Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

Widzę że piszemy o replice EoTech'a. Więc sam się wypowiem bo posiadam.

Odnośnie znaku to ja wolę to co mam w Eo niż kropkę. Duży znak celowniczy dla mnie osobiście jest wygodniejszy bo łatwiej go "znaleźć" i nie ginie.

Odnośnie działania w słońcu to powiem że ja nie mam takiego problemu punkt celowniczy jest bardzo wyraźny. Za to w celowniku Aimpoint którego miałem no potrafiła ginąć.

Do tego EoTech jak dla mnie jest o wiele bardziej wygodny w obsłudze. Ponadto mamy wskaźnik wyczerpania baterii co też jest przydatne no i auto wyłączenie po upływie 2h. Ciekawostką jest jeszcze możliwość 20-stopniowej regulacji punktu celowniczego w obydwu kolorach. w Ap miałem tylko 2-stopniową w obydwu kolorach.

PK-A heh moje marzenie ale cena zaporowa ;) Szczerze wole 3 lub 4 EoTech'y :P

"wiec mam nadzieje że się nie pogniewasz ze się nie ustosunkuje" - nie nie pogniewam się nie wiem czy to zauważyłeś ale dla mnie najważniejszy jest spokój i pokój ;)

W odpowiedzi na pytanie kolegi Siannko to ja radziłbym przemyśleć czy chcesz mieć celownik na rurze gazowej. Jednak mimo wszystko nie każdy lubi mieć optykę w tej odległości.

 

Pozdrawiam!

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wygodniejszy znak? Dla mnie jest wygodna kropka.

Wyraźniejszy znak? Kolimatory otwarte mają problemy z działaniem w silnym słońcu, więc nie zawsze. Kolimatory zamknięte nie mają tego problemu.

Wygląd? No wybacz. A co to ma do ich właściwosci technicznych?

Mój EOTech naprawdę by mógł konkurować z Twoim Aimpointem, jeżeli chodzi o działanie w słońu. Lekko przyciemniona szybka sprawia, że nawet na jednym z minimalnych poziomów jasności patrząc w słońce kropka jest widzialna.

 

Więc jak sam piszesz, dużo Twoich "plusów" aimpointa jest subiektywna i należy do Twoich upodobań. :roll:

 

http://img262.imageshack.us/img262/6589/79614927ng9.jpg

http://img262.imageshack.us/img262/5292/95228844ug1.jpg

 

EOTech wygląda zacnie, ale taki Aimpoint to kiepsko:

 

http://img64.imageshack.us/img64/9718/dscf1894n.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/6572/dscf1895k.jpg

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Primo: Może napiszcie jakich firm macie eotechy. Ja osobiscie bawilem się kilkoma i moje wymagnaia co do jasnosci punktu i jego dzialania spelniala tylko replika Hurriacana (jak ktos nie wie to pieruńsko droga). Najgorszy był z GFC. Choć inne zazwyczaj chinskie byly niewiele lepsze.

 

Secudno: Grzechotniku nie uzywam aimpointa a Walthera 1x30 i poki co z dostepnych na rynku kolimatorow do ASG, wiatrowek i innych zabawek najlepiej spelnil on moje oczekiwania. Może w stosunku do was mam je zawyzone ze wzgledu na to ze wpierw miałem okazje obcować z kolimatorami do broni ostrej a potem dopiero z zabawkami. I dlatego wiele zabawek było w moich oczach wyjątkowo marnymi imitacjami.

 

Tertio: jeśli jako argumentow mamy używać: coś wyglada na ak lepiej a coś wygląd ajak kupa to niepotrzebnie sie produkuje. Abstrahując od poprzedniego powiem tylko że EOtech jest za wysoki do AK. I tyle.

Link to post
Share on other sites
Mój EOTech naprawdę by mógł konkurować z Twoim Aimpointem

A ja jestem przystojniejszy od Ciebie.

 

EOTech wygląda zacnie, ale taki Aimpoint to kiepsko

Aimpoint wygląda zacnie, a Eotech kiepsko.

 

Pozwalam Ci teraz kłócić się ze mną przez kolejne trzy strony.

 

 

Może przejdziemy do puenty i zakończymy rozmowy o kolimatorach a zaczniemy o kałaszkach?

 

Taktaktak! Jestem za!

Link to post
Share on other sites

Primo: Nie mam pojęcia co za firma go wypuściła ;)

 

Secudno: Uwierz nie Ty jeden.

 

Tertio: To już jest całkowita kwestia gustu. A co do wysokości to jak dla kogo dla mnie jest na odpowiedniej wysokości.

 

Jaeger do tego wybacz ale to widać że jak coś o Ap to super a o Eo to już be ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

zwierzu93 czy nie jest wyrażnie napisane, że chodzi o system GBB?? :roll:

siannko trzeba chyba powiercić otwory w kilku miejscach korpusu i zamontować cały system. Nie wiem czy nie ma tego pokazanego w temacie o AKS-74U GHK albo na stronie Ra-Tech'a : www.ratech.com.tw

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Rumak, skoro siannko pisał wcześniej o EBB i nagle startuje z GBB to wole sie zapytać czy się nie pomylił.

 

 

Siannko, demontujesz zamek, w zamku masz dziurkę na drucik, wsadzasz w nią tego druta (musi być cienki i twardy), drugą końcówke zaginasz i wsadzasz w rowek w gearboxie. Tak to sie robi w nowej cymie.

Link to post
Share on other sites

Sop-Pel to ty zanim coś napiszesz to pomyśl 10 razy. Czy ja napisałem, że na bank trzeba wykonać takie coś? Skierowałem go w myślę, że dobre kierunki.

Co z tego, że na EB jest 2 razy tańszy? Że go miałeś i puściłeś przez to parę magów to nie znaczy wcale, że jest lepszy od tego z Ra-Techa, wiadomo jak to z chińszczyzną.

 

zwierzu93 no może zbyt pochopnie to napisałem ;-) Ale widzisz, że autor pytania sam nie wie co pisze :-F Mam nadzieję, ze mi wybaczysz ;-)

Link to post
Share on other sites

Jest mały problem bo to nie jest najnowsza cyma to jest ta średnia w środku na gb jest taka blaszka KLIK a w dodatku dziurki na drucik na zamku też nie ma KLIK co mam w takim wypadku zrobić żeby mieć EBB?

 

EDIT: zwierzu popatrz jak napisałeś miszcza w podpisie :-F pisze się mistrz

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...