Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzięki Ceus, jesteś chyba jedną z niewielu osób aktywnych w tym temacie.

Zajrzałem na Twój kanał na YT. ładna recenzja tego Warthoga 9' ;)

 

w takim razie pokarzę Ci co chciałbym w niej na wejściu zrobić. (myślałem żeby zaczekać, ale skoro zaoszczędziłem tyle na promocji to czemu by nie robić od razu?)

nie wiem jak z linkami tu. ale wstawię. ryzyk fizyk :P

-->komory HU nie zmieniam. a myślałem nad tym początkowo

--> chwyt przeładowania, przełożony ze specny. bo czemu nie. https://gunfire.pl/product-pol-1152210680-Obustronny-chwyt-przeladowania-Raptor-Typ-B.html

 

-->preckę (ponoć nie warto ale myślałem nad jakąś 6.03. może to? https://gunfire.pl/product-pol-1152206323-Lufa-precyzyjna-Tornado-TM-6-03-300mm.html)

 

--> sprężyna tornado m140

 

-->głowica tłoka https://gunfire.pl/product-pol-1152200864-Lozyskowana-glowica-tloka-czerwona.html

 

--> tłok https://gunfire.pl/product-pol-1152195319-Tlok-z-wycieciami-14-metalowych-zebow-SHS.html

 

-->sorbo

--> AOE zrobione na nowym tłoku

 

pewnie dyszę też by trzeba zmienić.. ale na jaką?

sprawdzę później też doszczelnienie. a doszczelnienie hop up zrobię taśmą teflonową ;D

po wszystkim sprawdzenie fps. jak więcej niż 440 to dam sprężynę 120

opinie?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie widzę najmniejszego sensu zmiany stockowej lufy na jakieś Tornado. Nie patrz na "6.03", to nie średnica daje precyzję. Jeśli już musisz/chcesz to najlepiej dozbieraj do promyka/km. Na te wszystkie budżetowe szkoda kasy.

Wiem, że Devil ma u siebie sp140, ale imho taki spring nawet z sorbo to jazda po bandzie ze stockowym szkieletem.

Link to post
Share on other sites

Gratek mieć rację. Głowica, tłok ok, rączunia fajna. Lufą GG jest spoko, wymiana na tornado dostarczy Ci zawodu. Jak co to promyk. Nie szalej 120 max 130 dalej będzie po bandzie. Spieszę się...

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Aaaa, i tak od 140 to spada reakcja silniczka...

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
nie chcę mieć 500, ale stabilne 440-450 szczelną komorę, i pewność że GB nie pęknie ;)
To jak uzyskasz szczelny uklad na całej lini, dasz podwójne łożyskowanie i SP120 Guardera to masz ten wynik ktory chcesz. Przy okazji zrob sorbo(i tak masz wszystko rozkrecone) popraw AOE. Komore stokowa ja sobie chwalilem ponad rok poki sie nie rozleciala wiec smialo mozesz przy niej zostac.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie, na biurku leży otwarty GB, mam bore up guardera, całość. Cylinder, dysze, glowice tłoka.. do tego spring guardera 130, reszta stock. Do tego kupione sorbo, klej, smar, i pilniczek do aoe też leży :P

Chciałem tłok shsa.. ale taniemilitaria lecą w ch*ja (niepolecam) a w weekend strzelanka. Zamykać to tak, wytrzyma tłok czy kupić jakiś inny? JBE POM? Z 14 stalowymi zębami?

Link to post
Share on other sites

Według mnie do wymiany, tam jest jeden metalowy ząbek jak się nie mylę. Ale Wsadzaj jak padnie to do wymiany. Ale z tym borkiem to Cię wzięło...Ogólnie jak będziesz strzelał na semi trochę wytrzyma. Na automacie się zmieli raczej ...

Powiem od siebie mam to gg na sp100 daje jakieś 360, gram tym wszędzie, las, cqb. W środku promyk 260 plus flat moda. Kulki lecą wystarczająco skutecznie do 70 metra, może trochę dalej. Nie mam potrzeby mieć w tym więcej.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Mam taki zestaw

http://azteko.pl/modify-silikonowa-gumka-hop-up-flat-hop-p-11807.html

Plus, no mogę napisać w sumie. Po założeniu flata, ustawiam ramię dynksa by trochę gumki wychodziło do środka lufy. Następnie biorę wycior z paskiem ręcznika papierowego nawiniętego, nasączam go zmywaczem bezacetonowym i wycieram z gumki to tłustą świecąca warstwę w środku. Po tym zabiegu flat kręci jak szalony. Taki patent na flata brata.

Pozdro

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
to ja już sam nie wiem co z tym tłokiem. jedni mówią tak, inni tak :/ ciężko to widzę.

Ceus, a taka gumka z tym dystanserem to mi się w ogóle zmieści w komorę hu? i wejdzie ten dystanser w szczelinę stockowej lufy?

Bez problemu, miałem to samo w stoku

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez problemu, miałem to samo w stoku

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

Ps. DB gra raczej tylko na semi i na semi raczej wytrzyma. Chyba że u DB gra się auto na pińcet, a to już inna sprawa.

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...