Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asgshop.pl


Recommended Posts

Nie zamierzam wdawać się w dyskusję, wyjaśnię tylko że nie zależy mi na insynuacjach ani wymuszeniu czegokolwiek na sklepie. Po prostu - skoro inni robią za darmo coś, za co ASGshop bierze kasę to warto o tym wspomnieć i mieć to na uwadze podczas wyboru sklepu. Jak napisałem wcześniej - dla mnie dyskusja jest zakończona, mimo że uważam Twój post Regdornie za krzywdzący.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Regdorn przepraszam, że pisze kolejnego posta w tej sprawie lecz czytając te bzdury nie jestem wstanie się powstrzymać.

 

Gobello napisał:

"skoro inni robią za darmo coś, za co ASGshop bierze kasę to warto o tym wspomnieć i mieć to na uwadze podczas wyboru sklepu."

 

Ile razy jeszcze trzeba napisać, że za na naprawę tej repliki przez nasz serwis nie zapłaciłeś ani grosza?

Tak więc skończ cyganić i wypisywać bzdury!!!

 

Gobello napisał:

"ASGshop nadal polecam znajomym...."

Kolejny dowód na Twoją okrutną dwulicowość – na swoim forum cały czas jest post, który mówi całkowicie coś innego...

 

Innych rzeczy nie będę tu wymieniał i komentował bo zaczyna się to robić żałosne.

 

Czytelnicy sami wyciągną wnioski...

Link to post
Share on other sites

Ja już nie mogę słuchać tych kłamstw, również przepraszam Regdornie za reakcję, ale po prostu szlag mnie trafia. Kłamiesz Marzan, zapłaciłem łącznie 76 pln! Kłamiesz również w kwestii tematu na moim forum, oto on: http://asg.badi.pl/viewtopic.php?t=251

Jak możesz tak bezczelnie oszukiwać czytelników??? Przecież to jest żałosne!

Sorry Chemiku, wysłałem posta zanim przeczytałem Twojego :/

Edited by gobello
Link to post
Share on other sites

Tjaaa, tylko, że ten temat 2 tygodnie temu jeszcze trochę inaczej wyglądał :)

Ludzie dajcie już spokój - było, minęło i już.

 

Jeśli chodzi o mnie, to jestem całkiem zadowolony z usług asgshop.pl

Oczywiście czasem podwinie im się noga (najśmieszniejsze było, jak w kwocie pobrania 500 wpisali 1500 :) )

Ludzie rzeczowi, da się z nimi dogadać - miałem kilka "ale" dotyczących kosztu wysyłki za reklamowaną usługę tuningu i za kilka dni kasa była z powrotem u mnie na koncie, a dyskusja przebiegała kulturalnie i rzeczowo.

Szybkie wysyłki, brak problemów z wymianą towaru na inny, cierpliwośc i świetna komuniakacja oraz porządny serwis to główne atuty tego sklepu.

Ja go z czystym sumieniem polecam!

Link to post
Share on other sites

Dla wyjaśnienia Gobello zapłacił: 78,60zł.

W tym:

36,00zł. Koszt DHL – spedytora, którego sam wybrał.

12,60zł. Koszt odesłania UPS

30,00zł. Koszt (bez jakiejkolwiek marży z naszej strony) uszkodzonej rączki przeładowania, która to uległa uszkodzeniu w transporcie i mniemam, że będziesz w tej sprawie zgłaszał reklamację do DHL – wtedy odzyska tą kwotę.

Nasz sklep NIE wziął ani grosza za naprawę oraz montaż nowej części.

Nie zapłaciłeś też NIC za usunięcie usterki, konserwację, przestrzelanie repliki na wolnym powietrzu.

