Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam tu pyatnie nurtujące mnie od dłuższego czasu.

Jak to wygląda jak ktoś biega z dwoma gunami (pistoletami).

Poważnie zastanawiam sie nad takim rozwiązaniem dlatego był bym wdzieczny za opinie osób z doświadczeniem w tej sprawie.

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

Scotfree

 

P.S.

Wiecei moze gdize można dostać "szelki" na dwa pistolety?

Link to post
Share on other sites

To było wałkowane, ale temat chyba poszedł się kochać.

Pomysł jest - a i owszem - fajny, ale mało efektywny: nie masz czasu, żeby wycelować, strzelasz "po lufie", jedyny ewentualny plus to szybkie palce na spustach, żeby spunktować przeciwnika jedną z całego gradu kulek (ot, pray & spray).

Link to post
Share on other sites

wg mnie nie narusza to zadnych kodeksow moralnych, co najwyzej wystawiasz sie na śmiech oraz kulki przeciwnika, ze wzg na niska skutecznosc takiej "techniki".

 

no i wydaje mi sie, ze zamiast wydawac kolejne x-set złotych na pistolet lepiej by bylo zbierac na elektryka lub wydac skromne sto-nascie złotych na drugi magazynek. (nie jest to uwaga ogolna, tylko uwaga konkretnie do Ciebie)

Link to post
Share on other sites

Witam. Może i ja coś napiszę ;). Na pewno jest to efektowne ale nieekonomiczne.... kulkowo i gazowo. Jak czasem brak ci czasu na namierzenie 1 przeciwnika z pojedyńczej repliki. Podzielenie uwagi na 2 repliki i ostrzelanie 1 przeciwnika to jakoś ujdzie... ale gorzej gdy jest paru. Możesz po kolei namierzać i strzelać lub strzelać na oślep w nadziei że kogoś zachaczysz. To jest może kuszący pomysł ale nie możliwe jest tego rozegranie jak w filmach że 2 z przeciwnych stron zdejmiesz przeciwników. No chyba że masz repliki z full auto . Przelicz sobie to na kulki. W okresie letnim zdarzało mi się wywalić ok 300 kulek na strzelankę (gazówka bez full auto) to może wyjść że zużyjesz więcej kulek niż gdybyś strzelał z aega :lol: (moja średnia z aega to 700 kulek), a nie mówię już tu o zużyciu gazu... Może coś pomogłem albo i nie... to tylko moje wywody myślowe ale test taki też by się przydał. Może ktoś tak próbował się bawić i podzieli się uwagami ;) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

próbowałem kiedyś przez jedną runde strzelać z duali... powiem tak. Nie byłem w stanie na tyle sie skoncentrować zeby wciskać spust w obu replikach, moja uwaga koncentrowała sie na jednej a mózg jakby zapominał o drugiej. Zajebiscie trudno jest przycelować, raczej mało efektywne. Jedyne miejsce gdzie moge polecić duala to CQB czyszczenie pojedyńczych pomieszczeń, bez większego zastanowienia poprostu wchodzisz przez drzwi i siejesz na boki trzymają za spust (replika musi mieć full auto). Ale ta moja metoda... tez niezawsze sie sprawdza ;]]

Link to post
Share on other sites

Napewno fajnie jest biegac sobie z dwoma gnatami tylko zauwaz, gdzie sie biega zwyczajowo z dwoma splowami, na chama przez niesloniete pole na oko snajperom :lol: no i oczywiscie szczelajac w krzaki w ktore i tak nie trafiamy, bo w budynku, watpie...

Kroffa napisal(slusznie) ze lepiej kupic te dodatkowe magazynki, i wyjdzie Ci, ze traficz 80% kulek zaluzmy(ZALUZMY!)jednym pistoletem, niz dwoma :mrgreen:

A jesli chodzi ci o 2 INGRAMY...to w budynku nie ma szans ze nie trafisz w cel... :D

A jesli bys kupil 2 pistolety + dodatkowe magazynki, to pamietaj ze to nie jest tak jak w filmach, naciskasz na zwalniacz magazynka, magazynki wylatuja a ty wsadzasz swierze, pamietaj ze te magazynki sie nie wyrzuca :F a przeladowanie 2 pistoletow jest bardzo klopotliwe...

