Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC Avalon - sciema z lufą psalm?


Recommended Posts

Kupilem niedawno w sklepie Taniemilitaria replikę  VFC Avalon Calibur CQC. 

Kierowalem sie dobrymi opinamii w necie w tym tu z forum. 

Od poczatku replika miala tendencje do posylania kulek w prawo, magi ciężko wchodzą i okazało się,  żelufa wewnętrzna jest jakaś zwykła  a nie Psalm jak opisie:

https://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-avalon-calibur-cqc-tan-vfc,0,5,6,7,14403.html#.W_MaAh7didM

Sam nie wiem co on tym myśleć, ale jak na wydane prawie 1600 pln, to na razie jestem lekko zawiedziony.

 

signal-2018-11-19-211440-01.jpeg

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jarekfn napisał:

A według ciebie jak powinna wyglądać ta lufa, pomijamy oczywiście średnice.
Bo według mnie to tylko nazwa wymyślona przez marketingowców, ot wyróżnia się i lepiej się będzie sprzedawać. 
 

Mam obawy, że wcale nie jest precka psalm jak powinna być. Napis nie ma dla mnie znaczenia, ale podczas strzelania powiedziałbym, że nie widzę przewagi nad zupełnie zwykłą Cymą jeśli chodzi o zasięg czy precyzję.

Link to post
Share on other sites

Porządna precka to element tuningowy a spodziewanie się tego w replice prosto z pudełka to jak ślepa wiara . Replika za kwote nawet 1500 nie będzie miała wszystkich cześci na wypasie a tak zachwalają opisy producentów . Na twoim miejscu zrobił bym zwrot bądź przynajmniej pomęczył sklep . 

Link to post
Share on other sites

I ma i nie, jestem zadowolony z repliki, lufe i tak musialem zmienic na dłuższą. Napis na tej, która tera leży w torbie mam gdzieś. 

W gorszej sytuacji są inni którzy zostawiają sobie stockowa lufe o ile jest sciemniana

Na wszelki wypadek wysłałem zapytanie do VFC

Edited by RalfButton
Link to post
Share on other sites

Z tego wszystkiego, zastanawia mnie jeszcze fakt gumki hop up, deklarowanej jako świetna gumka Maple Leaf 60 stopni. Po pierwsze, gumka jest beznadziejna, w temperaturze 0 stopni stwardniała na tyle, że fps spadły z 380 do 220, przy czym regulacja prawie nie działała. Po drugie gumka jest cała gładka z zewnątrz, podobna do czarnej Systemy, natomiast nie mogę nigdzie znaleźć takiego produktu firmy Maple Leaf. Nawiązując jeszcze do ogółu, znalazłem artykuł na wmasg: http://wmasg.com/pl/articles/view/7735 , gdzie i gumka zgadzałaby się z opisem jak i lufa posiada brakujące u nas oznaczenia. Ehh... Zastanawiam się tylko czy mam szansę jeszcze coś z tym fantem zrobić (żądać zwrotu, wymiany) skoro otworzyłem gb, bo podkładkowanie prosiło się o poprawienie, przez co samą gwarancję straciłem.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, echofoxtrot napisał:

Z tego wszystkiego, zastanawia mnie jeszcze fakt gumki hop up, deklarowanej jako świetna gumka Maple Leaf 60 stopni. Po pierwsze, gumka jest beznadziejna, w temperaturze 0 stopni stwardniała na tyle, że fps spadły z 380 do 220, przy czym regulacja prawie nie działała. Po drugie gumka jest cała gładka z zewnątrz, podobna do czarnej Systemy, natomiast nie mogę nigdzie znaleźć takiego produktu firmy Maple Leaf. Nawiązując jeszcze do ogółu, znalazłem artykuł na wmasg: http://wmasg.com/pl/articles/view/7735 , gdzie i gumka zgadzałaby się z opisem jak i lufa posiada brakujące u nas oznaczenia. Ehh... Zastanawiam się tylko czy mam szansę jeszcze coś z tym fantem zrobić (żądać zwrotu, wymiany) skoro otworzyłem gb, bo podkładkowanie prosiło się o poprawienie, przez co samą gwarancję straciłem.

Masz VR16?

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, echofoxtrot napisał:

Daj znać proszę jeśli czegokolwiek się dowiesz, bo też mnie to zastanowiło jak ostatnio demontowałem komorę hop up.

 

Dostałem właśnie odpowiedź z VFC:

"Hello,

Avalon series have came with Maple Leaf precision inner barrel from last June.

It means that Avalon AEGs that made after  are no longer set with Psalm precision inner barrel."

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...