Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem tam raz, osobiście. Sklep jest otwarty do godziny 18, teoretycznie. Ja pomimo starań, dotarłem tam po 18. Lecz bez problemu, porozmawiałem sobie z sprzedawcą, pomacałem steyra od ca, i kupiłem to co chciałem. Z sklepu wyszłem chyba o 18:30 :D. Wielki + dla nich za wspaniałą obsługę!

Link to post
Share on other sites

Wielki + dla ASGSHOPu

 

Kupiłem M15 Rifle i Zestaw BoreUp do M16 CA

Gdy go zamontowałem, okazało się, że dysza jest za długa o 1mm i karabin nie podaje kulek (puste strzały, czasami podwójne)

W mailu opisałem, w czym problem i od razu zaproponowali mi, że wyślą inną dyszę (do M4). Otrzymałem ją na następny dzień i karabin jest już sprawny.

 

"Możesz liczyć na nasze wsparcie" to więc nie tylko ich slogan reklamowy, ale szczera prawda.

Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolony z usług Sklepu.

Oddałem do naprawy moją gazową .45 - był problem z zaworem i jak się później okazało, był do wymiany; trzeba było go sprowadzać.

Troszeczke to trwało, ale w tym okresie nie potrzebowałem akurat tej repliki, więc nie było z tym problemu. Replika niedawno wróciła - super śmiga, a stary zawór przesłano mi razem z nią, w woreczku.

 

Kontakt wręcz idealny - bardzo szybki i przyjemny; paczka zapakowana bardzo solidnie.

Bardzo odpowiada mi też cena, jaką poniosłem :) .

 

Serdecznie polecam :wink: .

Link to post
Share on other sites

Serwis bomba. Tuningowałem u nich broń -> powiedzieli wszystko co i jak. Gdy przedobrzyłem ponformowali mnie, że może takie coś nie działać lub działać krótko (czego np. pan szanowny z Machinegunu nie zauważył wogóle).

 

Nie tylko szybko odpowiadali na maile ale i uraczyli mnie TELEFONEM (gdzie pan z Machinegunu nie odbiera lub też odkłada słuchawkę gdy do niego wreszcie się dodzwonie...)! Wtedy to pan Marek ustalał ze mną sytuacje mojej broni.

 

Polecał czasem rozwiązania tańsze, czasem droższe (ta spręzyna lepsza acz droższa, ten tłok tańszy i równie dobry, gumka w tej samej cenie ale cieszy się lepszą opinią), co włożyć, czego nie trzeba zamieniać.

 

Po wszystkim dostałem gwarancje z rachunkiem i wykaz z chronometra - 10 testów (czego na Machinegunie oczywista nie uświadczyłem).

 

Moją współprace narazie oceniam na BARDZO DOBRĄ.

 

Do tego mają tam panią Celine która uroczo odpowiada na maile :)

 

PS. Porównuje z MG dlatego, że wcześniej miałem z nimi doczynienia : patrz banner poniżej.

PS2. Pozdrowienie dla pani (panny?) Celinki :D

Link to post
Share on other sites

po pierwsze nie porównuj MG do ASGSHOPu :>

 

A teraz odemnie :)

 

I kolejny zakup Bardzo dobry sklep najleprzy serwis najleprzy oj dużo by tu wymieniac ale zawsze przetrwaja najlepsi :) a oni akurat ehehehe podczas moich lamentów via telefon sa wyrozumiali :)

Link to post
Share on other sites

Kupilem u nich karabin (M15-A4 Tactical), pech chcial ze bron odmowila posluszenstwa po dosc niedlugim czasie. Po konsultacji mailowej okazalo sie ze problemem byl bezpiecznik. Slowem obylo sie bez wysylania, czekania itp...

 

Duzy + dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w czwartek CA m15a2 Rifle +kulki + 2 magazynki 30'tki STAR'a. Godzina złożenia zamówienia to 11:59. O godzinie 12:00 w piątek replika już leżała u mnie, ale jak by tego było mało na moją prośbę został dorzucony gratis w postaci 3 maga. Jak widać szybkie realizowanie zamówienia, oraz zrozumienie klienta. Ode mnie mają wielki + , polecam. Nie wiem jak z serwisem i nie chciał bym sie dowiadywać ;]

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich!

