Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Machinegun.pl [ NIE POLECAMY ! ] cz.2 (zlikwidowany)


Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze to chyba tylko mnie sie upiekło w tym sklepie. Kiedyś kupiłem u nich ładowarke do baterii i mag hi-cap do G36. Żeby było smieszniej to obie rzeczy przyszły zepsute (sic!). Ale po wymianie dwóch maili odesłałem towar i do tygodnia dostałem już wszystko dobre. Nawet ładowarke przysłali lepszą bo z przystawką do podpięcia do gniazdka w aucie (tego od zapalniczki).

Link to post
Share on other sites

UWAGA, paczka dotarla do mnie dzis rano....

 

W wiec jak sie chce to mozna.

Ale zaufanie zostalo powaznie podkopane.

Dzieki Black, za mile slowa, ale cierpiwosc przychodzi z wiekiem.

Jesli bym sie wszystkim przejmowal, to by mi sie juz plesc na wlosy rzucila...

Link to post
Share on other sites

Mój jedyny jak na razie kontakt z tym sklepem wcale nie wyglądał źle ;-) , zamówiłem sobie pudełko 10 magów STARa (zamówienie poszło gdzieś w okolicach 17 lutego), na stronie internetowej było napisane, że będą dopiero 15 marca, zdziwiłem się, że na drugi dzień przyszedł mail, że zamówienie zrealizowano, a dwa dni później zawitał do mnie listonosz z paczką, czyli moje odczucia co do sklepu są pozytywne, ale i tak zamierzam pozostać tylko przy kupnie części, repliki u nich nie kupię za żadne skarby świata :-P

Link to post
Share on other sites

Bo czekanie na paczkę z MG miesiąc, kosztuje mniej nerwów niż jeden wypad po "odbiór osobisty" od nich.

 

Spotykalem sie kilka razy na "odbiorze osobistym". Nie mieszkam juz od wielu lat w Warszawie , bywal tam tylko sporadycznie, co za tym idzie bywam krotko i nie mam duzo czasu. Spotkanie co prawda konspiracyjne tzn miejsce ustalone w ostatnij czwili oraz w dziwnych miejscach, byly zawsze punktualne i rzeczowo-konkretne.

Link to post
Share on other sites

No to gratuluję szczęścia ;]

Bo pomijając samo to że muszę o dziwnych porach, w ostatniej chwili tłuc się komunikacją miejską przez pół miasta (a Panowie z MG jak sami mówią "nie czekają"), to czasem się okazuje że trzeba na nich czekać 15/20/30 minut a zdarzało się że wogóle się nie pojawiali (ale to nie mnie się zdarzyło).

 

Dostałem właśnie odpowiedź na mejla, że Panowie z MG nie pracują w dniach 16-28 lutego... a dziś jest 1.03. Czyżby dłuższe wakacje?

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Ten sklep to jest poprostu parodia.....Złożyłem zamówienie powyżej 1000 zł 9 lutego , do dziś do mnie nie dotarło. Na stronie sklepu pisze , że paczki wysyłane są następnego dnia , dziś mamy 2 marca a paczki ani widu ani słuchu , nawet status zamówienia się nie zmienił.... Rozumiem , że sklep miał przerwe w działaniu od 15 do 28 lutego ale jak po dordze było jeszcze 6 dni roboczych...Na e-maile nie odpowiadają oczywiście...Z taka polityką wobec klienta ten sklep długo nie pociągnie....

 

Jednym słowem nie polecam.

Link to post
Share on other sites

"... a nie mówiliśmy"? Stoi jak byk, że nie polecamy sklepu. Na tą opinię sklep sobie długo musi zapracować (w tym zwykle próbujemy wcześniej sprawę wyjaśnić ze sklepem), a mimo to ludzie wiedzą swoje. Człowiek to tajemnicza istota :)

Link to post
Share on other sites

I właśnie dlatego jeszcze się MG kręci i wkręca następnych ryzykantów...