NIE RADZE jednym slowem.,.,.,. :!:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to wyglada efektownie ,ale nie ekonomicznie. Gdymyśmy mieli dwie beretty z magazynkami o pojemności 21 kulek to strzelając jednoczesnie z dwoch zużylibysmy je bardzo szybko. Wiec musielibyśmy oszczędzac, a przeciez o to chodzi zeby wybiec z dwoma gunami i zasypać przeciwnika gradem kulek:)

Link to post
Share on other sites

hmmm no... dziękuję za wypowiedzi. Napewno dało mi to do myślenia. Hmmm perspektywa dwóch pistoletów jest bardzo kuszaca..lecz jakoś się jednak powstrzymam..co nie zmienia faktu że nie mam pomysłu na żadnego aeg'a:(.

 

Dzięki bardzo Pozdrawiam

Scotfree

 

P.S.

Dzięki kroffa:)

Link to post
Share on other sites

Ehh aega bym wogule nie kupowal :? Gazowce sa najlepsze, kupisz glocka 18c + 2 lub jeden magazynek na 40 chyba kulek, przytrybiasz full auto i siekasz niezle z dosc dobrym efektem!(wizualnym i no ten, no zasieg i celnosc tez zadowalajaca 8) )

 

Ludzie pytaja sie, jak to jest strzelac dwoma pistoletami jednoczesnie, ale nigdy nie pytaja, jak to jest strzelac 3! ! ! :F

Link to post
Share on other sites

Zrobcie tak, ze w aegach bedzie zamek latal jak w gazowcach to zmienie zdanie...

Ale chwila, "Ehh aega bym wogule nie kupowal Gazowce sa najlepsze", i to wedlug mnie lecz nie powiedzialem z jakiego powody je wyrozniam, a przyklad z glockiem, byl tylko PRZYKLADEM ze lepiej nie biegac z 2 pistoletami -.-

Wiec krowo/kroffo nvm, nie pierdol ze pierdole, bo nie powiedzialem wcale(i nie powiem) ze ktos kto ma glocka trafi szybciej kogos kto ma jakas tam m16 nie wazne. Czy ty wchodzac na forum i gdy czytasz posty, to przeczytasz chociaz PARE od konca czy tylko ten ostatni? :?:

Link to post
Share on other sites
Ehh aega bym wogule nie kupowal :? Gazowce sa najlepsze

do czego? napewno nie do lasu

 

kupisz glocka 18c + 2 lub jeden magazynek na 40 chyba kulek, przytrybiasz full auto i siekasz niezle z dosc dobrym efektem!

dosc dobry = gaz

dosc dobry < dobry

dobry = aeg

aeg>gaz

 

(wizualnym i no ten, no zasieg i celnosc tez zadowalajaca 8) )

taa, zasieg. pewnie. przeciez nie mowimy tutaj o m700 (tanaka / kjw)

 

edycja: to jest twoj poprzedni post. tutaj powyzej rozkladam ci go na czesci pierwsze udowadniajac, ze jednak pierdolisz

 

(nie zauwazylem tam tez zadnego "moim zdaniem")

Link to post
Share on other sites

Chyba sie do gorzowa wybiore -.-

Dajcie sobie spokoj, chcialbym wam przypomniec, ze w tym temacie chodzi o wady i zalety chodzenia na strzelanki z dwoma pistoletami(strzelajac obydwoma naraz) a nie o czepianie sie szczegolow...

Co do barbie, widzialem jak cos takiego wyglada, nie czytalem tego tematu ktory podales zbytnio, ale jesli chodzi ci o ten typ karabinkow, w ktrorym tlok jest w jakis sposob polaczony z raczka przeladowania/zamkiem, i w ktorym mozna oddac strzal bez akumulatorka(bez energi po prostu), to powiem ci ze nie wyglada to zadowalajaco ale to zawsze cos. A tak wogule, caly dinks wykonuje taki sam ruch jak tlok, a nie, jak w gazowcach(NIE BIC! ! !) strzal odrzut, pobranie kulki do komory...moze kiedys zrobia dodatkowy silnik lub jakies smieszne przekladnie ktore umozliwia szybsze poruszanie sie tego bajeru przez co mylac oko... :F

Link to post
Share on other sites

PO wszystkich tych sugestiach (trzafnych pewnie) spodobała mi się jedna.. nie pamiętam kogo natomiast....Jak chcesz to spróbuj..i tak własnei zamierzam zrobić...zawsze ożna przeciesz odsprzedać pistolet:)

 

 

Mimo wszystko dizękuje za wyczerpujące wypowiedzi

 

 

 

Scotfree

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...