Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[PORADNIK] Wielka Wojna - Stylizacja Niemiecka (pruska)


Recommended Posts

  • 1 month later...

Czołem. 

Wrzucam kilka zdjęć sylwetki pruskiej. Mam nadzieję, że kogoś to zainspiruje i pchnie do działania. Jeśli nie do wstąpienia w szeregi armii pruskiej to może do zasilenia oddziałów szanownych adwersarzy. 

Udało mi się zrobić pokrowiec na łopatkę. Obszyć sierścią rumuński plecak. Zrolować płaszcz w radziecką pałatkę. I uszyć pokrowiec na niemiecką manierkę. Menażka w plecaku. Maska z grubej gazy z doszytymi trokami. Bluza szwedzka. Spodnie duńskie. Ładownice jugosłowiańskie. 

Miło było sobie wyobrazić, że strzelam nie do drzew ale do Was. 

Zdyscyplinowane pruskie pozdrowienia przesyła

Pazur

 

 

IMG_20200504_191354.jpg

IMG_20200504_190208.jpg

IMG_20200504_190324.jpg

IMG_20200504_190623.jpg

Edited by Pazur88
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pazur świetna stylizacja!

Podobnie jak XrayPl byłem przygotowany na chłodniejsze klimaty Wielkiej Wojny, mając jako odzież wierzchnią płaszcz zimowy, ale początek września mnie roztopi jak go założe. Szukam stylizacji do bluzy mundurowej, Pazur może orientujesz się, czy bluzy szwedzkie z kieszeniami na piersi da się bezkolizyjnie odpruć ? Aktualnie nie ma ofert na inne

Edited by Michael Knochman
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Michael Knochman napisał:

Dzięki Domin za linkowania. Chyba jednak spróbuje przerobić te z polskiego rynku, bo trochę drogo wychodzi w koronach szwajcarskich :/ ;)

Koronach szwedzkich ;) W Szwajcarii są franki.

Roda Stjarnan ma ceny w SEK-ach. A aktualny kurs SEK to to 1 SEK = 0,42 PLN, więc ceny trzeba podzielić na pół. ;)

W Polsce na All... xMagnus miał bluzy bez kieszeni, pomimo faktu, że na zdjęciach wstawił te z kieszeniami, może warto u niego podpytać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Domin007 changed the title to [PORADNIK] Wielka Wojna - Stylizacja Niemiecka (pruska)
  • Domin007 pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...