Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther ps 44 (kopia ACOG)


Recommended Posts

Raczej ciezko by bylo zamontowac oslonke z pleksi bez psucia wygladu. Ale jesli ma ktos jakis pomysl jak zamontowac oslonke bez wiekszych zmian wizualnych to chetnie poslucham takowego pomyslu :) Bo ja juz w stary swoj kolimator 2 razy dostalem, raz poszla pierwsza szybka a za drugim razem oslonka ktora wziolem ze starego celownika optycznego.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jest. Ta szyne trzymaja zaiscie mocno wkrecone dwie srubki (od dolu szyny).

Po zdjeciu szyny nie da sie jej wcisnac w szczeline na raczce, trzeba dluzsze sruby, i powinno sie fajnie trzymac tylko niekoniecznie rowno uda Ci sie przymocowac kolimator do szyny.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Bo ja juz w stary swoj kolimator 2 razy dostalem, raz poszla pierwsza szybka a za drugim razem oslonka ktora wziolem ze starego celownika optycznego.

Nie wiedziałem, że kolimatory można naprawiać.

 

 

Kolimator dzialal tylko jak napisalem raz poszla pierwsza szybka ktora byla przed soczewka a za drugim razem oslonka ktora zrobilem ze starego celownika optycznego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
jestem zdecydowany na kupno tego cuda tylko zastanawia mnie gdzie?

widziałem tego ACOGA parę razy u różnych osób i zakaż dym razem na pytanie "za ile??" słyszałem inną odpowiedz. Moglibyście napisać gdzie najtaniej go kupie

 

www.specshop.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak jak na rysunku nie, gdyż pewnie jest to wersja przeznaczona specjalnie pod chwyt transportowy od M'ek (jak np. Compact ACOG) lub ACOG bez montażu do Picatinny: LINK.

 

Repliki nie posiadaja takiej możliwości i nie wytwarza się ich w powyższych wersjach.

 

Oczywiście da się kupując szyne na rączkę i na to replike ACOG nakładając, ale wtedy gun będzie chyba wyższy niz dłuższy :wink: .

 

Tyle

 

Percent

Link to post
Share on other sites

Będziesz widział muszke mniej wiecej na srodku oka kolimatora. Ewentualnie lekko ponizej.

 

Tyko pytanie: Dlaczego Wy... Ludzie tak bardzo boicie sie tej muszki ? przeceiz to ZUPEŁNIE nie przeszkadza, plamke widzisz tak czy siak.

 

Generalnie plamke przy pomocy ktorej mozna celowac widzi sie nawet po zamknieciu wylotu "oka" kolimatora (no w acogu tego nei ma) przy celowaniu obuocznym. Więc... nie płaczta...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...