Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój CIEKAWY sprzęt cz. 3


Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

NIEstockowe AK 74 cymy

6bc1260e3595bdc5m.jpg

8337a288acabfe8fm.jpg

 

Wew.

Zestaw FTK hurriacne M100 ok 370fps

Bateria 1200mah NiCd (samorobka)

Zew.

Szyna montazowa górna ala beryl (samorobka)

Szyny boczne krotkie (samorobka)

Rączka ris (samorobka)

Lufa zew. skrócona (samorobka)

Tlumik ognia G36K

Kolimator walther top point III

magazynki real-cap star 2 sztuki sklejone tasma izolacyjna

 

PS. nie czepiac sie palucha bo strzelam w tym momecie

Link to post
Share on other sites

Nowy panel od Huberta :) Panel udowy Army Green z cordury 1100D oraz dwie ładownice pojedyncze na magazynki pistoletowe. Ładownica podówjna na magi do eMki to Phantom. Wszystkie ładownice CQB.

tn_panel1.jpg tn_panel2.jpg

 

tn_panel3.jpg tn_panel4.jpg

 

tn_panel5.jpg tn_panel6.jpg

 

I moje cudo - Mk 124 Mod 0. Ciekawscy - pogooglać :D

tn_flara1.jpg tn_flara2.jpg

Link to post
Share on other sites

Wiem, że pewnie będzie znajdzie się tylu którym się spodoba co tylu, którym się nie spodoba i będą besztać, ale zaryzykuję, oto moje H&K G3 SG/1:

 

http://www.gross.batnet.pl/G3/IMG_0025.JPG

 

Baza: SAR Taktik Rifle II [CA]

 

Zewnętrznie: Tłumik 30x290 LW [King Arms], przejściówka do tł. [CA], drewniany chwyt z prawdziwka (stockowy tez jest, ale używam rzadko - skrzypi), pas z prawdziwka (skóra), szyna montażowa niska [Guarder], pierścienie niskie (medium) [Guarder/Accushot], luneta A1 Optic (chiniol - badziew) 3-12x50 AOE (wkrótce sunshader King Arms), magazynek low-cap (15BB) [TM], krotka stopka kolby (od G3A3) [CA], wkrotce chwyt pistoletowy wzmocniony [G&P], bo CA mi powoli ale pęka...

 

Całość pomalowana w kamuflaż wzorowany na flecktarnie, większość kolorów to paleta z niemieckich wojsk pancernych WWII, farbki to akryle modelarskie Pactra, na koniec wszystko psikniete bezbarwnym matem. Wkrótce malowanie lunety i szyny.

 

Wewnętrznie: kompletny MechaBox Systema M150, Precka 509x6.04mm Systema, gumka HU czarny silikon Guarder, bateria Sanyo RC NiMH 3300 mAh

 

Uszanuję konstruktywna krytykę...

 

Myślę, ze pasuje do reszty sprzętu:

 

http://pstrykacz.sharpek.net/070520-Ruda/i...Obraz%20050.jpg

 

Z oporządzenia to nic ciekawego, po prostu BW, chociaż kontraktowe ładownice do G3 (nie G36) nie jest łatwo dostać, podobnie jak kontraktową kaburę do P8...

 

Korzystając z okazji chciałbym podziękować:

 

- ekipie ASG Shopu, która wykazała się ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością przy składaniu tego karabinu

- koledze – artyście – Wek’owi, który go pomalował

- koledze – złotej rączce – Perowi, który dopasował mi drewniany chwyt z prawdziwka

Link to post
Share on other sites

AK 104 G&G

Modyfikacje to:

Montaż + Szyna Boczna G&G

Luneta Walther 6x42 Regulacja Ostrości

Szyna dolna R.I.S. zaadoptowana od montażu JUSTA

Chwyt Guarder

Latarka Dragon T2

Tłumik PBS-1 (przedłużony o 10,5mm)

Laser montowany na lunecie

 

W środku:

Zębatki CA S.T.U.