Ja zostawiłem u nich jakieś 8-9 koła. Też było "fajnie" bo paczki dochodziły ekspresowo. Podejrzenia zaczęły się kiedy to stwierdziłem, że trzeba zobaczyć co w GB siedzi. Przekonałem się wtedy na czym polega "tuning" by MG-ja miałem wersję z tulejką aluminiową :wink: Kiedy kupowałem 18c zamówiłem do niego propan. Świadomy że coś może nie wytrzymać tego gazu, zapytałem co mam wymienić w pistolecie. Otrzymałem odpowiedź i kupiłem całą masę wzmocnionych części. Na pytanie czy nadal obowiązuje gwarancja powiedziano mi że na części na które nie ma wpływu działanie mocniejszego gazu - tak. Niedługo po tym awarii uległa część bez której Glock strzelał tylko jedną serią aż do opróżnienia maga z kulek, a potem robił syfon. Zapytałem co w związku z tym. Oczywiście gwarancji nie uznano. Powiedziałem OK to proszę mi ją z WGC sprowadzić. Miała być do trzech tygodni na miejscu. Miesiąc siedziałem cicho i czekałem, bo jak im napisałem wiem, że specjalnie dla mnie jednej części nie będą sprowadzać. Kiedy po miesiącu zapytałem jak z moim zamówieniem, usłyszałem że jestem bezczelny i parę innych epitetów pod moim adresem. Od tej pory jestem zadowolonym klientem konkurencji i przestałem się dawno podniecać faktem że "zamówiłem i przysłali" :wink:

Kto tu komu łachę robi? Ludzie bądźcie poważni. To tak jakbyście poszli do knajpy, zamówili obiad i powiedzieli do szefa kuchni, że to świetna knajpa bo zostaliście obsłużeni...

Link to post
Share on other sites

Ja tez złożyłem zamówienie 6 lutego i nic czekam dalej, wszytko było by w porządku gdyby ekipa z MG poinformowała mnie mailem kiedy dokładnie wyślą mi paczkę, chodzi o zasadę i poważne potraktowanie klienta , pracuje także w obsłudze klienta lecz w innej branży i nie do pomyślenia było by takie zdarzenie ze klient mi płaci, a ja zamykam sklep i nie informuje go o niczym . Byłem zadowolonym konsumentem MG na dzień dzisiejszy maja wielkiego - .

Link to post
Share on other sites

Co jest, brałem od nich już kilka razy różne rzeczy, jak do tej pory zero problemów.

 

Do teraz... bo od tygodnia nie mogę się doczekać na kontakt w sprawie odbioru osobistego. Kontaktu na komórkę brak, na mailu włącza się autoresponder... No żesz ******. Gun leży rozebrany a tłoka jak nie było tak nie ma...

Żeby nie było - zamówienie na kwotę około 400 PLNów...

 

Proszę pilnować słownictwa...

Chemik

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj po kolejnej próbie kontaktu (i kolejnym automejlu), poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot moich pieniędzy. To samo kupiłem w SpecShopie, co prawda drożej, ale wolę dopłacić normalnemu sklepowi niż oszczędzać u tych olewaczy. Mam nadzieję że MG nie będzie robić problemów i odeśle mi te 130zł, bo już wystarczająco mnie wku*****.

Edited by Kamil
Link to post
Share on other sites

Ja potrzebuję nowej baterii na sobotę, a wiem jak to jest z kupowaniem przez internet. Bywa że sklepy późno wysyłają paczkę, a później długo idzie itp. Niestety tydzień pocztowy ma tylko 5 dni, więc wolałem nie ryzykować że MG łaskawie wróci do roboty w środę czy czwartek. Bo to już ociera się o chamstwo, zwłaszcza że niektórzy ludzie którzy składali zamówienia przed urlopem MG (czyli nawet miesiąc temu!!!).

Dosyć nabijania kieszeni ludziom którzy nie szanują klienta.

Link to post
Share on other sites

Interesujace jest to ze dzis jest juz 6.03 a nadal wisi na głównej stronie wielki napis ze: "W DNIACH OD 15 DO 28 LUTEGO SKLEP BĘDZIE NIECZYNNY."

 

Czy to koniec wielkiego MG? (kurde, mam u nich jeden karabin na "gwarancji" jeszcze przez 6 mies..)

 

Jesli chodzi o te przesyłki to w lutym poczta polska strajkowala czy cos... (ogolnie dala ciala) Do mnie z allegro jedna przesyłka priorytetem szla 2 tygodnie!!! a inna wogole nie doszla :/

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...