Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

GG jest ładnie zrobiona replika i ładnie strzela. Choć przyznam że zgon gb na 110 mnie trochę zdziwiło. Słyszałem o takich przypadkach ale myślałem że to jakieś legendy o GG. Obecnie mam jeszcze GP. Choć z tego GP w środku nie wiele zostało. Ogólnie GG jest fajny karabin. Może ja miałem pecha, może taka partia była.

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To moje GG ma juz rok, 10miesiecy na 450fps i wypluciu multum kulek(weekend w weekend gra od 4h do 44h) aktualnie od 2miesiecy 535fps na stokowym szkielecie i nadal sie wszystko trzyma. Stokowy silnik zębatki i batka 7.4V

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Troszkę dziwi mnie ten pęknięty gearbox, i obawy ludzi o słabe bebechy. Ja osobiście swoje GC16 Wild hog 12" katuje już drugi rok na lipo 11.1, jej przebieg ocenił bym na jakieś 30-40 tyś kulek. Dodam że w wakacje zeszłego roku przeszłą mały tuning, i obecnie siedzi tam m130 guardera, co generuje około 470 fps, używam jej zarówno latem jak i zimą przy -15stopniach. Zastanawia mnie za to najlepszy zestaw komora gumka w tej replice. Ja obecnie mam stokową komorę i gumkę czerwonego madbulla. Komory nie zmieniałem ponieważ doszły doczytałem że inne nie pasują tam tak dobrze.

Link to post
Share on other sites

Na razie jeden przypadek, nie reguła, więc spokojnie :-) Swoją drogą jednym z powodów rezygnacji z tej repliki były problemy z lipo 7,4, właśnie w obawie o GB.

Co do bebechów to stock jak to stock, zawsze jest coś lepszego jak i coś słabszego.

Ale oby żyły wam jak najdłużej :-)

Link to post
Share on other sites

@Ryszard97 ja obecnie mam komore madbulla razem z zieloną G&G, ale zmieniłem tylko dlatego że w stokowej wykruszył mi się kawałek plastiku, co przerodziło się w pęknięty kołnierz gumki i nieszczelność.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam zamiar nabyć CM16 Predator https://gunfire.pl/p...6-Predator.html i tu moje pytanie czy batka https://gunfire.pl/p...mAh-25-50C.html bedzie działać poprawnie jest to wersja budżetowa i słyszałem że ma nie co słabsze bebechy a wole nie ryzykować

 

Kup sobie tą replikę tutaj http://redberet.pl/p...epliki-asg.html

Lepsza wersja GC.

Edited by kapa3991
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...