 

A co do Twojego forum to widzę, że też nie masz pojęcia co tam piszesz bo chodzi o temat http://asg.badi.pl/viewtopic.php?t=220

A nie ten na, który Ty wskazujesz

Edited by marzan
Link to post
Share on other sites

Coz, kiedy ja mialem klopoty z replika tuingowana w asgshopie pan Marek odrazu poprosil o moj nr aby serwisant mogl sie ze mna skontaktowac i zapewnil, ze w takiej sytuacji jaka zaistniala spokojnie moge odeslac replike na ich koszt jesli sam nie dam sobie rady z usterka. Z tego co mi wiadomo nie bylem jedynym takim przypadkiem ( a podpiecie mocniejszej baterii pomoglo :) ) Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Slowa Kmiecia potwierdzam - mialem identyczna sytuacje w zwiazku z otrzymanie RealCapow CA zamiast zamowionych LowCapow tejze firmy. Ledwie wyslalem a jeszcze w ten sam dzien wlasciwe magi byly u mnie - swiadczy to o tym, ze ekipa ASGShop'u nie czekala az odesle im magi celem maskymalnego zadowolenia klienta. PLUS! Kolejny ;-)...

Link to post
Share on other sites

Krótko, treściwie i nie wdając się w zbędne dyskusje - przygody z AUGiem ciąg dalszy. Po ostatnich wydarzeniach replika dotarła do mnie, nadal nie działała jak powinna, odesłałem ją więc i dziś dostałem paczkę z powrotem, tym razem z uszkodzonym przednim chwytem. Wiem, ciężko w to uwierzyć, dlatego załączam obrazek:

aug.jpg

Zdanie o sklepie i serwisie zachowam dla siebie, dodam tylko że replika była tak pancernie zapakowana (folia bąbęlkowa, folia zwykła, tekturowe pudło, a w środku styropian), że jej uszkodzenie w transporcie nie miało prawa się zdarzyć.

Reasumując - ponownie NIE POLECAM. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Aha, dodam jeszcze krótką informację dot. reklamacji poprzedniego uszkodzenia w DHL - decyzją firmy reklamacja oczywiście nie przysługuje mi, z powodu niemożności udowodnienia, że wynikła ona z winy przewoźnika. To tyle w kwestii zwrotu pieniędzy za część, o którym tyle pisał ASGshop.

Edited by gobello
Link to post
Share on other sites

Dobra, już ochłonąłem ;) Od niedawna próbuję w każdej sytuacji szukać pozytywów (to lepsze na moje skołatane nerwy), a więc po kolei: ASGshop nie jest winny powyższej sytuacji, na pudełku jest ślad wbitej w styropian rączki, a więc przewoźnik musiał nią rzucać i to spowodowało uszkodzenie. Chłopaki postarali się, odesłali replikę naprawioną i zrobili to ekspresowo, dzięki czemu mogę z nią udać się na jutrzejszą strzelankę - doceniam to i dziękuję. Giwera bez rączki wygląda nawet lepiej, o czym nie przekonałbym się, gdyby nie zaistniała powyższa sytuacja ;) Obsługa asgshopu obiecała wymienić trzpień rączki, a więc minimalizują koszty, co również dobrze o nich świadczy.

Generalnie nie mam do czego się przyczepić, ASGshop nie jest niczemu winien i przepraszam za moją wybuchowość. Spokojem i kulturą można o wiele więcej zdziałać, a więc na drugi raz poczekam i głęboko pooddycham ;) zanim cokolwiek w sprawie ew. usterki napiszę.

Edited by gobello
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Krótko, bo szkoda nerwów. Rączka wróciła do mnie praktycznie zniszczona - trzpień został wsadzony odwrotnie i jest prawdopodobnie nieoryginalny, bo nie pasuje do AUGa CA - jest za duży. Rączka ma teraz prześwit przez środek i jest cała zapaćkana klejem.

Kończę temat, bo zacząłem serwisować giwerę u konkurencji. Wprawdzie zapłaciłem 10 pln za naprawę, ale przynajmniej nic nie "pękło w transporcie" ;) Rączkę również zamówiłem w całości u konkurencji, bo mam dość użerania się z tym pseudo-sklepem.

