Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahaaa a więc to to są te koneksje rodzinne. Mamy tatusia psychiatrę i to jeszcze w szpitalu MSWiA. Może by pomógł na syneczka problem z wieloma osobowościami.

 

*link usunięty*

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Jest też grupa szkolna do jakiej należy:

*link usunięty*

 

Ciekawe czy nauczycielka będzie zainteresowana...

 

Ahaaa a więc to to są te koneksje rodzinne. Mamy tatusia psychiatrę i to jeszcze w szpitalu MSWiA. Może by pomógł na syneczka problem z wieloma osobowościami.

 

*link usunięty*

 

Przy okazji młodszego synka ojciec nie ma w znajomych...

Za to starszego już tak.

Teraz pytanie czy nie miał, synuś usunął tatusia czy może cały profil to ściema...

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Jest też grupa szkolna do jakiej należy:

*link usunięty*

 

Ciekawe czy nauczycielka będzie zainteresowana...

 

 

 

Przy okazji młodszego synka ojciec nie ma w znajomych...

Za to starszego już tak.

Teraz pytanie czy nie miał, synuś usunął tatusia czy może cały profil to ściema...

 

Profil Wojtusia nie jest ściemą bo Olek bardzo uwielbia udostępniać gdzie był z Wojtusiem :icon_smile:

 

Tak sobie klikałem w google i goolemapsy

*link usunięty*

 

SIGINT rules ! :icon_biggrin:

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Rud co to da? Właśnie koledze pokazaliśmy że w ciągu godziny jeste śmy w stanie zlokalizować dokłądnie gdzie przebywa, gdzie się uczy, mieszka, więc że nie jest bezkarny w internecie.

 

Wystarczy kaprys kogoś z forum aby wysłac maila z tematem do

 

Tatusia, nauczycielki, firmy tatusia, wspólników tatusia. Jednym słowem można narobić pięknego smrodu.

Link to post
Share on other sites

1.Dla zysku.

2.Aby mnie nie wykryto.

3/4 .Przytocze swoją wypowiedz Człowieku sprzedałem już wiele rzeczy uczciwie,jestes serio tak ułomny że teraz gdy są tu wszystkie moje dane prawie to robił bym nadal wałki?jak tak to jestes imbecylem a jak nie to piszesz to z zazdrosci ze Cie nie stać na to w wieku 32lat.

Nie wiem czy z zazdrości podejrzewam to,prędzej z tego 1 powodu.

 

To mnie śmieszy xd

1. Musi oszukiwać ludzi na kasę, a śmieje się, że kogoś rzekomo nie stać na to co sprzedaje.

2. Podszył się, żeby go nie wykryto, a przyznał się jak podejrzenia padły na jego kozła ofiarnego.

 

Fuck Logic, tata psychiatra ma poważne zadanie domowe.

 

Dziwi mnie też, że pisał ciągle z rzekomego konta brata i ten się tym nie przejmuje.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich . Mam na imię Olek. Na wstępie chciałbym powiedzieć że jest mi wstyd, z powodu tego co zrobił mój brat. Niestety nie miałem możliwości , ani wiedzy aby wpłynąć na zmianę jego zachowania. Jak napisał Ru-D rzeczywiście , bawiłem sie w airsoft, od 2012?...roku. W 2013 zostało przeze mnie założone konto "63amg". Było używane przeze mnie, głownie do zakupów i sprzedaży replik i sprzętu w komisie. Użytkowanie tego konta zakończyłem w październiku lub listopadzie 2015, wraz ze skończeniem z airsoftem. Nadmieniam, że wszystkie transakcje w komisie przebiegały pomyślnie , nie było żadnych problemów , sporów . Przez ostatni okres czasu konto użytkował mój młodszy brat Wojtek, o czym wiedziałem , lecz nie interesowałem sie tym co robi dokładnie . Wojtek często zmieniał wyposażenie, posiadał go dość sporo , często pisał do mnie z pytaniem o radę , co wybrać itd. Nigdy nie przypuszczałem , ze mój brat oszuka kogoś ze środowiska . Dla mnie jest to abstrakcja, i oderwanie od rzeczywistości , ponieważ środowisko airsoftowe jest sympatyczne , wszyscy w regionie sie znają, lub kojarzą, tworzymy swego rodzaju rodzinę. Moi rodzice zostali powiadomieni przeze mnie telefonicznie, (mieszkam i uczę się w Warszawie),o zachowaniu brata, on sam przyznał się, a ja zweryfikowałem czy wszystko trzyma sie kupy, czy nie naopowiadał bajek itd. Zdecydowałem się napisać ten komentarz, bo widzę, że sprawa nadal się ciągnie, a Wojtek nie wyciąga wniosków . Gdyby ktoś , kto został oszukany, czuł potrzebę , aby skontaktować się ze mną, lub rodzicami to służę pomocą, odpowiem na PW. Konto zostało założone dziś , wlasnie w tym celu. Gdyby ktoś miał watpliwości , co do tego, kto jest jego właścicielem, to myślę że może to w każdej chwili potwierdzić Kamil Słupski, kolega z drużyny z która strzelałem . Ma on ze mną cały czas kontakt Facebookowy.

Link to post
Share on other sites

Dobra Panowie, przygotowałem paczkę screenów i taki oto tekścik:

"Witam, czy uczęszcza do Państwa szkoły uczeń Wojciech Murjas mieszkający na ulicy Sasanki 9A? Oszukał on kilka(naście?) osób i nie wysłał przedmiotów, które zostały zakupione. Dodatkowo aby uniknąć sprawiedliwości podszywał się on pod Pana Adriana Kozubala ze Stargardu Szczecińskiego. W tej chwili kilku osobom oddał pieniądze, ale nie ma pewności co do tego, że reszta również dostała zwroty.