Silnik TURBO 3000 ICS

Tłok tytan DF

Głowica stock + O'ring Guarder

Cylinder Polerowany Guarder

Głowica Cylindra z nierdzewki 2 uszczelki Guarder

Lufa prec DF 550mm

Sprężyna M150

AKU. 10,8 Sanyo

= 550FPS

3xmid CA do AK47

 

dsc00748yk3.th.jpg

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak zwykłe, tradycyjne M4 R.A.S G&P :).

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...41f76515ea.html

 

Konfigurowany pod moje potrzeby :)

 

SPR G&P - 400 fps

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7064d3728610e293.html

 

Reszta małej kolekcji:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/726873f1ada66716.html

 

Czyli powyższe M4 oraz UZI Co2 oraz Maruzen M870 (tak to ten na shellsy).

 

Cały szpej jakim dysponuję: http://www.scout.fotosik.pl/

 

Pozdrawiam

SKAUT

Edited by upadly_skaut
Link to post
Share on other sites

Witam

Czy ciekawy czy nie Sami osądzicie:

 

 

M15A4 CQB Compact

+ tłumik

+ latarka CA

+ dwójnóg

+ podwyżesznie na koli

+ koli

+ składana rączka

+ palnele RIS

+ zamiast przednich przyżądów mechanicznych mały RIS

 

 

 

SIG 552 z długim magiem

+ koli

+ tłumik CA

+ dwójnóg

+ długi mag

 

 

SIG 552 z krótkim magiem

+ koli

+ tłumik CA

+ dwójnóg

+ krótki mag

 

 

G36K

+ tłumik CA zamiast lufy zew :D

+ kolba z batką

+ granatnik MadBull'a

+ koli

Link to post
Share on other sites

Prototyp

 

447c2027b06e72cb.jpg

 

ORKAN ARMOUR Mk 1

 

Zintegrowana kamizelka taktyczna modułowa z miejscem na wkłady balistyczne z systemem szybkiego wypinania - najprościej mówiąc odpowiednik CIRRAS'a. Kamizelka przystosowana do wkładów balistycznych RESAL. Systemy montażu - Molle 25mm / Allice / NFM 3Lock

 

[ładownice MIWO]

 

Materiały:

- Endura 1000HD

- siatka dystansowa

- klamry National Molding (SR 40 i SR 25), d-ring 40mm National Molding, d-ring 25mm YKK.

- nici Gutermann Zwibond 40

- taśmy PP Techband

-uszyte na stębnówce Pfaff igłami Schemtz

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu urządziłam sobie "dzień wielkiego szycia", który trwał 7 dni. Pod igłę poszedł mój Daysack oraz całe PLCE. Dzisiaj daję zdjęcia tego pierwszego.

 

Coś ciekawszego. Day Sack, na szelkach. Wszystko wyrób Web-texa [tak, dopuściłam się zdrady narodu] - w prezencie od Duncana. Jeśli ktoś chce wiedzieć, jak Daysack wyglądał before, niech poszuka na ebay.co.uk jak wygląda Daysack w "gołej" wersji ;-) Do zdjęć załączyłam opisy.

 

______________________________________________________________________

 

>0<

Widok ogólny.

 

>1<

Po lewej stronie naszyłam paski z fastexami - zawsze można coś przytroczyć.

 

>2<

Po prawej stronie, jak widać , w opakowaniach lightsticki [glow sticki/świetliki czy jak kto woli je nazywać - niektórzy uparcie nazywają je light stickami, a w armii mówią glow sticki] Mieszczą się dwa, więcej nie trzeba. Na poligonie próbowałam - nie wypadają same, łatwo się po nie sięga, bez konieczności zdejmowania daysaka. Po ich zdjęciu pod spodem są jeszcze takie same "gumki" -ale już na dlugopis/ołówek.

 

>3<

Na tej samej stronie naszyłam też D-ringa. Do niego chcę przywiązywać sznurki np. od lotnerki czy latarki, którą chce mieć w plecaku a nie na szelkach, a jednocześnie nie chcę robić wielkich poszukiwań małej latarki w 80 litrowym berganie - sznurek sprawę ułątwia. Poza tym to dobre zabezpieczenie, gdybym zapomnała schować.

