Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Właśnie nabyłem ową replikę i moje pytanko, jak wyregulować hopka,wiem że było w temacie omawiane lecz dość płytko,najlepiej jakby użytkownik glocka z instrukcją wlepił skan z w/w instrukcji co i jak z hopkiem.

Dziękuje z góry za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Cóż, jako że mój Glock leżał w częściach od grubo ponad roku a jako uszkodzony ani samych magów sprzedać nie mogłem, stwierdziłem że szkoda aby 3 magi leżały bez sensu i się kurzyły i ... kupiłem drugiego Glocka :icon_biggrin:

Dzisiaj odebrałem, pierwsze wrażenia w stosunku do starego (stary będzie miał już pewnie ze 3 latka):

- brak oznaczenia S&W na lufie zewnętrznej (na tym klocku lufy zewnętrznej który osłania okno wyrzutowe, cholera wie jak się to nazywa, stary miał 0,40 S&W wybite na górnej ścianie tego elementu, nowy nie ma)

- lufa zewnętrzna w nowym nie ma imitacji gwintu, stary miał

- na starym zamku dźwięk przeładowania jest trochę ładniejszy, taki jakby bardziej metaliczny, jednak w strzelaniu brzmią tak samo.

Pozostałe elementy bez różnic. Teraz tylko muszę znaleźć frezera bo stwierdziłem że dorobię parę stalowych części (w tym kurki) i będę miał 2 działające Glocki, na 2 ręce :icon_biggrin: :icon_wink: W końcu nie od dzisiaj wiadomo że parka lepiej się chowa :icon_smile: Do tego pewnie dojdzie pełne czyszczenie obu zamków i luf zewnętrznych z farby/oksydy/lakieru i nowe porządne malowanie, na ładną oliwkę, piaskowy albo klasyczną czerń :icon_smile:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Zależy co rozumiesz przez kurek. Ja kurkiem nazywam element który zbija zawór magazynka - nazywany przez większość ludzi "młoteczkiem". Element tez zdycha we wszystkich G23 KJW z tego co widziałem i czytałem, przypadłość tego modelu.

 

PS: Dex (albo ktokolwiek inny), masz jakiś sposób na usunięcie farby/oksydy z zamka i lufy zewnętrznej domowymi sposobami?? Papier ścierny odpada bo nie wszędzie dojdzie, chodzi mi raczej o jakiś sposób "zmycia", do gołego metalu. Za wszelkie sprawdzone rady będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Myślałem o tym żeby wymoczyć zamek przez jakiś czas w nitro albo czymś takim, dość mocnym, boję się tylko żeby nie zrobiło czegoś "głupiego" ze ZnALem. W każdym razie - będę próbował.

 

Kup najtańszy zmywacz do paznokci w rossmannie, wlej do takiego naczynia, co by zamek się zmieścił, cały zamek zamocz i zostaw na godzinę. :P Testowane na glocku KJW - farba schodzi po tym od patrzenia. ^^

 

Albo aceton/denatural na wacik kosmetyczny czy ściereczkę i ścierać. Wg mnie szybciej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zdarzyło się tak komuś, że glock strzela na full auto? Jest to prawdopodobnie wina mechanizmu kurkowego, czy jakoś tak (mechanizm z tyłu repliki). Co prawda fajnie wygląda 10 strzałowa seria, ale chciałbym go naprawić... Dodam, że to wersja z metalowym zamkiem (co prawdopodobnie nie ma znaczenia).

Za wszelkie informacje i rady będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Listwa spustowa to ta połączona z sprężynką powrotną i ze spustem wchodząca do mechanizmu kurkowego? Jeśli tak to ten wystający (w górę) element jest troszkę zdarty, ale po wymianie mechanizmu kurkowego z innego glocka strzela normalnie, więc nie wiem czy to jej wina.

Jeśli to nie to o czym napisałem, to byłbym wdzięczny gdybyś to dokładniej opisał lub wrzucił jakąś fotkę.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam pytanie odnośnie tuningu glocka od KJW, model KP-03, chciałbym możliwie maksymalnie zwiększyć w nim zasięg skuteczny i celność, planowałem zamontować w nim lufę zewnętrzną razem z tłumikiem oraz dłuższą lufę precyzyjną, np dedykowaną do MP7. Czy taki zabieg ma sens? Czy replika faktycznie będzie miała lepsze osiągi? Czy ta lufa od MP7 nie będzie za długa i nie będzie to powodowało żadnych problemów? Wiem, że jeśli w AEGu zamontuje się lufę o znacznie większej pojemności od zamontowanego cylindra to fpsy mogą znacznie spaść, czy w tym przypadku będzie podobnie? Co jeszcze warto wymienić aby maksymalnie zwiększyć fpsy? Z góry dzięki za każdą odpowiedź :icon_wink:

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...