofset i spust. zakręcił raz i więcej nie chciał. coś jest z elektroniką? co takiego? ;/

(myślę że reszta jest dobrze poskładana)

Edited by johnatan966
Link to post
Share on other sites

Jaką dałeś sprężynę? Jeśli SP130 guardera + podwójne lozyskowanie to niestety ale sprężyna się nie mieści, to tez pelnego cyklu nie moze tlok zrobic. Zdejmij jedno łożyskowanie powinno pomóc. Jesli krecisz samym silnikiem przez etu to sie nie dziw ze robi tylko 1 cykl skoro nie wykrywa tego cyklu na przerywaczu

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edited by DevilBoy
Link to post
Share on other sites

Przy SP140 guardera mam aktualnie 515fps. Zmiany:

Tlok G&P żółty polimer 1stalowy ząb

Glowica tloka lozyskowana nie pamietam firmy.

Glowica cylindra retro

Popychacz guardera

Dysza modifi chyba.

Cylinder elementa dobrany pod promyka 460mm

Szkielet zeby silnik kable itp. Stok

Komora madbull(smienilem tylko.dlatego ze w stokowej wylamal sie prog na kołnierz gumki)

Gumka niebieski madbull

 

 

To masz wynik jaki i ja mialem w stoku. Zmien springa na SP120 i uszczelnij uklad. Glowica tloka do wymiany i dysza, daj sorbo. To u mnie gdy gralem szturmemndalo 450-455fps. Sprawdz osiowosc jak cos daj korekte tymi srubami na bokach gb. Masz w etu system ze zawsze ci robi pelen cykl tlok. Ja tak sprawdzam szczelnosc ze zatykam lufe palcem i oddaje strzal na singlu. Aktualnie tlok staje w miejscu nie dobijajac do sorbo tak dlugo poki nie puszcze palc.

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edited by DevilBoy
Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem gratek. Te szkielety maja pogrubiona konstrukcje w newralgicznych miejscach ze nawet blach nie da sie zamontowac. W piatek rozbieralem malenstwo co by przesmarowac na nowo i ogolnie luknac. Na zebach mam zużycie typu 2malych rys na oksydzie. Poki jest szczelność i praktycznie brak pustych strzalow. Co do pekajacych szkieletow to stokowo bebechy maja bardzo duza nieszczelnosc i sporo graczy "tlucze" na pusto to i gb padaja.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Może to sprężyna od dźwigni przeładowania daje ten dziwny dźwięk przy strzale? U mnie serwisant wymienił sprężynę główną, a tą od dźwigni skrócił. tak czy siak nie słychać już dźwięku rezonowania.
Sprężyna główna

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie w temacie :P

jak się okazało aż taki zły serwisant ze mnie nie był. tak jak poskładałem GB było ok, z tym ze przy wymianie wtyku od batki złączyłem na chwilę kabelki (przypadkiem) i zjarałem jedno ogniwo. temu repla w ogóle nie chciała kręcić.

 

co do sprężyny, tak jest, dałem tą sprężynę do innej emki i tam też był rezonans, a po samej wymianie w Wild hogu springa na SP130 już takiego dźwięku nie ma

Pozdraiwam

Link to post
Share on other sites

Witam szanownych Panów, planuję sobie na przyszły sezon sprawić prezent w postaci pierwszej repliki I-klasy :) Każdy wie o co chodzi - chcę kupić replę, super wykonaną, do której nie trzeba na start dokładać żeby mieć jakieś sensowne osiągi i tak dalej. Czytam czytam ale po przeczytaniu tych 16 stron mam większy mętlik niż na początku.

 

Powiedzcie mi - interesuje mi GC16 warthog 9.

 

1. Jak wygląda sprawa z magazynkami? Mam midy guardera, lowy specny, midy dytaca i polimerowe aresy kupione pod IARa SA - które będę zmuszony odsprzedać?

 

2. Czy ten korpus jest w końcu aluminiowy czy znal? Obecnie mam świetnie spasowanego SA-h03, czy GG jest stanie mi zaoferować coś więcej? ;)

 

3. To całe ETU - czy bezproblemowo idzie je wymienić na jakieś ASCU albo TITAN?

 

4. Posiadam komorę ProWin - podejdzie czy może w GG ze względu na ten wzmocniony gearbox komora HU jest w jakiś sposób niestandardowa?

Link to post
Share on other sites

1. Magi ci podejda te co masz. Ja osobiscie sprawdzalem guardery, amoeby, specny, boje,

 

2. Seria GC ma body z Alu

 

3.spokojnie cos innego wsadzisz, jak ci etu nie podejdzie.

 

4. Każdą komore złożysz, a czy jest sens inna sprawa.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Miałby ktoś fotkę GC16 Wildhog ze standardowym tłumikiem płonienia/dźwięku, czyli po zmianie tego tłumika płomienia z zestawu na inny, lub fotkę bez tłumika? Chyba w tych wersjach dają minimalnie krótszą lufę zewnętrzną, bo po fotkach wydaje się jakby tłumik wchodził w głąb osłon/szy, w przeciwieństwie do Warthog, racja?

Link to post
Share on other sites

Miałby ktoś fotkę GC16 Wildhog ze standardowym tłumikiem płonienia/dźwięku, czyli po zmianie tego tłumika płomienia z zestawu na inny, lub fotkę bez tłumika? Chyba w tych wersjach dają minimalnie krótszą lufę zewnętrzną, bo po fotkach wydaje się jakby tłumik wchodził w głąb osłon/szy, w przeciwieństwie do Warthog, racja?

 

Mój Wildhog 9" dojdzie w poniedziałek, dam znać jak to wygląda na żywo ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie, dwa szybkie pytanka. Jestem posiadaczem i Warthoga 9" i planuje przez zimowy przestój wpakować do środka lufę precyzyjną. A zatem:

 

Czy https://jarmix-militaria.pl/lufy-precyzyjne/prometheus-lay-lax-lufa-precyzyjna-eg-363mm-6-03mm to ta której szukam (czy pasuje)?

 

Skoro wszystkie wersje Warthoga mają te same bebechy, to nie będzie problemu z lufą dłuższą niż stockowa o ~10cm, czy trzeba będzie coś wymieniać jeszcze?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...