 

Parę dni temu zakupiłem w ASGshopie Steyr Aug A1 od CA poprosiłem o wysyłke kurierską-wysłali w piątek rano, w sobote paczka dotarła do mnie. Po naładowaniu baterii i wystrzeleniu kilkunastu kulek gerabox zacioł się... myślałem, że to chwilowe i już sie nie powtórzy ale sytuacja powtórzyła sie na strzelancxe po wystrzeleniu jakiś 500kulek-wkurzyłem sie i z kumplem wyciągnelismy gearboxa-zacięty w cholere-odcioł sie samoczynnie po około 10 minutach(najlepsze jest to, że zacioł sie nie podczas strzelania ale podczas przerwy.... Po strzelance a był to poniedziałek dzwonie do ASG shop i mówie jak sprawa wygłąda-wspomniałem nawet o tym ze wyciągałem gearboxa-pan z obsługi kazał odesłać karabin i powiedział ze wymienią na nowy-tak też zrobili. Replkę otrzymałem w piątek ale okazało sie ze w paczce nie ma wyciora i kluca do regulacji optyki, napisałem im maila-odpowiedz natychmiastowa-brakujace elementy wysłali poleconym priorytetem. kontak telefoniczny i mailowy bezbłeędny, sklep naprawdę warty robienia w nim zakupów. Polecam!!!!

Link to post
Share on other sites

Ogromny + dla Tej firmy!

 

W październiku 2005 mój kumpel kupił w machingunie M15A4 CA z tuningiem do 370 fps.

Wyjeżdżał za granicę więc okazyjnie odkupiłem ją od niego.

Jakis miesiąc temu na jednej z imprez replika padła.

"Coś" sie zacięło i nic nie pomagało ponowne naładowanie baterii na full i takie tam.

Pomimo iz gun był na gwarancji jakoś nie uśmiechało mi się wysyłać go do serwisu machinguna.

Temat na forum o machingunie i jego słynnym serwisie poprostu mnie powalił.

Napisałem więc maila do ASGSHOPu czy wzięli by sie za moją replikę np. jako naprawę pogwarancyjną - oczywiście płatną.

Odpowiedź była błyskawiczna i konkretna.

-Proszę przysłać guna i o nic sie nie martwić! Pan z ASGSHOPu PRZEPROSIŁ mnie także iż mają w serwisie sporo pracy bo sezon w pełni i naprawa może potrwać nawet DO 7 DNI!!!

Po 2 dniach serwisant z ASGSHOPU zadzwonił do mnie iż powodem zacięcia sie sprężyny była 14mm podkładka pod nią (tuning made in machinegun za który kolega dołożył z 200 zł) Zaproponował by ją oczywiście wywalić a w zamian założy mi FTK hurricane.

Kończąc. Po ok 7 dniach od wysłania guna jest on z powrotem u mnie, profesjonalnie ztuningowany do ok 375 fps

Teraz najlepsze Za TO wszystko ASGSHOP policzył mi tylko za włożone do guna Ich nowe części (ok 200 zł) + koszty wysyłki.

Poprostu SZOK! Do tej pory kupowałem u nich tylko jakieś drobiazgi, lecz jeżeli ktoś planuje grubszy zakup np: replikę to polecam w ciemno!

 

Ogromny szacunek dla Tej Firmy

Link to post
Share on other sites

Coś czuje ze moja wypowiedz zbytnio sie nie będzie różnić od innych :wink:

 

Ogromny +, zamówione 2 glocki, 2 butle green gazu i silikon. Mimo zamotania z adresem do wysyłki, asgshop sprawe załatwił wzorowo.

 

Glocki miały troche gazu w magazynkach wiec widac ze naprawde przeglądają repliki prdzed wysyłką. :wink:

 

Nic tylko życzyc sobie więcej takich sklepów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...