Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Blackie

Wybór repliki pod dmr

Recommended Posts

W dniu 10.10.2018 o 13:00, _Czarny_ napisał:

Podłączę się pod temat DMR.

Co myślicie o tym pod upgrade TR16 MBR 308SR

http://www.guay2.com/en/product/detail-1692

Chciałbym w tym osiągnąć jakieś 3.10 J na kulkach 0.45 przy lufie 6.20.

Patrzyłem na reklamy tego ich nowego GB G2, niby wzmacniany, 70% więcej w niektórych miejscach ale boję się zę może być za słaby bo to po prostu V2 a do osiągnięcia takiej mocy to jednak potrzebna będzie mocniejsza sprężyna.

Chyba nie osiagniesz tego na zwyklym V2 z krotkim cylindrem.

2,7J to 540fps@0,2g i 360fps@0,45g

W G2 od G&G nie ma zbyt wiele do wymiany. 540-550fps da Ci 150 Modify. Tłok jest bardzo wytrzymały, zębatki także. Dysza uszczelniona, głowica cylindra metalowa. Komora rotacyjna, a w niej niebieska gumka g&g. Silnik da radę.

Wymieniłbym koniecznie głowicę tłoka bo siedzi ta sama co w np. GC16, a ona lubi sobie pęknąć. Cała reszta jest sztos, nooooo może jeszcze ETU do kosza, ale to zależy jak się sprawuje.

Przy tej mocy martwiłbym się już o szkielet. Jak szkielet do zmiany to tylko na Retro Arms Split (bez zintegrowanej komory).

W dniu 18.11.2018 o 20:47, _Czarny_ napisał:

Myślę że przy dobrym doszczelnieni, bore up itp nie będzie potrzebne 150.

Na 140 bez bore upa na 6.05 na kulkach o.4 osiągam około 2,5 J.

Ile masz fps na 0.2 a ile na 0.4?

Już od dawna nie mierzę repliki na 0.2 (nawet chyba nie mam takich w domu) i w FPSach, (nawet na nie nie patrzę) zawsze mierzę ilość J i na docelowych kulaskach, także nie odpowiem Ci bo nie wiem :P 

Z tabelki wynika że 360, około.

Myślę że na 0.45 byłby delikatnie wyższy wynik ze względu an cylinder typ 0 (ale to zmierzę po tym jak serwis zakończy grzebać w mojej nowej DMRce, bo będę mieć takie kulki ), mam nadmiar powietrza wiem ot tym, ale nie wpływa on na tor lotu kulek ze względu na nietypową budowę wkładów tłumika dźwięku :)