Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
arend

Wariacje na temat AKS74U

Recommended Posts

AKS-74URD-Custom na bazie BOY'a. Prawie fullsteel(z aluminium jest lufa, ze znalu szczerbinka). Wszystkie części stalowe są oksydowane. Do szczęścia brakuje jedynie chwytu Krebsa UFM.

 

edd501e04c630fcd_1280_0_y_n_1280_800.jpg

923d59aa56885ead_1280_0_y_n_1280_800.jpg

Edited by sebciu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i ja się pochwalę swoim RK-01W.

Z zewnątrz trochę "porysowana" aby nadać jej klimatu ;) Drewienka stockowe: oszlifowane do zera, zabejcowane i pokryte 3 warstwami lakieru aby ładnie lśniły :)

Z tyłu wyprowadzona bateria(klocek 3300 mAh) na kolbę: pojedyncza ładownica, a za ochronę baterii robi obudowa magazynka od M'ki.

Tłumik PBS-01 do schowania lufy Perun 455mm - niestety wystaje na 2 cm i będzie zamocowana przedłużka lufy zewnętrznej. W PBS-04 najprawdopodobniej dałoby się schować całą, ale nie było dostępnego nigdzie tłumika w przyzwoitej cenie tzn. do 200 zł, a zwykłe tłumiki a'la "rurki" nie są tak koszerne.

Na jaskółczym ogonie zamontowany najprostszy z możliwych kolimatorów który dostałem jako gratis do jaskółki :D był praktycznie niesprawny, ale rozebrałem go na części pierwsze i przywróciłem do życia.

Zawieszenie zmienione na 3 pkt. Nie żeby stockowe było złe, bo jest bardzo porządne, ale było zbyt mało wygodne dla mnie.

W przyszłości zastanawiam się nad osadzeniem RIS'a w szczerbince aby zniwelować problem ze składaniem kolby na założonej jaskółce. Nie wykluczone, że kiedyś zamienię drewienka na czarne polimery z RIS'ami aby zamontować jakiś grip.

A jak będą RIS'y to pewnie pójdę po bandzie i będzie mega taktycznie: lasery, latarki, paralizatory, granatniki, armaty, czołgi, itd..

fcIUkLE.jpg

Edited by groszekoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak szyscy to szyscy :icon_wink: Boyec pierwszej serii (cały stalowy za wyjątkiem lufy, która jest z czystego alu), od frontu jadąc: gwizdek: aluminiowa kopia KFH, szyny: cyma, chwyt przedni: ares, skoro stalowe suwadło to można przykręcić doń powiększoną rączkę z palnego, dźwignia bezpiecznika: LCT, adapter kolby załatwiony od Lesia, prowadnica firmy boyi a na niej kopia PTS też od boya, biegałem z drukowanym adapterem STANAG ale druk to jednak nie jest dobre rozwiązanie, muszę zza oceanu coś lepszego ogarnąć. Magazynek to cymowy mid (miewa humory) w formie bułgarskiego wafla. W środku siedzi stockowy szkielet (tak, ma 10 lat) zaopatrzony w stockowe kółka wymontowane z cm 048 (mają z 4 lata) instalacja niskooporowa z mośkiem własnej konstrukcji (pajączek), komora hopsiup to retro arms z zieloną uszczelką dżi-end-dżi, a przymocowany do niej jest guarder, równe 300mm długości i 6.02 średnicy (fajnie zestaw nosi).

https://drive.google...iew?usp=sharing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...