Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posiadam Glocka 23 Heavy Weight i szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia, bo zastanawiam się czy pakwoac w niego w ogóle kasę czy lepiej nie kupic sobie np. Rugera mk.1, którym równiez byłem zainteresowany.

 

Po pól roku magazynek był w rozsypce (spuszcza po prostu gaz z zaworka), nie wiem dlaczego dali go z elementami metalu i to jeszcze w najwrażliwszym miejcu (szczęki trzymajace kulki). Jutro pewnie z Taiwanguna przyjdzie mi nowiuteńki magazynek i pewnie od razu biegiem po Green Gas i przetestuję go na kulkach 0,25

 

Pistolet jestw akcji bardzo porządny i solidny, choc zdarza mu się zaciąc. Motyw z gazem buchajacym z zamka jest naprawdę świetnym elektem, odrzut o dziwo odczuwalny (w zależnosci od siły rąk), w kaburze prezentuje się bardzo elegancko, nawet ciekawy wabik na kobiety 8)

 

Moze to była tylko wada mojej wersji, trudno mi powiedziec, bo z tego co widzę to wszyscy z mojego towarzystwa posiadają albo Beretty, albo wszelkie P-14 itd.

 

Za takie pieniadze to jak najbardziej brac go szczególnie że ma Blow Back. I powiem , że zdecydowanie cieszę się bardziej ze kupiłem gaziaka ASG niż śrutowego Walthera PPK/S (mimo blow'a)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niedawno po kilkumiesięcznym męczeniu się z doszczelnianiem maga taśmą teflonową, stwierdziłem że trzeba coś z tym zrobić.

 

Element który puszcza to o-ring, normalny okrągły kształt zmienił się w trójkąt i trzeba było to uzupełniać taśmą teflonową która po czasie puszczała.

 

Według instrukcji ten o-ring to 18 X 2, kupiłem w sklepie 17,xx X 2,6x (x - nie pamiętam dokładnie), gdyż nie było takich o średnicy 2.

 

Po zamontowaniu - rewelacja, bez żadnych teflonowych taśm mag trzyma !

 

Tak więc jeśli ma ktoś jeszcze problemy z nieszczelnościami to lepiej nie kombinować z taśmą teflonową tylko wymienić o-ring i jest pewne !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

a co z tuningiem tej broni? widziałem na specshopie precki do tego, iii moze jeszcze gumke HU by diokupił do tego? jesli w ogole takowa istnieje? jakie jeszcze macie pomysły na tuning tej repliki? głownie chodzi mi o celnosc i wytrzymałosc a nie o moc, choc moc too tak minimalnie?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

sory ze post pod postem ale nie dalem rady edytowac..;/ dostałem glocka i pierwsze co sie posypało w pierwszych dnaich uzytkowania to zawor magazynka... odesąlem i czekam narazie... gdzie sie reguluje hop siupa? i czy w ogole mozna, i czy mozna dokupic gumke do niego cos tak jak sylikonowa czy jakos tak... hmm ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja osobiście z magami do g23 żadnych problemów nie mam. Jest to chyba jedna z najprostszych konstrukcji do serwisu i naprawy. Zazwyczaj wystarcza rozłożyć i złożyć, poczyścić i popsikać silikonem.

Musze powiedzieć, że to bardzo fajna replika. Choć maleńka, to i dobrze bije, celnie jak na takie wymiary a to, że odległością nie powala, nie przeszkadza, bo nie ma byc bronią główną.

Co ciekawe, mój model, kupiony już jako uszkodzony, mimo połamanych różnych części, ząbków wewnątrz, dalej działa bez problemu...:) Może po prostu dobrze polosowałem i mam taki egzemplarz, ale jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Mam tego Glocka 23 KJW z metalowym zamkiem i lufą, tyle, że lufa odpadła przy strzale. Teraz lufa jest z ABS, a zamek z metalu - strzela równie dobrze. Wg mnie pistolet jest OK - blow back bardzo mocny. Tyle, że ja mam szczęście do KJW - polecam Siga 226 full metal (też KJW). Z trzech bezawaryjnych - jak dotąd- KJW (w tym też Beretta) Sig wg mnie jest najlepszy (waga, blow back i klimat). Ciekawe - zgodne z oryginałem - rozwiązanie zrzucania kurka - jedyna replika (poza rewolwerami), z której można wystrzelić wyłącznie po odciągnięciu kurka i bez napinania zamka. Jeżeli się mylę - proszę o podpowiedź - szukam czegoś nowego i ciekawego, jak np. ten Sig 210 http://www.military.pl/cyber-gun_161m/sig-...ted-_5376t.html.

Jego wadą jest jednak to, że cały z ABS - łącznie ze spustem. Gdyby był z metalu i do niego okładziny drewniane, to byłaby to konkurencja dla Colta 1911 A1, który jak narazie - z dostępnych na naszym rynku - jest No. 1.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Masz racje, TM produkuje tylko Glocka 17/26, aczkolwiek mechanizm w Glocku 23 KJW jest całkowicie skopiowany z TMa i wszystko z TMa pasuje, za wyjątkiem szkieletu czy zamka, ponieważ odpowiednim 23 na 9mm to Glock 19. Magazynki, zaworki czy inne małe duperelki są wymienne.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Mam Heavy Veighta. Magazynki bardzo szczelne, zamek dość mocno lata w prowadnicach, strzela bardzo fajnie, wygodna regulacja hopka, strzela głośno, dźwięk zamka przy strzale i przeładowaniu ładny, blowback bardzo przyzwoicie kopie. Mam do niego 3 magazynki, w pełni trzymają szczelność. Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...