Ponownie na tej samej stronie jest większy zielony fastex. Logicznie rzecz biorąc nie jest potrzebny, skoro Daysack jest zapinany na zipa. Ale jak np. na sznurku jest latarka, to wtedy do końca nie można zapiąć zipa. Wtedy przydaje się fastex.

 

>5<

Góra - uchwyt do noszenia. Przyszyłam ręcznie, ale nie ma ochoty oderwać się od całości, gdy Daysack jest pełny.

 

>6<

Dół - dwie przyszyte gumki, za które - jak widać - zatykam fastexy. Te paski zapinam w pasie, ale jak tego nie noszę, to po co ma się targać za mną?

 

>7<

W środku - jak widać - camelbak, a właściwie sam pęcherz [także od Duncana, więc nie pytajcie mnie, gdzie go zdobył] - już napełniony wodą. Rurkę owinęłam czarną taśmą izolacyjną. Rurka jest dosyć długa, więc trochę nią pozwaijałam we wszystkie strony w plecaku, żeby była długości takiej, jakiej chciałam. Udało się. :)

 

>8<

Tył. Strapsy, jak widać, skróciłam na swój rozmiar. Same szelki mają gumki, jednego D-ringa , i na tym uczepiony haczyk - na razie taki a nie inny. Później chcę kupić karabinek, zamiast tego zapięcia [dziwne, że jest ich tak mało na ebayu, i do tego są tak drogie].

 

>9<

Na szelkach bardzo przydały się gumki. Rurka od Camela idzie pod nimi ładnie i nie buntuje się, wyginając we wszystkie strony.

 

______________________________________________________________________

 

Daysacka noszę w cywilu, i zaskoczył mnie fakt, że jest tak wygodny oraz jego... pojemność. Co prawda 10litrów, ale zmieściłam tam dwie butelki po 0.75 litra, dwie książki, zeszyt, jedzenie - i wciąż było miejsce.

 

Wspomniane gumki także pochodzą od Duncana. Reszta, jak paski i fastexy pochodą od najróżniejszych plecaków. Poza tym zużyłam aż dwie zapalniczki, aby przypalać końcówki [żeby się nie pruły] i niesamowitą ilość czarnej nici. Wszystko szyte ręcznie, bez użycia maszyny. Sprawdzone na poligonie - tak jak w domy tak i tam nic nie odpadło ani nie miało na to ochoty. Daysack sprawdził się także jako całkiem zgrabna poduszka pod głowę. ;-)

Edited by mer
Link to post
Share on other sites

bhixa5.th.jpg

Nowa w kolekcji kamizelka Blackhawk Industries Gen 4 STRIKE Molle Armor Plate Carrier w coyote tan plus plecak z hydration system - w oczekiwaniu na okazję zakupu Interceptor'a. Dodatkowo M4A1 RIS ICS'a i radio pouch Phantom'a, którego nie mam gdzie przyczepić... póki co ;)

Link to post
Share on other sites

zamykajaca kolekcje - NFM Cougar II:

 

zjadlo mi cyfraka wiec:

 

img021uf0.th.jpg

 

- baza

 

oraz moduly

 

przod:

 

- podwojne magazynki pistolet

- podwojne mp5

- granat

- komorka / tool / lusterko

- utility pocket

- 10 x shell

 

tyl : (jak opracuje opcje zrob sobie zdjecie od tylu) :

- 2 x granat

- gasmask

 

boki:

 

- apteczka

- radio

- kajdanki metal i plastik

Link to post
Share on other sites

dsc00595us2.th.jpg

dsc00596sg6.th.jpg

Kolejna emka (SPC od CA) z oryginalnym magiem od m16, dla lansu ;)

Dodatkowo:

- Teleskopowa kolba, gdzie bateria dumnie spoczywa w pouchu (nienawidzę atrap laserów, brrrr)

- Ucięta rączka transportowa od SRC

- Latarka Walthera

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...