W załączniku przesyłam dowody na oszustwa (trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50 to właśnie Wojciech (w rubryce "Miasto" można wpisać jakiekolwiek dane)).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że w związku z daną sytuacją wyciągnięte zostaną konsekwencje."

 

 

Chcecie coś dodać/zmienić?

Klik!

Link to post
Share on other sites

To wersja dla szkoły. Normalnie nie jestem aż tak mściwy ale ten tutaj delikwent zasłużył sobie na to ogromną arogancją. Może znajdzie się ktoś chętny? Teraz kolej na wersje podważającą umiejętności psychiatry jego tatusia. Opierając się na nieudanym wychowaniu dziecka. Ktoś obeznany w temacie wytknie powiązania czy braki bez problemu. Do szpitala, na fora opisujące lekarzy lub takie z opiniami.

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę tekst napisany u góry przez podobno jego brata, wstrzymał bym się z bólami jeśli chodzi o jego rodzinę przynajmniej do czasu weryfikacji tekstu przez chłopaków z Rzeszowa którzy się tu już wypowiadali i pomogli częściowo poszkodowanym. Co do ancymonka nie zmieniłem zdania, kara powinna go spotkać i być dotkliwa.

 

AAA i w żadnym wypadku nie mam na myśli zapewnień rodziców że zostanie ukarany. ten zadufany w sobie gówniarz powinien zostać twardo sprowadzony na ziemię

Edited by falcong700
Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę tekst napisany u góry przez podobno jego brata, wstrzymał bym się z bólami jeśli chodzi o jego rodzinę przynajmniej do czasu weryfikacji tekstu przez chłopaków z Rzeszowa którzy się tu już wypowiadali i pomogli częściowo poszkodowanym. Co do ancymonka nie zmieniłem zdania, kara powinna go spotkać i być dotkliwa.

 

AAA i w żadnym wypadku nie mam na myśli zapewnień rodziców że zostanie ukarany. ten zadufany w sobie gówniarz powinien zostać twardo sprowadzony na ziemię

 

Mogę potwierdzić że to jego brat pisał, mam to na rozmowie prywatnej z fejsa i mogę udostępnić osobą zainteresowanym na PW.

 

Link to post
Share on other sites

Delikatnie zwrócę uwagę, że dopóki nie ma wyroku (prawomocnego) skazującego, to wszelkie ww. listy mogą zostać potraktowane przez prawnych opiekunów delikwenta jako pomówienie i mogą dochodzić co najmniej odszkodowania na drodze postępowania cywilnego.

 

Sugeruję zostawić sprawę oszukanym, bo delikatnie czuć w powietrzu zapach unoszącej się chęci zemsty.

Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat.

W żadne listy o takiej treści się nie bawcie, bo to wam się mogą dobrać do dupy.

Jeżeli pokrzywdzeni będą chcieli ukarania sprawcy, to proszę się zgłosić do najbliższej miejscowo jednostki Policji i złożyć zawiadomienie o czynie z art. 13 par. 1 k.k. w zw. z art. 286 par. 1 k.k. tj. usiłowanie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Postawa osoby podejrzewanej pozostawia wiele do życzenia - przykre jest to, że chłopak nie wyciąga wniosków z tego co się tu stało.

Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat.

W żadne listy o takiej treści się nie bawcie, bo to wam się mogą dobrać do dupy.

Jeżeli pokrzywdzeni będą chcieli ukarania sprawcy, to proszę się zgłosić do najbliższej miejscowo jednostki Policji i zgłosić usiłowanie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

Postawa osoby podejrzewanej pozostawia wiele do życzenia - przykre jest to, że chłopak nie wyciąga wniosków z tego co się tu stało.

Owszem wyciągnąłem wnioski a te komentarze niezbyt kuluralne i aroganckie wynikały z tego że mnie sprowokowały pewne osoby.Prosze administracje o nie banowanie kolejnego konta,chce mieć możliwość odpowiadania na różne posty mnie dotyczące,będe to robił w sposób kulturalny tamte posty już sie nie powtórzą.

 

To mnie śmieszy xd

1. Musi oszukiwać ludzi na kasę, a śmieje się, że kogoś rzekomo nie stać na to co sprzedaje.

2. Podszył się, żeby go nie wykryto, a przyznał się jak podejrzenia padły na jego kozła ofiarnego.

 

Fuck Logic, tata psychiatra ma poważne zadanie domowe.

 

Dziwi mnie też, że pisał ciągle z rzekomego konta brata i ten się tym nie przejmuje.

.2.Wymyśliłem te dane nawet nie zdawałem sobie sprawy że ktoś taki istnieje... ale gdy się okazało że tak to nie chciałem żeby ta osoba de facto przezemnie miała problemy.
Link to post
Share on other sites

powiedział stolarz :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Wiecie co jest w tej sytuacji najgorsze? Dziecko które oszukiwało ludzi dla łatwego zarobku całkowicie gardzi uczciwą pracą. Ja tu widzę poważne problemy wychowawcze...

 

PS: Jakbym się nie starał, mając dwadzieścia cztery lata mam wyższe wykształcenie niż Ty Wojtuś :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

ale jaja Panie Edziu, ale jaja...zrobiłem zakup u 63amg na micha2000.... i zero kontaktu, czyli rozumiem, że 150 zł, poszło się je***??

 

Ma zna go ktoś bliżej?

 

yhm... chyba się przejadę do niego... 150 zł drogą nie chodzi tym bardziej, że ja na to pracuje, a on kiwa ludzi., jak jest jakiś pozew to chce dorzucić tam swoje 3 grosze.

 

Noo nic poczekam do piątku wieczorem, potem komisariat

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...