Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Obecnie u Krakmanów są obie wersje. Zarówno z plastikowym jak i metalowym zamkiem. Różnica w cenie to ok 100 zł i tu pytanie czy warto dopłacać tylko za ładniejszy dźwięk? Mnie nie zależy na lansie, tylko na tym by replika działała jak należy jako typowy i bardzo rzadko używany boczniak. Z racji tego wolałbym kupić ten tańszy i w różnicy wziąć jeszcze jeden magazynek i prawie , że by jeszcze na butlę gazu wystarczyło.

Link to post
Share on other sites

Jak było pisane: plastikowy zamek ma tendencje do spadania z prowadnic bo jest zwyczajnie giętki. Trzeba g wtedy pacnąć coby wskoczył z powrotem. A boczna MUSI być niezawodna.

Czytałem też, że zależy to od użytego gazu. Są mocniejsze i słabsze gazy i ten problem na słabszym nie występuje. W zimie to i tak nie strzelam więc takie rozwiązanie też dałoby radę. Wersję z metalowym zamkiem ma kolega i bardzo fajny pistolet, ale mnie wystarczyłby ten plastik, jednak faktycznie niezawodność to też ważna cecha.

Link to post
Share on other sites

Jaka perswazja :biggrin:

 

Co do tematu, to dla mnie nie ma opcji, żeby boczniak był plastic fantastic :icon_eek2:

 

Wybierałbym metal od razu, chociażby z powodu klimatu :) Poza używaniem na strzelankach od czasu do czasu też i w domu użyjesz, nie powstrzymasz się :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Posiadam tego Glocka jakieś 1,5 roku. Pół roku po zakupie oddawałem go jeszcze na gwarancji do naprawy bo coś nie działał. W tym roku też go oddałem, gdyż nawalił młoteczek. Szukam obecnie innej klamki może mniej awaryjnej i na co2, co by zimą poszaleć. Glocka prawdopodobnie sprzedam, gdyż jest po naprawie i niech tak zostanie :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Różnią się muszą/szczerbinką + KP-03 ma wycięcia (dziury) na zamku u góry ;)

 

No ale jak to jest z zamkiem w tym KP-03 ? Sory jeżeli odpowiedź jest gdzieś na forum no ale jakoś się nie mogę doszukać.

 

Metalowe są między innymi zamek
to jest z tego: http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/replika_g23_heavy_weight_metal_auto_back_gas_pistol_kjw-22.html

 

Natomiast w opisie KP-03 nie ma słowa o tym co jest metalowe a co nie. Wie ktoś może jak to jest z tymi zamkami?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...