Chciałbym znaleźć pozytywne strony tej sytuacji, ale takowe niestety nie istnieją. Pocieszam się tym, że więcej z ASGshopem nie będę miał do czynienia :)

EOT - nareszcie ;)

Link to post
Share on other sites

Więc i ja się podziele swoim pierwszym doświadczeniem z serwisem Asgshopu. Jakoś w listopadzie ubiegłego roku wysłałem do nich swoje SPC. Miałem mały problem z antyriwersalem, i rozwalony selektor trybu ognia. Mineło około 1.5 tygodnia i dostałem telefon iż SPC jest naprawione i przesmarowane i tu moja miła niespodzianka naprawa usterek 18 zł :), w selektorze trybu ognia dali nowa kulke koszt 10zł (zawsze mozna było ściemniać że wymienili całą płytke) i sprężyna antyriwersala 8 zł :). Idąc za ciosem że tak niski koszt postanowiłem zaszaleć i poprosiłem o tunning na 1 level zestawem hurricane. Szybka robota z pomiarem FPS. Gdy dostałem SPC i rozpakowałem ujrzałem duże zdziwienie :) ... w opakowaniu po zestawie hurricane były moje stare stockowe cześci :). Zawsze się liczy pierwsze wrażenie a Asgshop zrobił je na mnie duże. Jeżeli chodzi o serwis innego juz szukać nie musze.

Link to post
Share on other sites

Zakupilem z kumplem na spole ladowarke mikroprocesorowa. Po jakims czasie ta jednak odmowila posluszenstwa. Kumpel skontaktowal sie ze sklepem i tam otrzymal instrukcje aby ladowarke wyslac. Mialem sie tym zajac osobiscie. Z racji iz pewnego dnia mialem byc przejazdem w katowicach, odwiedzilem sklep osobiscie. Rozmowa szla mniej wiecej tak.

 

- Dzień dobry. Ja jestem z Czestochowy, moj kolega tu dzwonil w sprawie ladowarki... Pan kojazy moze?

- No nie, ale kontynuj....

- No wiec mam ladowarke i ona poprostu przestala dzialac, nie mam na nia paragonu z racji iz nie zostal mi on wyslany przy zakupie no i chcialbym ja zostawic na serwisie.

 

Pan tak wzial ta ladowarke, popatrzyl, po czym stwierdzil nic nie sprawdzajac:

 

-Wiesz co, w sumie to ja ci moge ja wymienic

 

i wyjal jakas nowke z pudelka i dal mi do reki.

 

Zatkalo mnie.....

Edited by mozzart
Link to post
Share on other sites

Zamowilem u Nich replik g36k tunning level I, ale jak sie okazalo, choc na stronie www jeszcze byl, to fizycznie w sklepie go juz nie bylo(zdaza sie w sklepach internetowych), o czym zostalem poinformowany, napisali rowniez, ze do konca tygodnia powinienem dostac moja zabawka, ale jak sie okazalo ;) dostawca cos spartolil i moge ja dostac dopiero w nastepnym tyg(oczywiscie zapytali, czy chce zwrotu pieniedzy, czy moze jednak poczekam, to dorzuca jakis gratis), napisalem, ze poczekam.. przesylke wyslali w pt,(kurierem ups) wiec w okolicach pon, wt powinna byc, ale jak sie okazalo ;) kurier nie mial pelnych danych adresowych(na szczescie asgshop przy okazjo potwierdzenia wysylki wyslal jej nr), wiec wszystko wyjasnilem, a w sr.. dostalem pancernie zapakowana przesylke.. 10 min ja rozcinalem, rozklejalem.. duzy plus, nic sie z nia nie moglo stac podczas transportu.. wyjalem replike(cudowna..), oczywiscie w opakowaniu byly czesci stockowe, biore sie za otwieranie paczek z kulkami i.. przyjemna niespodzianka w postaci dodatkowej paczki kulek(2800 0.25g xtreme) gratis.. polecam ten sklep, super obsluga(bardzo milo i fachowo odpowiadali na moje momentami glupie maile) i sprzet najwyzszej jakosci(i w bardzo konkurencyjnych cenach)!! To przyjemnosc robic u Nich zakupy!! pozdrawiam cala ekipe asgshop.pl.

Proszę używać polskich znaków

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...