Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dłuższą dlatego bo chcę z tego zrobić snajperkę ;P

A tak na serio, jakby wcisnąć do tego glocka precki powiedzmy 10 i 15cm to nie będzie różnicy w skupieniu?

KMHeada wiem, że nie ma od dawna bo jakiś czas temu miałem VSR i wiem, że nigdzie w zasadzie ich nie ma.

A jeszcze co do tych tłoczków, są 2 wersje, zimowa i letnia, czym to się różni i jaką lepiej wcisnąć?

Link to post
Share on other sites

Jeden pies, te wersje to marketing. Z precką nie świruj i wstaw odpowiednik stocka tylko firmy lepszej. Bo sądzę, że sam byś niedługo po zakupie przeklął jednak kompaktową klamkę którą musiał byś tachać z tłumikiem. A różnica w skupieniu i tak nie bedzie duża.

 

Pamiętaj o stabilizacji lufy wewnętrznej w lufie zewnętrznej.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

Ostatnio mam problem z glockiem. Bez włożonego maga zamek chodzi pięknie. cofa się wszystko gra. po włożeniu maga nagle po przeładowaniu zamek zostaje i nie chce się cofnąć do pierwotnego stanu, a gaz ucieka z maga. Już wcześniej się zacinał, ale tylko zacinał. Przesmarowałem, wyczyscilem, ale nic nie pomogło, bo teraz jest jeszcze gorzej - wystrzelił pieknie 15 kulek i teraz masakra. Prosiłbym o wskazowki i pomoc.

Edited by maszd2222
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...