Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Half- life - pamiętacie tą grę.


Recommended Posts

W latach 90-tych i w pierwszej dekadzie tego stulecia grano w grę pt. Half-life. Wspominacie tą grę? Który epizod z gry najbardziej Wam się podobał?

O panie, Half-Life to moje dzieciństwo, przeszedłem każdą możliwą wersję (nawet tą na PS2) i namiętnie zagrywałem, i zagrywam się we wszystkie mody.

Moja ulubiona część to Blue Shift, potem Episode Two. Strasznie mnie wnerwia, że Valve po prostu olało HL3/EP3, ale może czekają aż VR stanie się modniejsze?

 

Kiedyś chciałem robić "reko" HECU, albo Metropolice z HL2. MP7 wella kupiłem tylko dlatego :P

Surface Tension <333 Ten skybox <333

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

My z kolegami namiętnie grywaliśmy po LANie 1vs1 na Crossfire. Teraz to chyba nie do pomyślenia grać jeden na jednego, ale wtedy jak kumple mieli na stałe zmontowaną sieć dwóch komputerów to był szał. Mieli nawet stare telefony na korbkę i kabel pociągnięty między mieszkaniami. Taki protoplasta VoIP :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Nie wiem czy to kogoś zaciekawi ale w pierwszym Stalkerze (którego jestem oddanym fanem) w Dziczy tuż za Barem jest trup Gordona Freemana. Na jego PDA czytamy że życie w Zonie jest okropnie ciężkie, że oddał swój łom za puszkę konserw i że utknął w tunelu z anomaliami-to ostatni wpis. A przy ciele znajdujemy bandaże i najlepszy pistolet w grze, czyli Desert Eagle'a .45, dla którego wywaliłem świeżo kupioną 1911-stkę (w grze nazywaną Kora 919, ale ze względu na zastrzeżone marki było więcej takich ciekawostek, np. zamiast Walther P99- Walker P9m).

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to kogoś zaciekawi ale w pierwszym Stalkerze (którego jestem oddanym fanem) w Dziczy tuż za Barem jest trup Gordona Freemana. Na jego PDA czytamy że życie w Zonie jest okropnie ciężkie, że oddał swój łom za puszkę konserw i że utknął w tunelu z anomaliami-to ostatni wpis.

 

Tak było :icon_biggrin:! Pamiętam

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...